Květen 2020

04. 05.
Po
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
04. 05.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
05. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
06. 05.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Ztracený vesmír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
07. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykotlaný sup

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
11. 05.
Po
hudba
20:00

Kandace Springs Trio

Pražské jaro 2020
English–friendly
12. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
14. 05.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
15. 05.
hudba
20:00
English–friendly
18. 05.
Po
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
19. 05.
Út
divadlo
10:00

Archa.školám: Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
Archa školám
19. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
22. 05.
divadlo
10:00
Archa školám
22. 05.
divadlo
20:00
#Studovna
26. 05.
Út
hudba / literatura
10:00
Archa školám
26. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 05.
St
hudba
20:00

Červen 2020

02. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
03. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
04. 06.
Čt
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
05. 06.
multimédia / divadlo
10:00
08. 06.
Po
hudba
20:00

Dan Bárta & Illustratosphere / Zvířený prach tour

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
09. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
11. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
12. 06.
divadlo
10:00
Archa školám
12. 06.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
16. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
17. 06.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Gejzír marnosti

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
18. 06.
Čt
prezentace
00:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
23. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Červenec 2020

16. 07.
Čt
hudba
20:00
English–friendly

Srpen 2020

11. 08.
Út
hudba
20:00

Daughter

Pořádají Divadlo Archa a Fource
English–friendly
24. 08.
Po

00:00
English–friendly
Archa.lab

Září 2020

01. 09.
Út
talkshow
19:30
07. 09.
Po

00:00
English–friendly
Archa.lab
08. 09.
Út
talkshow
19:30
10. 09.
Čt
hudba / literatura
20:00
#Studovna
12. 09.
So
hudba
20:00

The Toy Dolls

Pořádá Agentura 10:15 Entertainment
English–friendly
13. 09.
Ne
hudba
20:00

Van der Graaf Generator

Uvádí 10:15 Entertainment
15. 09.
Út
talkshow
19:30
16. 09.
St
divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
18. 09.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na Provázku
19. 09.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na Provázku
22. 09.
Út
talkshow
19:30
29. 09.
Út
talkshow
19:30

Říjen 2020

06. 10.
Út
talkshow
19:30
20. 10.
Út
talkshow
19:30
25. 10.
Ne
hudba
20:00

Maceo Parker

Pořádá ISAMAX s.r.o.
English–friendly
27. 10.
Út
talkshow
19:30

Listopad 2020

03. 11.
Út
talkshow
19:30
05. 11.
Čt
hudba
19:30
10. 11.
Út
talkshow
19:30
12. 11.
Čt

20:00

Festival AKCENT 2020

Mezinárodní festival dokumentárního divadla / 12.– 27. listopadu 2020
FESTIVAL AKCENT
17. 11.
Út
talkshow
19:30
24. 11.
Út
talkshow
19:30

Prosinec 2020

01. 12.
Út
talkshow
19:30
08. 12.
Út
talkshow
19:30