Listopad 2016

21. 11.
Po
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
21. 11.
Po
film
22:30

FC ROMA

Festival Akcent a Hate Free uvádějí speciální projekci filmu Rozálie Kohoutové a Tomáše Bojara
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
Vstup zdarma. — Délka 76 minut. — Uváděno s anglickými titulky.

Dokument FC ROMA pojednává o jednom neobyčejném romském fotbalovém klubu z Děčína, jehož hráči nechtějí nic jiného, než si zahrát. Není jim tomu ale moc přáno, protože jsou stále vystaveni řadě předsudků a ostatní týmy s nimi nechtějí hrát. Jak se žije romské komunitě na severu Čech? Lepší se situace romské menšiny v ČR?


Minulou sezónu nastoupil do nejnižší české fotbalové soutěže nový tým. FC Roma hraje okresní přebor a je složen převážně z romských hráčů. Většina “bílých“ soupeřů zápasy s FC Roma bojkotuje. Pro tým tak začíná trochu zvláštní sezóna. Někdy se hraje, někdy se nehraje, dopředu není nic jisté a klub vyhrává většinu zápasů kontumačně. I přes složitou situaci ale neztrácejí fotbalisté FC Roma entuziasmus a s humorem sobě vlastním bojují jak na hřišti, tak mimo něj. Brankář Patrik se tak z korby popelářského vozu podivuje nesmyslům o zdravotní péči zdarma “pro cikány”, přiznává se ze strachu z muslimů a diví se deseti milionům Čechů, kteří mají vítr z Cikánů. S postupující sezónou stoupá klub v tabulce výš a výš. Někdy je to ale těžší, než si představovali: ztrácejí se jim míče, hráči holdují marihuaně, fanoušci na ně pokřikují, ať táhnou do práce. Podaří se týmu FC Roma postoupit a přesvědčit okolí, že nejsou agresivní rváči, ale že si prostě jen chtějí zahrát fotbal?

Akcent 2016 468x60

AKCENT
mezinárodní festival dokumentárního divadla
10.–27.11.2016 Divadlo Archa, Praha
www.festivalakcent.cz
#festivalakcent

Představení podpořili

22. 11.
Út
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
FESTIVAL AKCENT
22. 11.
Út
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
23. 11.
St
divadlo
20:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Čt
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
dílna
10:00–14:30

Taneční workshop s Ultimou Vez pod vedením Iñakiho Azpillaga

workshop pro tanečníky a profesionály
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
28. 11.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 11.
St
literatura
20:00

EKG O Lásce a Něze

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.

Prosinec 2016

05. 12.
Po
film / debata
19:00
VSTUP ZDARMA
06. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 12.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
12. 12.
Po
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
13. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Snubní komůrka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník, Ondřej Smeykal
16. 12.
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
17. 12.
So
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
18. 12.
Ne
tanec
20:00
English–friendly
19. 12.
Po
tanec
20:00
English–friendly

Leden 2017

03. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Trojjediné narozeniny

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
12. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Starý přesný čas

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
15. 01.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
16. 01.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
17. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 01.
Ne
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
1. premiéra
23. 01.
Po
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
2. premiéra
24. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 01.
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
28. 01.
So
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
28. 01.
So
předávání cen
20:00
29. 01.
Ne
divadlo
20:00

Divnej brouk aneb kdo zabil Johna Lennona

Divadlo Husa na provázku / Ondřej Novotný
30. 01.
Po
divadlo
19:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v Divadle Husa na provázku, Brno
30. 01.
Po
divadlo
20:00

Uršula

Divadlo Husa na provázku / Rudolf Sloboda
31. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2017

05. 02.
Ne
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
work in progress
07. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 02.
St
hudba
20:00

HUDBA 2016: Miss Sociální bublina!

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
09. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Neudržitelný rozvoj

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
10. 02.
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
12. 02.
Ne
hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti černou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
13. 02.
Po
hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti bílou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
14. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 02.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
Archa.lab
17. 02.
festival
18:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
18. 02.
So
festival
10:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
20. 02.
Po
literatura
20:00

Pátá procházka Turnovým hájem

autorské čtení Evy Trnové, hudba. Eturnity
21. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 02.
St
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a EKG

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
23. 02.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 02.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Malá inventura 2017
25. 02.
So
hudba
19:00–21:30
27. 02.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
28. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Březen 2017

02. 03.
Čt
hudba
20:00

John Mayall

Livin´ & Lovin´ The Blues
English–friendly
Uvádí 10:15 Entertainment
04. 03.
So
dílna
10:00–16:00

Nepředstírej! Udělej to! — ZRUŠENO

jednodenní dílna Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
07. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 03.
dílna
16:00–18:00

Číst hudbu. Jak se dělá hudební magazín v 21. století?

lektoři: Mary C, Martin Tvrdý, Michal Pařízek
Archa.lab
S registrací vstup zdarma.
10. 03.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 03.
So
divadlo
17:00–23:59
English–friendly
Hellerau, Drážďany
11. 03.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 03.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 03.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
1. premiéra
17. 03.
happening
11:00
17. 03.
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
2. premiéra
18. 03.
So
happening
11:00
19. 03.
Ne
happening
12:00
19. 03.
Ne
literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 03.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
20. 03.
Po
happening
15:00–16:00
na piazetě před vchodem do NG
20. 03.
Po
literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
20. 03.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
21. 03.
Út
happening
12:00
22. 03.
St
happening
12:00
22. 03.
St
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
23. 03.
Čt
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
24. 03.
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
26. 03.
Ne
divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
27. 03.
Po
divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
28. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
St
divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
30. 03.
Čt
divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
31. 03.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab

Duben 2017

02. 04.
Ne
hudba
20:00

Jan Burian — Improvizace a naopak

Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
03. 04.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
PREMIÉRA
04. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Kolo od sudu

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
06. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Až do DNA!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
08. 04.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 04.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
St
tanec
20:00
English–friendly
18. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
22. 04.
So
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
23. 04.
Ne
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
English–friendly
30. 04.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
09. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
St
hudba
20:00
English–friendly
11. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Univerzální předchůdce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 05.
So
divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
14. 05.
Ne
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
15. 05.
Po
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
16. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
St
literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 05.
Čt
literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 05.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 05.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
21. 05.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 05.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
23. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 05.
Čt
divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
26. 05.
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
27. 05.
So
přednáška
17:30
27. 05.
So
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 05.
Po
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
29. 05.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
30. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
St
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly

Červen 2017

01. 06.
Čt

17:00–19:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
01. 06.
Čt
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
04. 06.
Ne
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 06.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
06. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.
St
hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše I.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
08. 06.
Čt
hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše II.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
12. 06.
Po
hudba
19:00

Sbohem a řetěz

koncert k nedožitým 52. narozeninám Filipa Topola
13. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 06.
St
hudba
20:00
English–friendly
20. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 06.
Ne
tanec
20:00

Rachid Ouramdane (FR) — TORDRE

Festival TANEC PRAHA
English–friendly
27. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2017

02. 09.
So
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
03. 09.
Ne
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
05. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.
St

10:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
12. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
Čt
přednáška
14:00–16:00
English–friendly
17. 09.
Ne

18:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
19. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 09.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
24. 09.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
25. 09.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Muž, který snědl krtka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 09.
So
festival
13:00–16:00
VSTUP ZDARMA

Říjen 2017

01. 10.
Ne
divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
02. 10.
Po
divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
03. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 10.
St
hudba
20:00

VERTIGO 15 LET

hosté: Lenka Dusilová, David Dorůžka, Kvintesence Quartet a Tara Fuki
English–friendly
06. 10.
divadlo
20:00–20:50

Respectable Thief (Vážený zloděj)

Nastio Mosquito (Angola/Belgie)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
07. 10.
So
divadlo
20:00–21:20
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Ne
divadlo
20:00–21:20
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
Po
divadlo
20:00–21:30

Roses (Růže)

Dakh Daughters Band (Ukrajina)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
10. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 10.
Čt
tanec
20:00–21:00

An Alerte (V pohotovosti)

Taoufiq Izeddiou / Cie Anania (Maroko)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
14. 10.
So
tanec
18:30–19:20

Quartiers Libres

Nadia Beugré (Pobřeží slonoviny/Francie)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
15. 10.
Ne
divadlo
20:00–23:00
#Studovna
Pražská premiéra
16. 10.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
16. 10.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Já jsem tvůj věneček

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
17. 10.
Út
přednáška
16:00
#Studovna
English–friendly
MOVING AUDIENCE
17. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 10.
St
divadlo
20:00
English–friendly
19. 10.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 10.
divadlo
20:30

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
Začátek představení posunut na 20.30 z technických důvodů.
21. 10.
So
dílna
10:00–13:00
Archa školám
NOVINKA!
21. 10.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 10.
Ne
hudba
20:00

Shabazz Palaces

Struny podzimu 2017
23. 10.
Po
tanec
20:00–21:00

Modern Table — Darkness Poomba

Choreografie: Jae-duk Kim
#Studovna
English–friendly
24. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Út
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 10.
St
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 10.
St
hudba
20:00

Lambchop

Struny podzimu 2017
27. 10.
hudba
20:00
29. 10.
Ne
hudba
20:00
31. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Listopad 2017

01. 11.
St
divadlo
20:00
English–friendly
02. 11.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
03. 11.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
04. 11.
So
dílna / KURZ / ve Studiu Archa
10:00–13:00

Dějiny uložené v lidském těle

Dílna čínské choreografky a režisérky Wen Hui
English–friendly
Archa.lab
04. 11.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 11.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Vlažný milovník

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
09. 11.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Zapomnětlivá kuchařka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
10. 11.
hudba
20:00
English–friendly
#Studovna
12. 11.
Ne
hudba
20:00
#Studovna
13. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 11.
talkshow
20:00
18. 11.
So
přednáška / divadlo
19:00

Noc divadel 2017 v Divadle Archa

prohlídka divadla a představení Obyčejní lidé
KAPACITA NAPLNĚNA!