Duben 2017

12. 04.
St
Tanec
20:00
English–friendly
Vstupné: 250 Kč / studenti & senioři 150 Kč. Vstupenky v prodeji v pokladně divadla a online via www.goout.cz — Délka: 120 minut s přestávkou

Festival Dance transit. Praha.Dresden.Leipzig je platformou pro podporu kreativní spolupráce v oblasti současného tance, mezi třemi městy – Prahou, Drážďany a Lipskem. Jeho pražská část nabídne ukázku české a německé taneční tvorby a také první české uvedení populárního konceptu, battlu tanečních stylů, „Floor on Fire - Battle of Styles”, ve kterém se na jevišti potkají nejen různé taneční styly (současný tanec, balet, break dance, folklor), ale rovněž taneční osobnosti z Čech i Německa. Součástí festivalu budou také představení v divadle PONEC, site-specific na Vítkově a doprovodný program zaměřený na česko-německou taneční scénu.

„Cílem festivalu je iniciovat intenzivnější propojení tanečních scén partnerských měst, která jsou si blízko nejen  geograficky ,“ říká Markéta Perroud a dodává: „ jsem ráda, že můžeme navázat na úspěšný první ročník, který předčil naše očekávání."


Floor on Fire - Battle of Styles je formát, který konfrontuje, ale především sbližuje tanečníky různých žánrů a odhaluje virtuozitu tance ve všech jeho podobách. Schopnost improvizace, spolupráce a kreativita zúčastněných tanečníků dělá každé jeho uvedení unikátním.

Kredity

Účinkující tanečníci:
Contemporary: Lukáš Homola, Tereza Hradilková, Kristin Mente, Wagner Moreira
Balet: tanečníci baletu ND - Nikola Márová, Michal Štípa, Cornelia Seibold, Veaceslav Burlac
Break Dance: The Saxonz
Folklor: Barbora Dastychová, Anna Kopecká, Michal Peterka, Michal Soukup
Moderují: Martin Ludenia a Daniela Voráčková

Tanec Praha ve spolupráci s Divadlem Archa a HELLERAU - Evropským centrem pro umění vůbec poprvé přiváží Floor on Fire do Čech jako součást festivalu Dance transit. Praha.Dresden.Leipzig.

Evropský projekt Theatron je realizován za finanční podpory programu Kultura.

Představení podpořili

18. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
18. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
Hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
22. 04.
So
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
23. 04.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
Divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
25. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
Hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
English–friendly
30. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
02. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
09. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
09. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
St
Hudba
20:00
English–friendly
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Univerzální předchůdce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 05.
So
Divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
14. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
15. 05.
Po
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
16. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
16. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
St
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 05.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
20. 05.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
21. 05.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
22. 05.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
23. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
23. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
26. 05.
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
27. 05.
So
přednáška
17:30
27. 05.
So
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 05.
Po
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
29. 05.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
30. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
St
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly

Červen 2017

01. 06.
Čt

17:00–19:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
01. 06.
Čt
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
04. 06.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 06.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
06. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.
St
Hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše I.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
08. 06.
Čt
Hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše II.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
12. 06.
Po
Hudba
19:00

Sbohem a řetěz

koncert k nedožitým 52. narozeninám Filipa Topola
13. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 06.
St
Hudba
20:00
English–friendly
19. 06.
Po
Tanec
20:00
English–friendly
20. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 06.
Čt
Tanec
20:00
English–friendly
23. 06.
Tanec
20:00
English–friendly
25. 06.
Ne
Tanec
20:00

Rachid Ouramdane (FR) — TORDRE

Festival TANEC PRAHA
English–friendly
27. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2017

05. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.
St

10:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
12. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
Čt
přednáška
14:00–16:00
English–friendly
19. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
22. 09.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
24. 09.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
25. 09.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Muž, který snědl krtka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Říjen 2017

01. 10.
Ne
Divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
02. 10.
Po
Divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
03. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
03. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
05. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
10. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
10. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
16. 10.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
16. 10.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Já jsem tvůj věneček

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
17. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
17. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 10.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
19. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
20. 10.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
21. 10.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
22. 10.
Ne
Hudba
20:00

Shabazz Palaces

Struny podzimu 2017
24. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
24. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Út
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 10.
St
Hudba
20:00

Lambchop

Struny podzimu 2017
25. 10.
St
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
27. 10.
Hudba
20:00
29. 10.
Ne
Hudba
20:00
31. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Listopad 2017

01. 11.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
02. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
03. 11.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
04. 11.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
07. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 11.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Vlažný milovník

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
09. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Zapomnětlivá kuchařka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 11.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
27. 11.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
28. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Prosinec 2017

05. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 12.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Nedokončený výlet

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
07. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Smrk moďoulům!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
12. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 12.
Čt
Hudba
20:00
English–friendly
19. 12.
Út

17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Leden 2018

09. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2018

06. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Březen 2018

01. 03.
Čt

00:00

Festival AKCENT 2018

Další ročník festivalu AKCENT připravujeme na březen 2018.
FESTIVAL AKCENT
06. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 03.
St

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Duben 2018

03. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha