Leden 2020

09. 01.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
14. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 01.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Nejzpozdilejší částice

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 01.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Opuštěný krkolom

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
Dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
20. 01.
Po
Hudba / Literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
21. 01.
Út
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
Archa školám
21. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
24. 01.
multimédia / Hudba
20:00
26. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Domov na konci světa

Divadlo Husa na provázku / Anna Davidová
28. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 01.
St
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna

Únor 2020

04. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
06. 02.
Čt
prezentace
15:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
12. 02.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Hustá teta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Neopatrný vyšetřovatel

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 02.
So
Hudba
20:00

Efterklang

uvádí 10:15 Entertainment
21. 02.
festival
17:00
22. 02.
So
festival
10:00
25. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Březen 2020

03. 03.
Út
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
Archa školám
03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
05. 03.
Čt
Dílna
10:00–15:00

Blanka Žižka: Tělo to ví

5. - 8. března. Dílna pro profesionální herce, tanečníky a režiséry
English–friendly
Archa.lab
10. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
11. 03.
St
Hudba
20:00

CHELSEA WOLFE (US/ Sargent House) + Jonathan Hultén

pořádají: Full Moon Forum a Divadlo Archa
English–friendly
12. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Neopakovatelný vtip

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 03.
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Milosrdný záchvat

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
23. 03.
Po
Dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
24. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 03.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám
31. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Duben 2020

06. 04.
Po
Hudba
20:00

Maceo Parker

Pořádá ISAMAX s.r.o.
English–friendly
07. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
14. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 04.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Konec konců

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Nešťastný návrat

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 04.
Hudba
20:00

James Blake

pořádá Fource Entertainment
English–friendly
PŘESUNUTO Z 8.11.2019
18. 04.
So
Literatura
20:00

EKG - O Lásce a Ohni

Literární kardiogram Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
19. 04.
Ne
Literatura
20:00

EKG - O Lásce a Ohni

Literární kardiogram Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
20. 04.
Po
Hudba
20:00

Van der Graaf Generator

Uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
21. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
22. 04.
St
Hudba
20:00

Destroyer

Pořádá Divadlo Archa ve spolupráci s Landmine Alert, Scrape Sound Inc. a AM180 Collective
English–friendly
28. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 04.
St
Hudba
20:00

Swans

Pořádají: Divadlo Archa, Scrape Sound a Silver Rocket; special guest: Norman Westberg

Květen 2020

05. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
06. 05.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Ztracený vesmír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
07. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Vykotlaný sup

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
12. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
19. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
26. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Červen 2020

02. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
09. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
16. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00
17. 06.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Gejzír marnosti

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
18. 06.
Čt
prezentace
00:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
23. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00