Říjen 2015

02. 10.
hudba / tanec
19:30–20:45
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
06. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 10.
St
divadlo / tanec
19:30–20:45
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Čt

18:30–19:15
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Čt
divadlo
19:30–20:20
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
divadlo
19:30–20:25
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
hudba / tanec
20:30–21:40
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
10. 10.
So
divadlo / hudba / tanec
20:00–22:00

Plug and Play

světová premiéra / derniéra
4 + 4 DNY V POHYBU
11. 10.
Ne
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Lese

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
12. 10.
Po
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Lese

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
13. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 10.
Čt
diskuze
18:00–20:00

Dlouhý stůl: BUSKING = ASKING

Spielraum Kollektiv
Archa.lab
vstup zdarma
16. 10.
hudba
20:00–23:00

Love Me Gender: Co sex děje v popu 2015?

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
18. 10.
Ne
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
19. 10.
Po
divadlo
10:00–11:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.školám
19. 10.
Po
divadlo
19:00–20:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
19. 10.
Po
divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Upozornění: z představení 19. a 20. října 2015 bude pořizován záznam Českou televizí.
20. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 10.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Upozornění: z představení 19. a 20. října 2015 bude pořizován záznam Českou televizí.
21. 10.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Rodeo a Julie

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Ondřej Smeykal.
22. 10.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hrad, hlad a hnát

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 10.
divadlo
20:00–21:35
24. 10.
So
divadlo
20:00–21:35
26. 10.
Po
tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.školám
26. 10.
Po
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
27. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 10.
St
hudba
20:00–22:00

Esperanza Spalding Presents: Emily's D+Evolution

Pořádá Prague Music Performance Institute.
English–friendly
29. 10.
Čt
divadlo
17:30–19:00

Otevřená hodina Ateliéru Divadlo všedního dne

První otevřená hodina zdarma!
English–friendly
Archa.lab
29. 10.
Čt
hudba
20:00–22:00
English–friendly

Listopad 2015

01. 11.
Ne
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
1. premiéra
02. 11.
Po
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
2. premiéra
03. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 11.
St
hudba
20:00–22:00

Sophie Hunger — Supermoon Tour

support: Mark Berube a Kristina Koropecki
English–friendly
05. 11.
Čt
literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Psyché

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
06. 11.
literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Psyché

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
07. 11.
So
divadlo
20:00–21:35
08. 11.
Ne
divadlo
20:00–21:35
09. 11.
Po
hudba
20:00–21:45
English–friendly
10. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 11.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Svatý Martin na opadaném koni

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters.
12. 11.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Bosá kobyla

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 11.
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
14. 11.
So
divadlo / hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
15. 11.
Ne
divadlo / hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
16. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Čt
divadlo
20:00–21:40

Interrobang – Preenacting Europe / Evropa? Jaká bude?

Festival Akcent, Pražský divadelní festival německého jazyka a Goethe Institut Praha
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
budova bývalého Federálního shromáždění
20. 11.
divadlo
10:00–11:40

Interrobang – Preenacting Europe / Evropa? Jaká bude?

Festival Akcent, Pražský divadelní festival německého jazyka a Goethe Institut Praha
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
budova bývalého Federálního shromáždění Archa.školám
20. 11.
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
20. 11.
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech. ANGLICKÁ VERZE
20. 11.
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
20. 11.
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech. ANGLICKÁ VERZE
21. 11.
So
divadlo
17:00–22:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma
23. 11.
Po
divadlo
18:00–19:30

Rimini Protokoll (Helgard Haug, Daniel Wetzel) – Qualitätskontrolle / Kontrola kvality

Festival Akcent a Pražský divadelní festival německého jazyka
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Út
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
24. 11.
Út
divadlo
18:00–19:30

Rimini Protokoll (Helgard Haug, Daniel Wetzel) – Qualitätskontrolle / Kontrola kvality

Festival Akcent a Pražský divadelní festival německého jazyka
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Út
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
25. 11.
St
dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
25. 11.
St
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
St
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
26. 11.
Čt
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
27. 11.

19:00–21:00

Fremde Freunde / Pěšky mezi Drážďanami a Prahou

Zážitkové setkání s večeří. Omezená kapacita!
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
So
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
28. 11.
So
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
29. 11.
Ne
dílna
17:00–19:00
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
29. 11.
Ne
film
20:00–22:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
Po
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2015

01. 12.
Út
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
01. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 12.
St
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
04. 12.
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
05. 12.
So
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
06. 12.
Ne
hudba
20:00–22:00

Bohuslav Martinů byl skvělý i jazzový skladatel!

Jihočeská filharmonie České Budějovice, Big Band Gustava Broma
English–friendly
světová premiéra
07. 12.
Po
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
07. 12.
Po
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
08. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
09. 12.
St
konference
10:00–16:30

Střed zájmu: Kultura 360°

Konferenci pořádá Institut umění.
09. 12.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
11. 12.
divadlo
20:00–21:35
12. 12.
So
divadlo
20:00–21:35
13. 12.
Ne
hudba
20:00–22:00
15. 12.
Út
setkání
20:00–23:00

Proti strachu!

Tematický večer a obnovená premiéra Respektování v Divadle Archa
Vstupné dobrovolné
16. 12.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Prostý srnec

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters.
17. 12.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Již za týden!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
18. 12.
divadlo
20:00–21:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
pro dospělé
19. 12.
So
divadlo
16:00–17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
pro děti
20. 12.
Ne
hudba
20:00–23:00

Leden 2016

05. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 01.
St
debata
18:00–20:00

Respektování 2016 — Jak se hledá příběh

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
18. 01.
Po
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Pravý opak aneb Obrana hodnot

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
19. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 01.
St
hudba / literatura
20:00–22:00

Procházka Turnovým hájem 4

křest čtvrté knížky Evy Turnové spojené s koncertem Longital a Eturnity
21. 01.
Čt
divadlo
19:00–20:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
Hostujeme v Divadle Husa na provázku (Brno)
21. 01.
Čt
divadlo
20:00–21:30

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
23. 01.
So
předávání cen
20:00–23:00
26. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2016

01. 02.
Po
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
Premiéra přesunuta ze 4.10.2015 na 1.2.2016
02. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 02.
Čt
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
05. 02.
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
06. 02.
So
hudba
19:00–23:00
English–friendly
07. 02.
Ne
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
08. 02.
Po
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
09. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 02.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
10. 02.
St
debata
18:00–20:00

Respektování 2016 / Slovensko – Denník N

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
10. 02.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
11. 02.
Čt
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
11. 02.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
12. 02.
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
13. 02.
So
debata
18:00–19:30

Setkání s umělci — Ultima Vez

debata s členy souboru Ultima Vez
English–friendly
Vstup zdarma.
13. 02.
So
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
14. 02.
Ne
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
16. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 02.
Čt
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
20. 02.
So
hudba
20:00–22:00

Sváteční Pop — Audiobiograf

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
22. 02.
Po
předávání cen
20:00–21:15

Malá inventura — Slavnostní vyhlášení cen

Slavnostní udílení cen Česká divadelní DNA.
23. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 02.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Žhavé koudobro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
25. 02.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Poloprázdné krmítko

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 02.
výtvarné umění / hudba
20:00–22:00

Petr Nikl — Švábí arabesky

Jaroslav Mugrauer, Michael Delia, Jaroslav Kořán, Oskar Török, Robert Škarda, Ondřej Smeykal, Tomáš G. Pospíšil, Petr Nikl a Ondřej Eremiáš
English–friendly
27. 02.
So
divadlo
20:00–21:35
28. 02.
Ne
divadlo
18:00–19:35
29. 02.
Po
divadlo
20:00–21:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
s anglickými titulky

Březen 2016

01. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 03.
St
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
03. 03.
Čt
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
04. 03.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
1. premiéra
05. 03.
So
divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
06. 03.
Ne
divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
07. 03.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
2. premiéra
08. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
St
literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Nonstopech

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
10. 03.
Čt
hudba
20:00–22:00

Tindersticks

support: Miss Kenichi
English–friendly
11. 03.
debata / hudba
20:00–23:00

Hudba 2015: Umčo a bejkárny

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
12. 03.
So
hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English–friendly
13. 03.
Ne
hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English–friendly
15. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
St
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
17. 03.
Čt
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
22. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 03.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Čerstvé bujaro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
24. 03.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Nezdolná zevluška

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
29. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
30. 03.
St
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
derniéra
30. 03.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
31. 03.
Čt
tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.školám / derniéra
31. 03.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6

Duben 2016

01. 04.
divadlo
20:00–21:35
02. 04.
So
divadlo
20:00–21:35
03. 04.
Ne
hudba
20:00–22:00

Jan Burian a Bizzare Band

Večírek na pokraji žánrů
English–friendly
04. 04.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 04.
So
dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English–friendly
Archa.lab
09. 04.
So
hudba
20:00
English–friendly
10. 04.
Ne
dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English–friendly
Archa.lab
11. 04.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
12. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
Út
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
12. 04.
Út
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
setkání
17:30

ENTRÉE K FESTIVALU SMĚJÍCÍ SE BESTIE

Divadlo Husa na provázku
Koná se v kavárně Černá labuť (Na Poříčí 25, Praha 1)
13. 04.
St
debata
18:00–19:00

Kabinet Zelený Raoul

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
divadlo
19:30

Bubiland aneb Kabaret u politické mrtvoly

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
hudba
21:00

Stones Beatles

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
happening
22:15

Smějící se Timo

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
debata
18:00–19:00

Tady všady byl / Kabinet Cimrman

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
divadlo
19:30–21:45

Fidlowačka aneb Kde domov můj?

J. K. Tyl, L. Smoljak, H. Krejčí a E. Tobiáš / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
setkání
22:15

Národní karaoke pokračuje

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
debata
18:00–19:00

My všichni jsme Pytlík / Kabinet Švejk

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
divadlo
19:30–21:35

Mein Švejk

J. Hašek a K. Vaněk / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
15. 04.
happening
22:00

Setkání deštníku se šicím strojem

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
debata
18:00–19:00

Vlasy samou loknu / Kabinet Semafor

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
divadlo
19:30–21:00

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So

21:30

GA-GA-GA

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
debata
18:00–19:00

Trenky a semafory / Kabinet Ztohoven

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
divadlo
19:30–21:45

Směšná interpretace

O. Novotný / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
happening
22:15

Fleš čili Překvapení nakonec

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
film
22:30

Bio Forman / noční filmový klub

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
debata
18:00–19:00

Slovenské bestie / Kabinet GunaGU

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
divadlo
19:30–21:25

Dvojí proměna aneb Kuřátko a obilí

H. Krejčí, R Matzner, V. Morávek a kol. / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
setkání
22:00

Konec bestií v Čechách?!

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
19. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 04.
Út
divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Změna času představení!
20. 04.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
21. 04.
Čt
tanec
19:00–20:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA
21. 04.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
24. 04.
Ne
literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
25. 04.
Po
divadlo
19:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
[fjúžn] festival, Bratislava
25. 04.
Po
literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
26. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 04.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Narodil se profesor

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
28. 04.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hřadujme se!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník

Květen 2016

02. 05.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
03. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
St
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
08. 05.
Ne
hudba
20:00
English–friendly
10. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 05.
St
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
12. 05.
Čt
debata
18:00–19:00
English–friendly
Vstup zdarma, uváděno v angličtině.
12. 05.
Čt
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
13. 05.
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
15. 05.
Ne
divadlo
18:00

Lesík

Národní divadlo moravskoslezské / Jesper Halle
16. 05.
Po
hudba
20:00
English–friendly
17. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 05.
Čt
hudba / literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
20. 05.
hudba / literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
21. 05.
So
dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English–friendly
Archa.lab
22. 05.
Ne
dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English–friendly
Archa.lab
23. 05.
Po
hudba
20:00
English–friendly
23. 05.
Po
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
24. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 05.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 05.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 05.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Šikmájka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters
26. 05.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Krátká noc

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
31. 05.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červen 2016

01. 06.
St
divadlo
18:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA! Open Mike Afterparty - Dj´s: Dimitri from Chair & Jan B (Kyklos Galaktikos)
02. 06.
Čt
divadlo
20:00–21:35
1. derniéra
02. 06.
Čt
film
21:30

Drahý místře, Josip Plečnik – architekt Pražského hradu

projekce filmu / 10. ročník Ceny Pavla Kouteckého
Misto konání: zahrada Na Valech, Pražský hrad
03. 06.
divadlo
20:00–21:35
2. derniéra
05. 06.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 06.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 06.
Út
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 06.
St
dílna
16:00–17:00
Archa.lab
Vstup zdarma. Koná se ve Studiu Divadla Archa, Zlatnická 8, Praha 1
09. 06.
Čt
předávání cen / film
19:00

10. ročník Ceny Pavla Kouteckého

Natočit ČESKÝ DOKUMENT MÁ CENU!
10. 06.
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 06.
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 06.
So
dílna

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2016

Divadlo v sociálním kontextu / Od 11. do 19. června 2016
English–friendly
Archa.lab
Archa školám
13. 06.
Po
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
14. 06.
Út
dílna
18:30–19:30
Archa.lab
Vstup zdarma. Divadlo Archa, malý sál.
15. 06.
St
divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
16. 06.
Čt
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
20. 06.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
21. 06.
Út
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
22. 06.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Slunná vrata

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 06.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Červí eden

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 06.
Ne
divadlo
20:30

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
27. 06.
Po
divadlo / hudba
19:00

Dechovka / poslední uvedení na Baráčnické rychtě

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
28. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2016

01. 07.
happening
11:00–12:00

Europe Endless Express

Wunderbaum (NL), 420People, Allstar Refjúdží Band, Ztohoven

Srpen 2016

03. 08.
St
hudba
20:00
English–friendly
25. 08.
Čt
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
26. 08.
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
27. 08.
So
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
28. 08.
Ne
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
29. 08.
Po
film / debata
20:00

Laurie Anderson — Heart of a Dog (Psí srdce)

Filmový večer s Laurie Anderson
projekce filmu a debata
30. 08.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2016

06. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 09.
St
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
1. premiéra
08. 09.
Čt
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
2. premiéra
11. 09.
Ne
hudba
20:00

Sharon Robinson

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
12. 09.
Po
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
13. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
St
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
křest knihy Řezači kamene + Čokovoko
15. 09.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
16. 09.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
17. 09.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
18. 09.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
St
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
22. 09.
Čt
divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
22. 09.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
23. 09.
tanec
20:00
English–friendly
25. 09.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
26. 09.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Opatrná růže

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 09.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
27. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 09.
Čt
tanec
20:00

William Forsythe / Rafael Bonachela / Dresden Frankfurt Dance Company

HELLERAU – Evropské centrum současného umění, Drážďany
English–friendly
ODJEZD: v 16:30 - ulice Na Florenci 5, Praha 1.