Říjen 2016

18. 10.
Út
konference
20:00

Forum 2000

zakončení 20. výroční konference Forum 2000
Předprodej vstupenek připravujeme - omezený počet vstupenek za Kč 190,- Kč. Délka 180 minut.

Strhující život Václava Havla, intelektuála, spisovatele, dramatika, politického vězně, obhájce lidských práv a prezidenta republiky se stal námětem pro dílo Afterparty vlámského spisovatele Pietera De Buyssera. Zúčastněte se slavnostního večera, v jehož rámci proběhne nejen autorské čtení ale i živá diskuse mezi autorem díla a francouzským politologem a historikem Jacquesem Rupnikem. Závěrem večera zahraje Allstar Refjúdží Band.
Večer bude zakončením 20. výroční konference Forum 2000, která se bude letos zabývat odvahou převzít odpovědnost.



Představení podpořili

19. 10.
St
hudba
20:00

Swans

special guest: Anna von Hausswolff
English–friendly
VYPRODÁNO
20. 10.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
21. 10.
film / hudba
20:00
22. 10.
So
divadlo / hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
23. 10.
Ne
divadlo / hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
25. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 10.
St
divadlo
20:00

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA!
27. 10.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
28. 10.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
29. 10.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
30. 10.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
31. 10.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám

Listopad 2016

01. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 11.
Čt
konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
04. 11.
konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
05. 11.
So
hudba
16:00

15 LET GUERILLA RECORDS

organizujeme setkání neorganizované mládeže
07. 11.
Po
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
08. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 11.
St
hudba
20:00

Philip Glass

Uvádí Divadlo Archa / Produkce: Pomegranate Arts
10. 11.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
11. 11.
divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
11. 11.
divadlo
15:30

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
12. 11.
So
divadlo
20:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Světová premiéra
13. 11.
Ne
divadlo
18:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
13. 11.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
14. 11.
Po
přednáška
11:00–13:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
14. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
15. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 11.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Úživný žír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
17. 11.
Čt
divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
18. 11.
divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So

17:00
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So
divadlo
18:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Noc divadel 2016 / po představení následuje diskuze / VSTUP ZDARMA
19. 11.
So
divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
Ne
hudba
20:00

Ostravská banda v Arše

Ostravské centrum nové hudby
21. 11.
Po
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
21. 11.
Po
film
22:30

FC ROMA

Festival Akcent a Hate Free uvádějí speciální projekci filmu Rozálie Kohoutové a Tomáše Bojara
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
22. 11.
Út
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
FESTIVAL AKCENT
22. 11.
Út
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
23. 11.
St
divadlo
20:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Čt
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
dílna
10:00–14:30

Taneční workshop s Ultimou Vez pod vedením Iñakiho Azpillaga

workshop pro tanečníky a profesionály
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
28. 11.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 11.
St
literatura
20:00

EKG O Lásce a Něze

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.

Prosinec 2016

05. 12.
Po
film / debata
19:00
VSTUP ZDARMA
06. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 12.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
12. 12.
Po
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
13. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Snubní komůrka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník, Ondřej Smeykal
16. 12.
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
17. 12.
So
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
18. 12.
Ne
tanec
20:00
English–friendly
19. 12.
Po
tanec
20:00
English–friendly

Leden 2017

03. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Trojjediné narozeniny

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
12. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Starý přesný čas

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
15. 01.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
16. 01.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
17. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 01.
Ne
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
1. premiéra
23. 01.
Po
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
2. premiéra
24. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 01.
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
28. 01.
So
předávání cen
20:00
28. 01.
So
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
29. 01.
Ne
divadlo
20:00

Divnej brouk aneb kdo zabil Johna Lennona

Divadlo Husa na provázku / Ondřej Novotný
30. 01.
Po
divadlo
19:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v Divadle Husa na provázku, Brno
30. 01.
Po
divadlo
20:00

Uršula

Divadlo Husa na provázku / Rudolf Sloboda
31. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2017

05. 02.
Ne
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
work in progress
07. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 02.
St
hudba
20:00

HUDBA 2016: Miss Sociální bublina!

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
09. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Neudržitelný rozvoj

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
10. 02.
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
12. 02.
Ne
hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti černou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
13. 02.
Po
hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti bílou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
14. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 02.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
Archa.lab
17. 02.
festival
18:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
18. 02.
So
festival
10:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
20. 02.
Po
literatura
20:00

Pátá procházka Turnovým hájem

autorské čtení Evy Trnové, hudba. Eturnity
21. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 02.
St
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a EKG

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
23. 02.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 02.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Malá inventura 2017
25. 02.
So
hudba
19:00–21:30
27. 02.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
28. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Březen 2017

02. 03.
Čt
hudba
20:00

John Mayall

Livin´ & Lovin´ The Blues
English–friendly
Uvádí 10:15 Entertainment
04. 03.
So
dílna
10:00–16:00

Nepředstírej! Udělej to! — ZRUŠENO

jednodenní dílna Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
07. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 03.
dílna
16:00–18:00

Číst hudbu. Jak se dělá hudební magazín v 21. století?

lektoři: Mary C, Martin Tvrdý, Michal Pařízek
Archa.lab
S registrací vstup zdarma.
10. 03.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 03.
So
divadlo
17:00–23:59
English–friendly
Hellerau, Drážďany
11. 03.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 03.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 03.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
1. premiéra
17. 03.
happening
11:00
17. 03.
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
2. premiéra
18. 03.
So
happening
11:00
19. 03.
Ne
happening
12:00
19. 03.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
19. 03.
Ne
literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
20. 03.
Po
happening
15:00–16:00
na piazetě před vchodem do NG
20. 03.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
20. 03.
Po
literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
21. 03.
Út
happening
12:00
22. 03.
St
happening
12:00
22. 03.
St
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
23. 03.
Čt
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
24. 03.
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
26. 03.
Ne
divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
27. 03.
Po
divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
28. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
St
divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
30. 03.
Čt
divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
31. 03.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab

Duben 2017

02. 04.
Ne
hudba
20:00

Jan Burian — Improvizace a naopak

Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
03. 04.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
PREMIÉRA
04. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Kolo od sudu

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
06. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Až do DNA!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
08. 04.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 04.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
St
tanec
20:00
English–friendly
18. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
22. 04.
So
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
23. 04.
Ne
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
English–friendly
30. 04.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
09. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
St
hudba
20:00
English–friendly
11. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Univerzální předchůdce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 05.
So
divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
14. 05.
Ne
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
15. 05.
Po
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
16. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
St
literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 05.
Čt
literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 05.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 05.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
21. 05.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 05.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
23. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 05.
Čt
divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
26. 05.
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
27. 05.
So
přednáška
17:30
27. 05.
So
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 05.
Po
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
29. 05.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
30. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
St
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly

Červen 2017

01. 06.
Čt

17:00–19:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
01. 06.
Čt
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
04. 06.
Ne
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 06.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
06. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.
St
hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše I.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
08. 06.
Čt
hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše II.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
12. 06.
Po
hudba
19:00

Sbohem a řetěz

koncert k nedožitým 52. narozeninám Filipa Topola
13. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 06.
St
hudba
20:00
English–friendly
20. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 06.
Ne
tanec
20:00

Rachid Ouramdane (FR) — TORDRE

Festival TANEC PRAHA
English–friendly
27. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2017

02. 09.
So
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
03. 09.
Ne
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
05. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.
St

10:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
12. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
Čt
přednáška
14:00–16:00
English–friendly
17. 09.
Ne

18:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–17. září 2017
English–friendly
19. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 09.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
24. 09.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
25. 09.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Muž, který snědl krtka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 09.
So
festival
13:00–16:00
VSTUP ZDARMA

Říjen 2017

01. 10.
Ne
divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
02. 10.
Po
divadlo
20:00

Ubu králem: Svoboda!

Divadlo Husa na provázku / Alfred Jarry
03. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 10.
St
hudba
20:00

VERTIGO 15 LET

hosté: Lenka Dusilová, David Dorůžka, Kvintesence Quartet a Tara Fuki
English–friendly
06. 10.
divadlo
20:00–20:50

Respectable Thief (Vážený zloděj)

Nastio Mosquito (Angola/Belgie)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
07. 10.
So
divadlo
20:00–21:20
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Ne
divadlo
20:00–21:20
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
Po
divadlo
20:00–21:30

Roses (Růže)

Dakh Daughters Band (Ukrajina)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
10. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 10.
Čt
tanec
20:00–21:00

An Alerte (V pohotovosti)

Taoufiq Izeddiou / Cie Anania (Maroko)
#Studovna
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
14. 10.
So
tanec
18:30–19:20

Quartiers Libres

Nadia Beugré (Pobřeží slonoviny/Francie)
English–friendly
#Studovna
4 + 4 DNY V POHYBU
15. 10.
Ne
divadlo
20:00–23:00
#Studovna
Pražská premiéra
16. 10.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
16. 10.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Já jsem tvůj věneček

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
#Studovna
17. 10.
Út
přednáška
16:00
English–friendly
#Studovna
MOVING AUDIENCE
17. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha