Květen 2016

20. 05.
Hudba / Literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
Vstupenky 190 Kč / student&senior 110 Kč — malý sál, volné sezení — délka 2 hodiny s přestávkou — vstupenky on-line a v pokladně Divadla Archa

Účinkují Vít Janota, Karel Kuna, Jan Novák, Emil Zátopek a Společnost za obrodu Čtyřlístku. Hraje Jaromír 99 s kapelou.

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.


EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných (nejen) českých spisovatelů.

 

http://rudis.cz

http://www.malijevsky.com


Záznamy a přímé přenosy vybraných večerů EKG můžete sledovat online na YouTube kanálu Divadla Archa.

Archiv starších přenosů naleznete  na www.primyprenos.cz (realizováno ve spolupráci se společností Dial Telecom, a.s.)


 

21. 05.
So
Dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English–friendly
Archa.lab
22. 05.
Ne
Dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English–friendly
Archa.lab
23. 05.
Po
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
23. 05.
Po
Hudba
20:00
English–friendly
24. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 05.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 05.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 05.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Šikmájka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters
26. 05.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Krátká noc

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
31. 05.
Út

17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červen 2016

01. 06.
St
Divadlo
18:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA! Open Mike Afterparty - Dj´s: Dimitri from Chair & Jan B (Kyklos Galaktikos)
02. 06.
Čt
Divadlo
20:00–21:35
1. derniéra
02. 06.
Čt
Film
21:30

Drahý místře, Josip Plečnik – architekt Pražského hradu

projekce filmu / 10. ročník Ceny Pavla Kouteckého
Misto konání: zahrada Na Valech, Pražský hrad
03. 06.
Divadlo
20:00–21:35
2. derniéra
05. 06.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
06. 06.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
07. 06.
Út
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
08. 06.
St
Dílna
16:00–17:00
Archa.lab
Vstup zdarma. Koná se ve Studiu Divadla Archa, Zlatnická 8, Praha 1
09. 06.
Čt
předávání cen / Film
19:00

10. ročník Ceny Pavla Kouteckého

Natočit ČESKÝ DOKUMENT MÁ CENU!
10. 06.

17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 06.

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 06.
So
Dílna
00:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2016

Divadlo v sociálním kontextu / Od 11. do 19. června 2016
English–friendly
Archa.lab
Archa školám
13. 06.
Po
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
14. 06.
Út
Dílna
18:30–19:30
Archa.lab
Vstup zdarma. Divadlo Archa, malý sál.
15. 06.
St
Divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
16. 06.
Čt
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
20. 06.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
21. 06.
Út
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
22. 06.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Slunná vrata

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 06.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Červí eden

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 06.
Ne
Divadlo
20:30

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
27. 06.
Po
Divadlo / Hudba
19:00

Dechovka / poslední uvedení na Baráčnické rychtě

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
28. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2016

01. 07.
happening
11:00–12:00

Europe Endless Express

Wunderbaum (NL), 420People, Allstar Refjúdží Band, Ztohoven

Srpen 2016

03. 08.
St
Hudba
20:00
English–friendly
25. 08.
Čt
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
26. 08.
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
27. 08.
So
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
28. 08.
Ne
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
29. 08.
Po
Debata / Film
20:00

Laurie Anderson — Heart of a Dog (Psí srdce)

Filmový večer s Laurie Anderson
projekce filmu a debata
30. 08.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2016

06. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 09.
St
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
1. premiéra
08. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
2. premiéra
11. 09.
Ne
Hudba
20:00

Sharon Robinson

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
12. 09.
Po
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
13. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
St
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
křest knihy Řezači kamene + Čokovoko
15. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
16. 09.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
17. 09.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
18. 09.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
20. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
St
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
22. 09.
Čt
Divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
22. 09.
Čt
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
23. 09.
Tanec
20:00
English–friendly
25. 09.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
26. 09.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
26. 09.
Po
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Opatrná růže

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
27. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 09.
Čt
Tanec
20:00

William Forsythe / Rafael Bonachela / Dresden Frankfurt Dance Company

HELLERAU – Evropské centrum současného umění, Drážďany
English–friendly
ODJEZD: v 16:30 - ulice Na Florenci 5, Praha 1.

