Únor 2017

22. 02.
St
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a EKG

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
Vstupné 190 Kč / student,senior 110 Kč / stání balkon 90 Kč — předprodej v pokladně divadla a online via www.goout.cz — délka 150 minut s přestávkou

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše bude ve středu 22. února deset let od svého začátku v Divadle Archa věnován oslavě vynálezu elektrokardiogramu. Hraje kapela Živé kvety v plné sestavě! Dále se do Divadla Archa vrátí někteří z autorů, vědců, pohádkových bytostí a bohů, kteří navštívili kabaret EKG v posledních 10 letech.

Účinkují: Willem Einthoven a další autoři, vědci, pohádkové bytosti a bozi. Hrají Živé kvety! Večerem provázejí Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a Vít Janota. Bez reprízy!

Protagonistů jsme se zeptali, proč právě EKG?
"To vymyslel Jára", přiznává Malijevský.
"Ale Willem Einthoven byl první," dodává Rudiš.

 

Reportáž v pořadu Kultura+, Česká televize
Literární show EKG slaví deset let



O EKG

EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných (nejen) českých spisovatelů.

http://rudis.cz/
www.malijevsky.com

Autoři, vědci, pohádkové bytosti a bozi, kteří navštívili kabaret EKG v posledních 10 letech:
2 Singles, Ahasver Pavel Hudec, Ahmed Ridina, Acher Ivan, Ajvaz Michal, Almela, Američtí vědci, Anička a Letadýlko, Antošová Svatava, Apituley Esther, Ash, Asterix, Obelix a Krucifix, Audiofenky, Babinský Václav, Bakalář Petr, Balabán Jan, Balvín Jaroslav, Baňka Pavel, Barky Lakomé, Barové Mouchy, Becker Martin, Von Bejda Lumír, Bičák Jiří, Binder Peter, Blatný Ivan, Bobík, Bolf Josef, Bombers, Bondy Egon, Bonus, Borkovec Petr, Brabenec Vratislav, Brázda Pavel, Brežněv Leonid Iljič, Brzáková Pavlína, Bubák, Buddeus Ondřej, Buddha, Budoár staré dámy, Bulvová Renata, Burda Roman, Burian Jan, Burian Václav, Buwalda Peter, Cáceres Vesna, Cami Pierre-Henri, Campert Remco, Cempírek Jan, Cieslar Jiří, Cieslar Jiří ml., Cílek Václav, Cimpl Pavel, Condurango, Cudlín Karel, Čechová Dora, Čerepkovová Vladimíra, Čermák Radek, ČokoVoko, De Buysser Pieter, Dedera Milan, Denemarková Radka, DG 307, Dokoupil Ivo, Dousková Irena, Dracula Vlad III., Drobný za bůra, Drtikol František, Drtikol kapela, Dusilová Lenka, Dvořáková Alena, Echó nymfa, Ending Esther, Erben Karel Jaromír, Eros, Esther Apituley, Eturnity, Ezop, Fano Milan Blatný, Fekkette Franz, Ferreira Tiago, Fifinka, Finský Barok, Fischer Viktor, Franková Johana, Frič Alberto Vojtěch, Frič Erik, Fridrich Radek, Garcia Jonathan Ramirez, Gerritsen Esther, Ghostmother, Glazer Tomáš, Gogh Vincent van, Goldflam Arnošt, Gorn Reinhard, Gräfenberg Ernst, Gregorová Bára, Hájíček Jiří, Hakl Emil, Hanh Chu Hong, Hanušová Jitka, Harlekýna teta, Haubert Jan, Havelka Jiří, Hejkal, HerrDZ, Herrmannová Nána, Hičhaikum Projekt, Hien Tran Thu, Hísek Jan, Hlinomazův apetit, Holomíček Bohdan, Horáčková Alice, Horák Lukáš, Houpací koně, Hrabě Václav, Hruška Petr, Hrzánová Barbora, Hugo Paczolt Band, Hůlová Petra, Hulst Auke, Huong Ho Xuan,  Hvorecký Michal, Chalupa Marek, Ibrahimovič Ibra, Idiot Loci, Ikaros, Ille, Jan Pavel II, Jan svatý, Jandovská Miroslava, Jánošík Juraj, Janota Vít, Jarka slečna, Jarolímek Martin, Jaromír 99, Jezulátko, Ježíšek, Jirků Boris, Jirous Ivan Martin, Jirous Tobiáš, Jonáš Hájek, Juniors, Jurčáková Soňa, Kafka Franz, Kafka Tomáš, Kahuda Václav, Kaifer Daniel, Kainar Josef, Kamarád Ladislav, Karkulka Červená, Kasem Abdulrahman, Kassete, Kieslowski, Kim Ir Sen, Kittchen, Klezmasters, Klíma Aleš, Klíma Ivan, Kmotříček, Kočičková Ester, Kofe-In, Kohout Pavel, Kolář Viktor, Kolčavová Gabriela, Kolmačka Pavel, Komárek Stanislav, Komenský Jan Amos, Konečný Jaromír, König Jakub, Königová Olga, Kotrčová Rýza, Koubek Petr, Kovalová Anežka, Kovanda Jiří, Kovařík Vojtěch, Krejcarová Honza, Kreysa dědeček, Krch-off Band, Krchovský Jiří Hásek, Kučera Jaroslav, Kučera Štěpán, Kuna Karel, Kunze Jan, Kursk.sk, Kůs Tomáš T., Květa paní, Květy, La Fontaine,  Lan Pham Thi, Lesní zvěř, Lieske Tomas, Linhart Ondřej, Linhart Patrik, Longital, Luděk, Lundiaková Hana, Mácha Karel Hynek, Majka z Gurunu, Mann Jindřich, Marek Petr, Mareš Michal, Markýz de Sade, Maršálek Petr, Maso, Merta Vladimír, Míka Tomáš, Milanosz, Milcová Pavla, Militz Anna, Mimočlověk, Moník Josef, Mráz děda, Musil Stanislav, Myšpulín, Nauzea Orchestra, Nazaretský Ježíš, Nejedlý Jan, Němec Jan, Neuwerth Dušan, Niemczura Ewelina, Nietzsche Friedrich, Nikl Petr, Nohavica Lubomír, Nouzová dechová kapela Jizerka, Novák Jan, Nováková Eva, Novotný Vojtěch, Obří broskev, Oliveira Sergio,  Ondráček Vít, Palla Marian, Papírový panenky, Páral Vladimír, Pastrňák Tomáš, Patricio Tiago, Patzolt Hugo, Pavelka Zdenko, Pekárková Iva, Pessoa Fernando, Piča z hoven, Pilátová Markéta, Pinďa, Pinkava Ivan, Pipka, Piussi Lucia, Pížl Jaroslav, Pláče kočka, Platzová Magdaléna, Pluhař Roman, Pohribný Jan, Popelka, Post-hudba, Přibyl Petr, Psyché, Pýcha Petr, Rácová Slávinka, Radko Marie, Rego Frederico, Reiner Martin, Reinerová Lenka, Rubinštejn Lev, Rusalka, Růženka Šípková, Ryba Jan Jakub, Ryba Oscar, Ryčl Václav, Řehák Jakub, Řezbová Zdeňka, Řezníček Tomáš, S.D.Ch., S/M, Sacher-Masoch Leopold von, Sanchez Yvonne, Sdružení rodičů a přátel RoPy, Sedláček Tomáš, Sejkora Jakub, Senius Kari, Shock Viki, Sís Petr, Skála František, Sláma Vojtěch, Smetana Bedřich, Sobek Evžen, Soból Marek, Sonja van Hamel band, Soukup Jan, Soukupová Petra, Společnost za Obrodu Čtyřlístku, Stančáková Alžběta, Stanišič Saša, Stela Lstivá, Stitou Mustafa, Stok Barbara, Straka Pepa, Studený Jiří, Suchan Pavel, Suchý Jiří, Susiluoto Saila, Svoboda Jarda, Svoboda Luboš, Šalina, Šanda Michal, Šarközi Kateřina, Šesták Petr, Šibík Jan, Šindelka Marek, Šnéberger Jan, Špatná Zuzana, Šrámková Jana, Štětina Jaromír, Štika detektiv, Študlarová Petra, Šturma Jan Albert, Štýrský Jindřich, Šuranská Pavla, Švamberk Alex, Švanda Dudák, Švanda hospodský, Švarcová Johana, Švejdík Jaromír, Švolík Miro, Tančící Zrcadlo, Těsnohlídek Jan ml., The Models, The Ritchie Success, Theissig Jakub, Ticho básník, Tobiáš Jirous, Tolstoj Lev Nikolajevič, Topol Filip, Topol Jáchym, Traband, Trautenberg, Trefil Pavel, Trojánek Hynek, Třešňák Vlasta, Tuček Ben, Tučková Kateřina, Tůma Karel, Turnová Eva, Typlt Lubomír, U-Bahn, Uhlíř Radomil, Urban Miloš, Urband, Václav pan, Vaculík Ludvík, Váchal Josef, Valečka Jaroslav, Válek Petr, Vaněk Jiří, Vaněk-Úvalský Bohuslav, Vébrová Jana, Vejvančický Šimon, Venclovská Sára, Vepřek Karel, Verbeke Annelies, Verecká Tereza, Vicious Sid, Viewegh Michal, Vlasák Petr, Vobezdud, Vodňanský Jan, Vodseďálek Ivo, Vokurka Martin, Vopěnka Martin, Vopěnka Petr, Vtípil Tomáš, Vybíralová Sára, Vynnyčuk Jurij, WWW, Zábrana Jan, Zajíček Pavel, Zátopek Emil, Zbořil Jonáš, Zradička Jiří, Zrní, Žák David Jan, Živé Kvety.

 

23. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 02.
Čt
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 02.
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Malá inventura 2017
25. 02.
So
Hudba
19:00–21:30
27. 02.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
28. 02.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
28. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Březen 2017

02. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
02. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
02. 03.
Čt
Hudba
20:00

John Mayall

Livin´ & Lovin´ The Blues
English–friendly
Uvádí 10:15 Entertainment
04. 03.
So
Dílna
10:00–16:00

Nepředstírej! Udělej to! — ZRUŠENO

jednodenní dílna Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
07. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
07. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
09. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
09. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 03.
Dílna
16:00–18:00

Číst hudbu. Jak se dělá hudební magazín v 21. století?

lektoři: Mary C, Martin Tvrdý, Michal Pařízek
Archa.lab
S registrací vstup zdarma.
10. 03.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 03.
So
Divadlo
17:00–23:59
English–friendly
Hellerau, Drážďany
11. 03.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 03.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 03.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
14. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
16. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
16. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
1. premiéra
17. 03.
happening
11:00
17. 03.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
2. premiéra
18. 03.
So
happening
11:00
19. 03.
Ne
happening
12:00
19. 03.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
19. 03.
Ne
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
20. 03.
Po
happening
15:00–16:00
na piazetě před vchodem do NG
20. 03.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
20. 03.
Po
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
21. 03.
Út
happening
12:00
21. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
22. 03.
St
happening
12:00
22. 03.
St
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
premiéra
23. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
premiéra
24. 03.
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
premiéra
26. 03.
Ne
Divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
27. 03.
Po
Divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
28. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
28. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
St
Divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
30. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
30. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
30. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
31. 03.
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab

Duben 2017

02. 04.
Ne
Hudba
20:00

Jan Burian — Improvizace a naopak

Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
03. 04.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
PREMIÉRA
04. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
04. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 04.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Kolo od sudu

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
06. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
06. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
06. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Až do DNA!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
08. 04.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 04.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 04.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
11. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
St
Tanec
20:00
English–friendly
18. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
18. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
Hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
22. 04.
So
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
23. 04.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
Divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
25. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
Hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
English–friendly
30. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
02. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
09. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
09. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
St
Hudba
20:00
English–friendly
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Univerzální předchůdce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 05.
So
Divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
14. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
15. 05.
Po
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
16. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
16. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
St
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 05.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 05.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
21. 05.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 05.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
23. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
23. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
26. 05.
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
27. 05.
So
přednáška
17:30
27. 05.
So
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 05.
Po
Divadlo / Tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
29. 05.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
30. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
St
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna

Červen 2017

01. 06.
Čt

17:00–19:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
01. 06.
Čt
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
04. 06.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 06.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
06. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.
St
Hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše I.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
08. 06.
Čt
Hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše II.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
12. 06.
Po
Hudba
19:00

Sbohem a řetěz

koncert k nedožitým 52. narozeninám Filipa Topola
13. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 06.
St
Hudba
20:00
English–friendly
19. 06.
Po
Tanec
20:00
English–friendly
20. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 06.
Čt
Tanec
20:00
English–friendly
23. 06.
Tanec
20:00
English–friendly
25. 06.
Ne
Tanec
20:00

Rachid Ouramdane (FR) — TORDRE

Festival TANEC PRAHA
English–friendly
27. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2017

02. 09.
So
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
03. 09.
Ne
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
05. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.
St

10:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
12. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
Čt
přednáška
14:00–16:00
English–friendly
17. 09.
Ne

18:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
19. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 09.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
24. 09.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
25. 09.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Muž, který snědl krtka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 09.
So
festival
13:00–16:00
VSTUP ZDARMA

Říjen 2017

01. 10.
Ne
Divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
02. 10.
Po
Divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
03. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
03. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 10.
St
Hudba
20:00

VERTIGO 15 LET

hosté: Lenka Dusilová, David Dorůžka, Kvintesence Quartet a Tara Fuki
English–friendly
05. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
05. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
06. 10.
Divadlo
20:00–20:50

Respectable Thief (Vážený zloděj)

Nastio Mosquito (Angola/Belgie)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
07. 10.
So
Divadlo
20:00–21:20
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Ne
Divadlo
20:00–21:20
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
Po
Divadlo
20:00–21:30

Roses (Růže)

Dakh Daughters Band (Ukrajina)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
10. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
10. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
12. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
12. 10.
Čt
Tanec
20:00–21:00

An Alerte (V pohotovosti)

Taoufiq Izeddiou / Cie Anania (Maroko)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
14. 10.
So
Tanec
18:30–19:20

Quartiers Libres

Nadia Beugré (Pobřeží slonoviny/Francie)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
15. 10.
Ne
Divadlo
20:00–23:00
#Studovna
Pražská premiéra
16. 10.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
16. 10.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Já jsem tvůj věneček

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
17. 10.
Út
přednáška
16:00
#Studovna
English–friendly
MOVING AUDIENCE
17. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
17. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 10.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
19. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
19. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 10.
Divadlo
20:30

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
Začátek představení posunut na 20.30 z technických důvodů.
21. 10.
So
Dílna
10:00–13:00
Archa školám
NOVINKA!
21. 10.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 10.
Ne
Hudba
20:00

Shabazz Palaces

Struny podzimu 2017
23. 10.
Po
Tanec
20:00–21:00

Modern Table — Darkness Poomba

Choreografie: Jae-duk Kim
English–friendly
#Studovna
24. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
24. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Út
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 10.
St
Hudba
20:00

Lambchop

Struny podzimu 2017
25. 10.
St
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
26. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
27. 10.
Hudba
20:00
29. 10.
Ne

16:00

O mracích (About Clouds) – ZRUŠENO

Jone San Martin / Amanico Gonzales / David Kern (online)
Z technických důvodů zrušeno.
29. 10.
Ne
Hudba
20:00
31. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Listopad 2017

01. 11.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
02. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
03. 11.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
04. 11.
So
Dílna / KURZ / ve Studiu Archa
10:00–13:00

Dějiny uložené v lidském těle

Dílna čínské choreografky a režisérky Wen Hui
English–friendly
Archa.lab
04. 11.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 11.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Vlažný milovník

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
09. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Zapomnětlivá kuchařka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
10. 11.
Hudba
20:00
English–friendly
#Studovna
12. 11.
Ne
Hudba
20:00
#Studovna
13. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 11.
talkshow
20:00
18. 11.
So
přednáška / Divadlo
19:00

Noc divadel 2017 v Divadle Archa

prohlídka divadla a představení Obyčejní lidé
KAPACITA NAPLNĚNA!
21. 11.
Út
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
#Studovna
English–friendly
22. 11.
St
Divadlo
10:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
#Studovna
English–friendly
Archa.školám
22. 11.
St
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
#Studovna
English–friendly
23. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
24. 11.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
Archa.školám
24. 11.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab
25. 11.
So
Divadlo
20:00
Pražský divadelní festival německého jazyka
26. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
26. 11.
Ne
Divadlo
20:00
Pražský divadelní festival německého jazyka
27. 11.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
28. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Prosinec 2017

01. 12.
Hudba
18:30
03. 12.
Ne
Divadlo
20:00

Na protest aneb Pokoj lidem dobré vůně

Divadlo Husa na provázku / Radomil Matzner
04. 12.
Po
Divadlo
20:00

Kníže Myškin je idiot: Vzkříšení

Divadlo Husa na provázku / F. M. Dostojevskij
05. 12.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
05. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 12.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Nedokončený výlet

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Zvláštní host: Yellow Sisters.
#Studovna
07. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
07. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
07. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
07. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Smrk moďoulům!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Zvláštní host: Dan Bárta.
#Studovna
09. 12.
So
Divadlo
16:00

Peeping Tom – Moeder (Matka)

Moving Audience, Festspielhaus Hellerau, Drážďany
#Studovna
MOVING AUDIENCE
09. 12.
So
Hudba
19:00
VYPRODÁNO
10. 12.
Ne
Divadlo
20:00
English–friendly
11. 12.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
12. 12.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
12. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 12.
St
Hudba
20:00
English–friendly
14. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
14. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
14. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
14. 12.
Čt
Hudba
20:00
English–friendly
16. 12.
So
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
17. 12.
Ne
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
#Studovna
19. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 12.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
19. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
21. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
21. 12.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab

Leden 2018

02. 01.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
04. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
04. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
04. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30–19:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
09. 01.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
09. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
veřejná prezentace
11. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
16:00

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017

14 lekcí / od 5. října 2017 do ledna 2018
Archa.lab
veřejná prezentace
11. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
17:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017

čtvrtky 17.30 – 19.00 / 14 lekcí / od 12. října 2017
Archa.lab
veřejná prezentace
11. 01.
Čt
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
#Studovna
12. 01.
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
#Studovna
13. 01.
So
Divadlo
20:30

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
#Studovna
14. 01.
Ne
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
#Studovna
15. 01.
Po
Divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
#Studovna
16. 01.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
veřejná prezentace
16. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 01.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Dokonalý opak

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
18. 01.
Čt
multimédia
17:30

Hudba–Paměť–Proměna

Multimediální adaptace terezínského melodramatu Viktora Ullmanna z r. 1944 s názvem „O lásce a smrti korneta Krištofa Rilke“
18. 01.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Zavilý šotek

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
22. 01.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
23. 01.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 3. října 2017
Archa.lab
23. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 01.
So
předávání cen
20:00
29. 01.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
30. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 01.
St
Divadlo
20:30

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 – UPOZORNĚNÍ! ZAČÁTEK PŘEDSTAVENÍ 31.1.2018 POSUNUT NA 20:30!

Únor 2018

01. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
01. 02.
Čt
bilanční večer
20:00

Hudba 2017: Co se stalo?

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
#Studovna
02. 02.
Hudba
20:00
03. 02.
So
Hudba / Literatura
20:00
04. 02.
Ne
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
05. 02.
Po
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
06. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 02.
Po
Hudba
20:00

Michael Gira (USA/ Young God)

(solo off SWANS) + special guest support
English–friendly
13. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 02.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Nejpomalejší částice

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Rovnoměrná protekce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 02.
Hudba
20:00

Už jsme doma – Masojez / ZRUŠENO

Zakoupené vstupenky je možné vrátit v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.
18. 02.
Ne
Hudba
20:00

Sváteční Pop — Poprask I

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
#Studovna
19. 02.
Po
Hudba
20:00

Sváteční Pop — Poprask II

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
#Studovna
20. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 02.
St
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
#Studovna
Archa.lab