Březen 2020

02. 03.
Po
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
03. 03.
Út
divadlo
10:00

Archa.školám: Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
Archa školám
03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
04. 03.
St
hudba
19:30

Portico Quartet

Festival Spectaculare 2020
English–friendly
05. 03.
Čt
dílna
10:00–15:00

Blanka Žižka: The Body Knows / Tělo to ví

5. – 8. března / dílna pro profesionální herce, tanečníky a režiséry
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
07. 03.
So
divadlo
17:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
07. 03.
So
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
09. 03.
Po
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
10. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
11. 03.
St
hudba
20:00

CHELSEA WOLFE (US/ Sargent House) + Jonathan Hultén

pořádají: Full Moon Forum a Divadlo Archa
English–friendly
12. 03.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopakovatelný vtip

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 03.
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Milosrdný záchvat

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 03.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 7

Slovák a Burian ml.
#Studovna
17. 03.
Út
hudba / literatura
10:00
Archa školám
17. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
19. 03.
Čt
hudba / literatura
20:00
22. 03.
Ne

16:00–22:00
English–friendly
23. 03.
Po
dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
24. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
26. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
derniéra
27. 03.
divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám
30. 03.
Po
divadlo
20:00
#Studovna
PREMIÉRA
31. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Duben 2020

01. 04.
St
divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
03. 04.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na provázku / Jiří Havelka a kolektiv
pražská premiéra
04. 04.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na provázku / Jiří Havelka a kolektiv
06. 04.
Po
hudba
20:00

Maceo Parker

Pořádá ISAMAX s.r.o.
English–friendly
07. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
09. 04.
Čt
divadlo
20:00
#Studovna
14. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Konec konců

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 04.
Čt
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
16. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nešťastný návrat

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 04.
hudba
20:00

James Blake

pořádá Fource Entertainment
English–friendly
PŘESUNUTO Z 8.11.2019
18. 04.
So
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni

Literární kardiogram Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
19. 04.
Ne
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni

Literární kardiogram Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
20. 04.
Po
hudba
20:00

Van der Graaf Generator

Uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
21. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
22. 04.
St
hudba
20:00

Destroyer

Pořádá Divadlo Archa ve spolupráci s Landmine Alert, Scrape Sound Inc. a AM180 Collective
English–friendly
23. 04.
Čt
hudba / literatura
20:00
24. 04.
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
25. 04.
So
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
26. 04.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
27. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
28. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 04.
St
hudba
20:00

Swans

Pořádají: Divadlo Archa, Scrape Sound a Silver Rocket; special guest: Norman Westberg
30. 04.
Čt

20:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab

Květen 2020

04. 05.
Po
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
04. 05.
Po
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
05. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
06. 05.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Ztracený vesmír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
07. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykotlaný sup

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
11. 05.
Po
hudba
20:00

Kandace Springs Trio

Pražské jaro 2020
English–friendly
12. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
14. 05.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
15. 05.
hudba
20:00
English–friendly
18. 05.
Po
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
19. 05.
Út
divadlo
10:00

Archa.školám: Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
Archa školám
19. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
22. 05.
divadlo
10:00
Archa školám
22. 05.
divadlo
20:00
#Studovna
25. 05.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 8

Slovák a Burian ml.
#Studovna
26. 05.
Út
hudba / literatura
10:00
Archa školám
26. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 05.
St
hudba
20:00

Červen 2020

02. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
03. 06.
St
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
04. 06.
Čt
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
05. 06.
multimédia / divadlo
10:00
05. 06.
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
09. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
11. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
12. 06.
divadlo
10:00
Archa školám
12. 06.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
16. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
17. 06.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Gejzír marnosti

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
18. 06.
Čt
prezentace
00:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
23. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Červenec 2020

16. 07.
Čt
hudba
20:00
English–friendly

Srpen 2020

11. 08.
Út
hudba
20:00

Daughter

Pořádají Divadlo Archa a Fource
English–friendly
24. 08.
Po

00:00
English–friendly
Archa.lab

Září 2020

01. 09.
Út
talkshow
19:30
07. 09.
Po

00:00
English–friendly
Archa.lab
08. 09.
Út
talkshow
19:30
12. 09.
So
hudba
20:00

The Toy Dolls

Pořádá Agentura 10:15 Entertainment
English–friendly
15. 09.
Út
talkshow
19:30
22. 09.
Út
talkshow
19:30
29. 09.
Út
talkshow
19:30

Říjen 2020

06. 10.
Út
talkshow
19:30
20. 10.
Út
talkshow
19:30
27. 10.
Út
talkshow
19:30

Listopad 2020

03. 11.
Út
talkshow
19:30
10. 11.
Út
talkshow
19:30
12. 11.
Čt

20:00

Festival AKCENT 2020

Mezinárodní festival dokumentárního divadla / 12.– 27. listopadu 2020
FESTIVAL AKCENT
17. 11.
Út
talkshow
19:30
24. 11.
Út
talkshow
19:30

Prosinec 2020

01. 12.
Út
talkshow
19:30
08. 12.
Út
talkshow
19:30