Říjen 2016

01. 10.
So
Film / Tanec
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
02. 10.
Ne
Divadlo
20:00
4 + 4 DNY V POHYBU
03. 10.
Po
současný cirkus / Tanec
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
04. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 10.
St
KURZ / ve Studiu Archa
15:30

Divadelní ateliér pro děti / podzim 2016

středa 15.30–17.00 / 14 lekcí / od 5. října 2016 do 18. ledna 2017
Archa.lab
1. ukázková lekce zdarma!
06. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
1. ukázková lekce zdarma!
06. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:30

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
1. ukázková lekce zdarma!
07. 10.
multimédia
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
So
multimédia
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
12. 10.
St
KURZ / ve Studiu Archa
15:30

Divadelní ateliér pro děti / podzim 2016

středa 15.30–17.00 / 14 lekcí / od 5. října 2016 do 18. ledna 2017
Archa.lab
12. 10.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Velká říjová revoluce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
13. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:30

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
13. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Podzim? Pod zem!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
14. 10.
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Denících

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
15. 10.
So
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Denících

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
1. ukázková lekce zdarma!
18. 10.
Út
Konference
20:00

Forum 2000

zakončení 20. výroční konference Forum 2000
19. 10.
St
KURZ / ve Studiu Archa
15:30

Divadelní ateliér pro děti / podzim 2016

středa 15.30–17.00 / 14 lekcí / od 5. října 2016 do 18. ledna 2017
Archa.lab
19. 10.
St
Hudba
20:00

Swans

special guest: Anna von Hausswolff
English–friendly
VYPRODÁNO
20. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
20. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:30

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
20. 10.
Čt
Hudba
20:00
English–friendly
21. 10.
Film / Hudba
20:00
22. 10.
So
Divadlo / Hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
23. 10.
Ne
Divadlo / Hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
25. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
25. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 10.
St
Divadlo
20:00

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA!
27. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
28. 10.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
29. 10.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
30. 10.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
31. 10.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám

Listopad 2016

01. 11.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
01. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 11.
Čt
Konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
03. 11.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
03. 11.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:30

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
04. 11.
Konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
05. 11.
So
Hudba
16:00

15 LET GUERILLA RECORDS

organizujeme setkání neorganizované mládeže
07. 11.
Po
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
08. 11.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
08. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 11.
St
Hudba
20:00

Philip Glass

Uvádí Divadlo Archa / Produkce: Pomegranate Arts
10. 11.
Čt
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
11. 11.
Divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
11. 11.
Divadlo
15:30

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
12. 11.
So
Divadlo
20:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Světová premiéra
13. 11.
Ne
Divadlo
18:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
13. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
14. 11.
Po
přednáška
11:00–13:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
14. 11.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
15. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 11.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Úživný žír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
17. 11.
Čt
Divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
18. 11.
Divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So

17:00
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So
Divadlo
18:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Noc divadel 2016 / po představení následuje diskuze / VSTUP ZDARMA
19. 11.
So
Divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
Ne
Hudba
20:00

Ostravská banda v Arše

Ostravské centrum nové hudby
21. 11.
Po
Divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
21. 11.
Po
Film
22:30

FC ROMA

Festival Akcent a Hate Free uvádějí speciální projekci filmu Rozálie Kohoutové a Tomáše Bojara
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
22. 11.
Út
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
FESTIVAL AKCENT
22. 11.
Út
Divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
23. 11.
St
Divadlo
20:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Čt
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
Dílna
10:00–14:30

Taneční workshop s Ultimou Vez pod vedením Iñakiho Azpillaga

workshop pro tanečníky a profesionály
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
27. 11.
Ne
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 11.
St
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Něze

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.

Prosinec 2016

05. 12.
Po
Film / Debata
19:00
VSTUP ZDARMA
06. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
09. 12.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
10. 12.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
11. 12.
Ne
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
12. 12.
Po
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
13. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Snubní komůrka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník, Ondřej Smeykal
16. 12.
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
17. 12.
So
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
18. 12.
Ne
Tanec
20:00
English–friendly
19. 12.
Po
Tanec
20:00
English–friendly

Leden 2017

03. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 01.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Trojjediné narozeniny

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
12. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
12. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
12. 01.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Starý přesný čas

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
15. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
16. 01.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
17. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15

Veřejná prezentace Archa.lab Tanečních ateliérů pro malé a větší děti

místo konání: Studio Archa.lab, Zlatnická 8, Praha 1
Archa.lab
Vstup zdarma
22. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
1. premiéra
23. 01.
Po
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
2. premiéra
24. 01.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
Veřejná prezentace - vstup zdarma
24. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 01.
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
28. 01.
So
předávání cen
20:00
28. 01.
So
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
29. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Divnej brouk aneb kdo zabil Johna Lennona

Divadlo Husa na provázku / Ondřej Novotný
30. 01.
Po
Divadlo
19:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
Hrajeme v Divadle Husa na provázku, Brno
30. 01.
Po
Divadlo
20:00

Uršula

Divadlo Husa na provázku / Rudolf Sloboda
31. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2017

05. 02.
Ne
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
work in progress
07. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 02.
St
Hudba
20:00

HUDBA 2016: Miss Sociální bublina!

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
09. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Neudržitelný rozvoj

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
10. 02.
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
12. 02.
Ne
Hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti černou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
13. 02.
Po
Hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti bílou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
14. 02.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
Z DŮVODU NEMOCI ZRUŠENO
14. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
první otevřená hodina zdarma
16. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
první otevřená hodina zdarma
16. 02.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
Archa.lab
17. 02.
festival
18:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
18. 02.
So
festival
10:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
20. 02.
Po
Literatura
20:00

Pátá procházka Turnovým hájem

autorské čtení Evy Trnové, hudba. Eturnity
21. 02.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
první otevřená hodina zdarma
21. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 02.
St
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a EKG

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
23. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 02.
Čt
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 02.
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Malá inventura 2017
25. 02.
So
Hudba
19:00–21:30
27. 02.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
28. 02.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
28. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Březen 2017

02. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
02. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
02. 03.
Čt
Hudba
20:00

John Mayall

Livin´ & Lovin´ The Blues
English–friendly
Uvádí 10:15 Entertainment
04. 03.
So
Dílna
10:00–16:00

Nepředstírej! Udělej to! — ZRUŠENO

jednodenní dílna Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
07. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
07. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
09. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
09. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
10. 03.
Dílna
16:00–18:00

Číst hudbu. Jak se dělá hudební magazín v 21. století?

lektoři: Mary C, Martin Tvrdý, Michal Pařízek
Archa.lab
S registrací vstup zdarma.
10. 03.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
11. 03.
So
Divadlo
17:00–23:59
English–friendly
Hellerau, Drážďany
11. 03.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
12. 03.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
13. 03.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
14. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
16. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
16. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
1. premiéra
17. 03.
happening
11:00
17. 03.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
2. premiéra
18. 03.
So
happening
11:00
19. 03.
Ne
happening
12:00
19. 03.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
19. 03.
Ne
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
20. 03.
Po
happening
15:00–16:00
na piazetě před vchodem do NG
20. 03.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
20. 03.
Po
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
21. 03.
Út
happening
12:00
21. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
22. 03.
St
happening
12:00
22. 03.
St
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
premiéra
23. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
premiéra
24. 03.
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
premiéra
26. 03.
Ne
Divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
27. 03.
Po
Divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
28. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
28. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
St
Divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
30. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
30. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
30. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
31. 03.
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab

Duben 2017

02. 04.
Ne
Hudba
20:00

Jan Burian — Improvizace a naopak

Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
03. 04.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
PREMIÉRA
04. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
04. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 04.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Kolo od sudu

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
06. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
06. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
06. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Až do DNA!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
08. 04.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
09. 04.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
10. 04.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
11. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
11. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
St
Tanec
20:00
English–friendly
18. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
18. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
20. 04.
Čt
Hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
22. 04.
So
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
23. 04.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
Divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
25. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
27. 04.
Čt
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
Hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
English–friendly
30. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Od října 2017 uváděno v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
02. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
04. 05.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
09. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
09. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
St
Hudba
20:00
English–friendly
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
11. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Univerzální předchůdce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 05.
So
Divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
14. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
15. 05.
Po
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
16. 05.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017 do ledna 2018
Archa.lab
16. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
St
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
18. 05.
Čt
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 05.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu