Únor 2016

10. 02.
St
Debata
18:00–20:00

Respektování 2016 / Slovensko – Denník N

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
10. 02.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
11. 02.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
11. 02.
Čt
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
12. 02.
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
13. 02.
So
Debata
18:00–19:30

Setkání s umělci — Ultima Vez

debata s členy souboru Ultima Vez
English friendly
Vstup zdarma.
13. 02.
So
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
14. 02.
Ne
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
16. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 02.
Čt
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
20. 02.
So
Hudba
20:00–22:00

Sváteční Pop — Audiobiograf

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English friendly
22. 02.
Po
předávání cen
20:00–21:15

Malá inventura — Slavnostní vyhlášení cen

Slavnostní udílení cen Česká divadelní DNA.
23. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 02.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Žhavé koudobro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
25. 02.
Čt

18:00–19:00
Archa.lab
25. 02.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Poloprázdné krmítko

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 02.
Výtvarné umění / Hudba
20:00–22:00

Petr Nikl — Švábí arabesky

Jaroslav Mugrauer, Michael Delia, Jaroslav Kořán, Oskar Török, Robert Škarda, Ondřej Smeykal, Tomáš G. Pospíšil, Petr Nikl a Ondřej Eremiáš
English friendly
27. 02.
So
Divadlo
20:00–21:35
28. 02.
Ne
Divadlo
18:00–19:35
29. 02.
Po
Divadlo
10:00–11:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
Archa.školám
29. 02.
Po
Divadlo
20:00–21:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
s anglickými titulky

Březen 2016

01. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 03.
St
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
03. 03.
Čt
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
05. 03.
So
Divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
06. 03.
Ne
Divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
08. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
St
Literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Nonstopech

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
10. 03.
Čt
Hudba
20:00–22:00
English friendly
11. 03.
Debata / Hudba
20:00–23:00

Hudba 2015: Umčo a bejkárny

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
12. 03.
So
Hudba
20:00–22:00
English friendly
13. 03.
Ne
Hudba
20:00–22:00
English friendly
15. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
St
Divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
17. 03.
Čt
sympozium
10:00–18:00
17. 03.
Čt
Divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
18. 03.
sympozium
10:00–18:00
22. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 03.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Čerstvé bujaro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
24. 03.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Nezdolná zevluška

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
29. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
30. 03.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
30. 03.
St
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
derniéra
31. 03.
Čt
Tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
Archa.školám / derniéra
31. 03.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!

Duben 2016

01. 04.
Divadlo
20:00–21:35
02. 04.
So
Divadlo
20:00–21:35
05. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 04.
Po
Dílna
10:00–13:00

Dokumentární interaktivní dílna - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
12. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 04.
St
Divadlo
19:30

Bubiland aneb Kabaret u politické mrtvoly

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
Divadlo
19:30–21:45

Fidlowačka aneb Kde domov můj?

J. K. Tyl, L. Smoljak, H. Krejčí a E. Tobiáš / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
15. 04.
Divadlo
19:30–21:35

Mein Švejk

J. Hašek a K. Vaněk / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
Divadlo
19:30–21:00

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
Divadlo
19:30–21:45

Směšná interpretace

O. Novotný / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
Divadlo
19:30–21:25

Dvojí proměna aneb Kuřátko a obilí

H. Krejčí, R Matzner, V. Morávek a kol. / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
19. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 04.
Út
Divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1! Změna času představení!
20. 04.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
21. 04.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
24. 04.
Ne
Literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
25. 04.
Po
Literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
26. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 04.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Narodil se profesor

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
28. 04.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hřadujme se!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník

Květen 2016

03. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 05.
Po
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
24. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 05.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
25. 05.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
25. 05.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Šikmájka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 05.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Krátká noc

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
31. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červen 2016

02. 06.
Čt
Divadlo
20:00–21:35
1. derniéra
03. 06.
Divadlo
20:00–21:35
2. derniéra
22. 06.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Slunná vrata

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 06.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Červí eden

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník

Srpen 2016

30. 08.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2016

06. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Říjen 2016

04. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Listopad 2016

01. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Prosinec 2016

06. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha