Duben 2017

02. 04.
Ne
Hudba
20:00

Jan Burian — Improvizace a naopak

Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
03. 04.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
PREMIÉRA
04. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
04. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 04.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Kolo od sudu

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
06. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
06. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
06. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Až do DNA!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
08. 04.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 04.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 04.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
11. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
St
Tanec
20:00
English–friendly
18. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
18. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
Hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
22. 04.
So
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
23. 04.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
Divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
25. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
Hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
English–friendly
30. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
02. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
09. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
09. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
St
Hudba
20:00
English–friendly
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Univerzální předchůdce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 05.
So
Divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
14. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
15. 05.
Po
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
16. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
16. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
St
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 05.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 05.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
21. 05.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 05.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
23. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
23. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
26. 05.
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
27. 05.
So
přednáška
17:30
27. 05.
So
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 05.
Po
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
29. 05.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
30. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
St
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly

Červen 2017

01. 06.
Čt

17:00–19:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
01. 06.
Čt
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
04. 06.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 06.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
06. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.
St
Hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše I.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
08. 06.
Čt
Hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše II.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
12. 06.
Po
Hudba
19:00

Sbohem a řetěz

koncert k nedožitým 52. narozeninám Filipa Topola
13. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 06.
St
Hudba
20:00
English–friendly
19. 06.
Po
Tanec
20:00
English–friendly
20. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 06.
Čt
Tanec
20:00
English–friendly
23. 06.
Tanec
20:00
English–friendly
25. 06.
Ne
Tanec
20:00

Rachid Ouramdane (FR) — TORDRE

Festival TANEC PRAHA
English–friendly
27. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2017

02. 09.
So
Divadlo
20:00
English–friendly
03. 09.
Ne
Divadlo
20:00
English–friendly
05. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.
St

10:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
12. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
Čt
přednáška
14:00–16:00
English–friendly
17. 09.
Ne

18:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
19. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 09.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
24. 09.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
25. 09.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Muž, který snědl krtka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 09.
So
festival
13:00–16:00
VSTUP ZDARMA

Říjen 2017

01. 10.
Ne
Divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
02. 10.
Po
Divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
03. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
03. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 10.
St
Hudba
20:00

VERTIGO 15 LET

hosté: Lenka Dusilová, David Dorůžka, Kvintesence Quartet a Tara Fuki
English–friendly
05. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
05. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
05. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:00–18:30

Taneční ateliér pro mládež od 12 do 17 let / podzim 2017

Čtvrtek 17.00-18.30 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
NOVINKA!
06. 10.
Divadlo
20:00–20:50

Respectable Thief (Vážený zloděj)

Nastio Mosquito (Angola/Belgie)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
07. 10.
So
Divadlo
20:00–21:20
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Ne
Divadlo
20:00–21:20
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
Po
Divadlo
20:00–21:30

Roses (Růže)

Dakh Daughters Band (Ukrajina)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
10. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
10. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:00–18:30

Taneční ateliér pro mládež od 12 do 17 let / podzim 2017

Čtvrtek 17.00-18.30 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
NOVINKA!
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
12. 10.
Čt
Tanec
20:00–21:00

An Alerte (V pohotovosti)

Taoufiq Izeddiou / Cie Anania (Maroko)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
14. 10.
So
Tanec
18:30–19:20

Quartiers Libres

Nadia Beugré (Pobřeží slonoviny/Francie)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
15. 10.
Ne
Divadlo
20:00–23:00
#Studovna
Pražská premiéra
16. 10.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
16. 10.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Já jsem tvůj věneček

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
17. 10.
Út
přednáška
16:00
English–friendly
#Studovna
MOVING AUDIENCE
17. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
17. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 10.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:00–18:30

Taneční ateliér pro mládež od 12 do 17 let / podzim 2017

Čtvrtek 17.00-18.30 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
NOVINKA!
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
19. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 10.
Divadlo
20:30

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
Začátek představení posunut na 20.30 z technických důvodů.
21. 10.
So
Dílna
10:00–13:00
Archa školám
NOVINKA!
21. 10.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 10.
Ne
Hudba
20:00

Shabazz Palaces

Struny podzimu 2017
23. 10.
Po
Tanec
20:00–21:00

Modern Table — Darkness Poomba

Choreografie: Jae-duk Kim
English–friendly
#Studovna
24. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
24. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Út
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 10.
St
Hudba
20:00

Lambchop

Struny podzimu 2017
25. 10.
St
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:00–18:30

Taneční ateliér pro mládež od 12 do 17 let / podzim 2017

Čtvrtek 17.00-18.30 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
NOVINKA!
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
27. 10.
Hudba
20:00
29. 10.
Ne
Tanec
16:00
#Studovna
English–friendly
MOVING AUDIENCE
29. 10.
Ne
Hudba
20:00
31. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Listopad 2017

01. 11.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
02. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
03. 11.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
04. 11.
So
Dílna / KURZ / ve Studiu Archa
10:00–13:00

Dějiny uložené v lidském těle

Dílna čínské choreografky a režisérky Wen Hui
English–friendly
Archa.lab
04. 11.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 11.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Vlažný milovník

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
09. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Zapomnětlivá kuchařka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
12. 11.
Ne
Hudba
20:00
#Studovna
13. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 11.
talkshow
20:00
18. 11.
So
přednáška / Divadlo
19:00

Noc divadel 2017 v Divadle Archa

prohlídka divadla a představení Obyčejní lidé
VSTUP ZDARMA
21. 11.
Út
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
#Studovna
English–friendly
22. 11.
St
Divadlo
10:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
#Studovna
English–friendly
Archa.školám
22. 11.
St
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
#Studovna
English–friendly
23. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
24. 11.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
Archa.školám
24. 11.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
25. 11.
So
Divadlo
20:00
Pražský divadelní festival německého jazyka
26. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
26. 11.
Ne
Divadlo
20:00
Pražský divadelní festival německého jazyka
27. 11.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
28. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Prosinec 2017

03. 12.
Ne
Divadlo
20:00

Na protest aneb Pokoj lidem dobré vůně

Divadlo Husa na provázku / Radomil Matzner
04. 12.
Po
Divadlo
20:00

Kníže Myškin je idiot: Vzkříšení

Divadlo Husa na provázku / F. M. Dostojevskij
05. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 12.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Nedokončený výlet

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
07. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Smrk moďoulům!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
09. 12.
So
Divadlo
16:00

Peeping Tom – Moeder (Matka)

Moving Audience, Festspielhaus Hellerau, Drážďany
MOVING AUDIENCE
09. 12.
So
Hudba
19:00
předprodej od 25.10.2017
12. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 12.
Čt
Hudba
20:00
English–friendly
16. 12.
So
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
17. 12.
Ne
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
19. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Leden 2018

09. 01.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
09. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
11. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
11. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:00–18:30

Taneční ateliér pro mládež od 12 do 17 let / podzim 2017

Čtvrtek 17.00-18.30 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
NOVINKA!
11. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
16. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 01.
St
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6

Únor 2018

01. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
06. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 02.
St
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6

Březen 2018

01. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
03. 03.
So
Hudba
20:00

Jessie Ware (UK)

pořádá Fource
06. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 03.
St
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 03.
So

00:00

Festival AKCENT 2018

Další ročník festivalu AKCENT připravujeme na březen 2018.
FESTIVAL AKCENT
20. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha