Listopad 2015

24. 11.
Út
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
24. 11.
Út
divadlo
18:00–19:30

Rimini Protokoll (Helgard Haug, Daniel Wetzel) – Qualitätskontrolle / Kontrola kvality

Festival Akcent a Pražský divadelní festival německého jazyka
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Út
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
Vstupné: 190 Kč / student,senior 100 Kč - 120 minut. Omezená kapacita, adresa konání bude zaslána na mobilní číslo diváka v den představení.

Představení 20. listopadu v 16.30 a 20.30 probíhají v angličtině

Home Visit Europe (Evropa u vás doma) je představení, které můžete sbalit do příručního zavazadla – velké myšlenky jsou jen zřídkakdy prezentovány tak důvěrně. Co je to vlastně Evropa? Je to geografická hranice, kulturní identita, koalice států? Stále dokola se opakuje, že Evropa je neustále se měnící myšlenka, což je příliš teoretické, aby to mohlo představovat vlastní zkušenost jedince. Tuto abstraktní představu o Evropě dává divadelní skupina Rimini Protokoll do kontrastu s intimitou soukromého bytu. Patnáct lidí se stává součástí společenské hry v obývacím pokoji, kde sdílí své osobní příběhy a politické mechanismy v Evropě. Jak moc je Evropa součástí nás všech? 

 

 


Kredity

Koncept / Scénář / Režie: Helgard Haug, Stefan Kaegi, Daniel Wetzel (Rimini Protokoll)
Dramaturgie: Katja Hagedorn
Design interakce: Grit Schuster, Hans Leser, Mirko Dietrich
Asistence designu interakce: Philipp Arnold
Setting: Belle Santos, Lena Mody
Asistence settingu: Ran Chai Bar-zvi
Produkce: Juliane Männel
Technická režie: Sven Nichterlein
Web Design: Tawan Arun + Ralph Gowers (Programming)
Editor webu: Cornelius Puschke

Home Visit Europe is a production of Rimini Apparat.
In coproduction with Archa Theatre Prague (CZ). BIT Teatergarasjen/Bergen International Festival (NO). Frascati Teater Amsterdam (NL). HAU Hebbel am Ufer Berlin (D). Kaaitheater Brussels (BE). LIFT London (GB). Malta Festival Poznan (PL). Mungo Park (DK). Sort/Hvid (DK). Teater Nordkraft (DK). Théâtre de la Commune Aubervilliers (FR). Théâtre Garonne (FR). Teatro Maria Matos (PT).
A House on Fire commission / coproduction with the support of the Cultural Program of the European Union. The project is supported by Capital Culture Fund Berlin.

Představení podpořili

25. 11.
St
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
25. 11.
St
dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
25. 11.
St
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
St
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
26. 11.
Čt
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
27. 11.

19:00–21:00

Fremde Freunde / Pěšky mezi Drážďanami a Prahou

Zážitkové setkání s večeří. Omezená kapacita!
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
So
divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
28. 11.
So
divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
29. 11.
Ne
dílna
17:00–19:00
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
29. 11.
Ne
film
20:00–22:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
Po
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2015

01. 12.
Út
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
01. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 12.
St
divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
04. 12.
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
05. 12.
So
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
06. 12.
Ne
hudba
20:00–22:00

Bohuslav Martinů byl skvělý i jazzový skladatel!

Jihočeská filharmonie České Budějovice, Big Band Gustava Broma
English–friendly
světová premiéra
07. 12.
Po
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
07. 12.
Po
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
08. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
09. 12.
St
konference
10:00–16:30

Střed zájmu: Kultura 360°

Konferenci pořádá Institut umění.
09. 12.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
11. 12.
divadlo
20:00–21:35
12. 12.
So
divadlo
20:00–21:35
13. 12.
Ne
hudba
20:00–22:00
15. 12.
Út
setkání
20:00–23:00

Proti strachu!

Tematický večer a obnovená premiéra Respektování v Divadle Archa
Vstupné dobrovolné
16. 12.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Prostý srnec

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters.
17. 12.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Již za týden!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
18. 12.
divadlo
20:00–21:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
pro dospělé
19. 12.
So
divadlo
16:00–17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
pro děti
20. 12.
Ne
hudba
20:00–23:00

Leden 2016

05. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 01.
St
debata
18:00–20:00

Respektování 2016 — Jak se hledá příběh

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
18. 01.
Po
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Pravý opak aneb Obrana hodnot

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
19. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 01.
St
hudba / literatura
20:00–22:00

Procházka Turnovým hájem 4

křest čtvrté knížky Evy Turnové spojené s koncertem Longital a Eturnity
21. 01.
Čt
divadlo
19:00–20:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
Hostujeme v Divadle Husa na provázku (Brno)
21. 01.
Čt
divadlo
20:00–21:30

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
23. 01.
So
předávání cen
20:00–23:00
26. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2016

01. 02.
Po
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
Premiéra přesunuta ze 4.10.2015 na 1.2.2016
02. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 02.
Čt
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
05. 02.
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
06. 02.
So
hudba
19:00–23:00
English–friendly
07. 02.
Ne
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
08. 02.
Po
literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
09. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 02.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
10. 02.
St
debata
18:00–20:00

Respektování 2016 / Slovensko – Denník N

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
10. 02.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
11. 02.
Čt
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
11. 02.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
12. 02.
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
13. 02.
So
debata
18:00–19:30

Setkání s umělci — Ultima Vez

debata s členy souboru Ultima Vez
English–friendly
Vstup zdarma.
13. 02.
So
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
14. 02.
Ne
tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
16. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 02.
Čt
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
20. 02.
So
hudba
20:00–22:00

Sváteční Pop — Audiobiograf

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
22. 02.
Po
předávání cen
20:00–21:15

Malá inventura — Slavnostní vyhlášení cen

Slavnostní udílení cen Česká divadelní DNA.
23. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 02.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Žhavé koudobro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
25. 02.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Poloprázdné krmítko

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 02.
výtvarné umění / hudba
20:00–22:00

Petr Nikl — Švábí arabesky

Jaroslav Mugrauer, Michael Delia, Jaroslav Kořán, Oskar Török, Robert Škarda, Ondřej Smeykal, Tomáš G. Pospíšil, Petr Nikl a Ondřej Eremiáš
English–friendly
27. 02.
So
divadlo
20:00–21:35
28. 02.
Ne
divadlo
18:00–19:35
29. 02.
Po
divadlo
20:00–21:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
s anglickými titulky

Březen 2016

01. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 03.
St
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
03. 03.
Čt
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
04. 03.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
1. premiéra
05. 03.
So
divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
06. 03.
Ne
divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
07. 03.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
2. premiéra
08. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
St
literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Nonstopech

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
10. 03.
Čt
hudba
20:00–22:00

Tindersticks

support: Miss Kenichi
English–friendly
11. 03.
debata / hudba
20:00–23:00

Hudba 2015: Umčo a bejkárny

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
12. 03.
So
hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English–friendly
13. 03.
Ne
hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English–friendly
15. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
St
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
17. 03.
Čt
divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
22. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 03.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Čerstvé bujaro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
24. 03.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Nezdolná zevluška

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
29. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
30. 03.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
30. 03.
St
tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
derniéra
31. 03.
Čt
tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.školám / derniéra
31. 03.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6

Duben 2016

01. 04.
divadlo
20:00–21:35
02. 04.
So
divadlo
20:00–21:35
03. 04.
Ne
hudba
20:00–22:00

Jan Burian a Bizzare Band

Večírek na pokraji žánrů
English–friendly
04. 04.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 04.
So
dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English–friendly
Archa.lab
09. 04.
So
hudba
20:00
English–friendly
10. 04.
Ne
dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English–friendly
Archa.lab
11. 04.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
12. 04.
Út
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
12. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
Út
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
setkání
17:30

ENTRÉE K FESTIVALU SMĚJÍCÍ SE BESTIE

Divadlo Husa na provázku
Koná se v kavárně Černá labuť (Na Poříčí 25, Praha 1)
13. 04.
St
debata
18:00–19:00

Kabinet Zelený Raoul

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
divadlo
19:30

Bubiland aneb Kabaret u politické mrtvoly

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
hudba
21:00

Stones Beatles

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
happening
22:15

Smějící se Timo

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
debata
18:00–19:00

Tady všady byl / Kabinet Cimrman

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
divadlo
19:30–21:45

Fidlowačka aneb Kde domov můj?

J. K. Tyl, L. Smoljak, H. Krejčí a E. Tobiáš / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
setkání
22:15

Národní karaoke pokračuje

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
debata
18:00–19:00

My všichni jsme Pytlík / Kabinet Švejk

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
divadlo
19:30–21:35

Mein Švejk

J. Hašek a K. Vaněk / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
15. 04.
happening
22:00

Setkání deštníku se šicím strojem

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
debata
18:00–19:00

Vlasy samou loknu / Kabinet Semafor

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
divadlo
19:30–21:00

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So

21:30

GA-GA-GA

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
debata
18:00–19:00

Trenky a semafory / Kabinet Ztohoven

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
divadlo
19:30–21:45

Směšná interpretace

O. Novotný / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
happening
22:15

Fleš čili Překvapení nakonec

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
film
22:30

Bio Forman / noční filmový klub

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
debata
18:00–19:00

Slovenské bestie / Kabinet GunaGU

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
divadlo
19:30–21:25

Dvojí proměna aneb Kuřátko a obilí

H. Krejčí, R Matzner, V. Morávek a kol. / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
setkání
22:00

Konec bestií v Čechách?!

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
19. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 04.
Út
divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Změna času představení!
20. 04.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
21. 04.
Čt
tanec
19:00–20:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA
21. 04.
Čt
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
24. 04.
Ne
literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
25. 04.
Po
divadlo
19:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
[fjúžn] festival, Bratislava
25. 04.
Po
literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
26. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 04.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Narodil se profesor

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
28. 04.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hřadujme se!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník

Květen 2016

02. 05.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
03. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
St
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
08. 05.
Ne
hudba
20:00
English–friendly
10. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 05.
St
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
12. 05.
Čt
debata
18:00–19:00
English–friendly
Vstup zdarma, uváděno v angličtině.
12. 05.
Čt
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
13. 05.
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
15. 05.
Ne
divadlo
18:00

Lesík

Národní divadlo moravskoslezské / Jesper Halle
16. 05.
Po
hudba
20:00
English–friendly
17. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 05.
Čt
hudba / literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
20. 05.
hudba / literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
21. 05.
So
dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English–friendly
Archa.lab
22. 05.
Ne
dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English–friendly
Archa.lab
23. 05.
Po
hudba
20:00
English–friendly
23. 05.
Po
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
24. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 05.
Út
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 05.
St
divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
25. 05.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Šikmájka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters
26. 05.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Krátká noc

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
31. 05.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červen 2016

01. 06.
St
divadlo
18:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA! Open Mike Afterparty - Dj´s: Dimitri from Chair & Jan B (Kyklos Galaktikos)
02. 06.
Čt
divadlo
20:00–21:35
1. derniéra
02. 06.
Čt
film
21:30

Drahý místře, Josip Plečnik – architekt Pražského hradu

projekce filmu / 10. ročník Ceny Pavla Kouteckého
Misto konání: zahrada Na Valech, Pražský hrad
03. 06.
divadlo
20:00–21:35
2. derniéra
05. 06.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 06.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 06.
Út
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 06.
St
dílna
16:00–17:00
Archa.lab
Vstup zdarma. Koná se ve Studiu Divadla Archa, Zlatnická 8, Praha 1
09. 06.
Čt
předávání cen / film
19:00

10. ročník Ceny Pavla Kouteckého

Natočit ČESKÝ DOKUMENT MÁ CENU!
10. 06.
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 06.
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 06.
So
dílna

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2016

Divadlo v sociálním kontextu / Od 11. do 19. června 2016
English–friendly
Archa.lab
Archa školám
13. 06.
Po
tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English–friendly
14. 06.
Út
dílna
18:30–19:30
Archa.lab
Vstup zdarma. Divadlo Archa, malý sál.
15. 06.
St
divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
16. 06.
Čt
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
20. 06.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
21. 06.
Út
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
22. 06.
St
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Slunná vrata

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 06.
Čt
divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Červí eden

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 06.
Ne
divadlo
20:30

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6
27. 06.
Po
divadlo / hudba
19:00

Dechovka / poslední uvedení na Baráčnické rychtě

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
28. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2016

01. 07.
happening
11:00–12:00

Europe Endless Express

Wunderbaum (NL), 420People, Allstar Refjúdží Band, Ztohoven

Srpen 2016

03. 08.
St
hudba
20:00
English–friendly
25. 08.
Čt
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
26. 08.
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
27. 08.
So
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
28. 08.
Ne
divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English–friendly
29. 08.
Po
film / debata
20:00

Laurie Anderson — Heart of a Dog (Psí srdce)

Filmový večer s Laurie Anderson
projekce filmu a debata
30. 08.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2016

06. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 09.
St
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
1. premiéra
08. 09.
Čt
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
2. premiéra
11. 09.
Ne
hudba
20:00

Sharon Robinson

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
12. 09.
Po
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
13. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
St
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
křest knihy Řezači kamene + Čokovoko
15. 09.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
16. 09.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
17. 09.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
18. 09.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
St
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
22. 09.
Čt
divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
22. 09.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
23. 09.
tanec
20:00
English–friendly
25. 09.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
26. 09.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Opatrná růže

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 09.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
27. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 09.
Čt
tanec
20:00

William Forsythe / Rafael Bonachela / Dresden Frankfurt Dance Company

HELLERAU – Evropské centrum současného umění, Drážďany
English–friendly
ODJEZD: v 16:30 - ulice Na Florenci 5, Praha 1.

Říjen 2016

01. 10.
So
film / tanec
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
02. 10.
Ne
divadlo
20:00
4 + 4 DNY V POHYBU
03. 10.
Po
současný cirkus / tanec
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
04. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 10.
multimédia
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
So
multimédia
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
12. 10.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Velká říjová revoluce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 10.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Podzim? Pod zem!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
14. 10.
literatura
20:00

EKG O Lásce a Denících

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
15. 10.
So
literatura
20:00

EKG O Lásce a Denících

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 10.
Út
konference
20:00

Forum 2000

zakončení 20. výroční konference Forum 2000
19. 10.
St
hudba
20:00

Swans

special guest: Anna von Hausswolff
English–friendly
VYPRODÁNO
20. 10.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
21. 10.
film / hudba
20:00
22. 10.
So
divadlo / hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
23. 10.
Ne
divadlo / hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
25. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 10.
St
divadlo
20:00

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA!
27. 10.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
28. 10.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
29. 10.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
30. 10.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
31. 10.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám

Listopad 2016

01. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 11.
Čt
konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
04. 11.
konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
05. 11.
So
hudba
16:00

15 LET GUERILLA RECORDS

organizujeme setkání neorganizované mládeže
07. 11.
Po
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
08. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 11.
St
hudba
20:00

Philip Glass

Uvádí Divadlo Archa / Produkce: Pomegranate Arts
10. 11.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
11. 11.
divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
11. 11.
divadlo
15:30

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
12. 11.
So
divadlo
20:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Světová premiéra
13. 11.
Ne
divadlo
18:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
13. 11.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
14. 11.
Po
přednáška
11:00–13:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
14. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
15. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 11.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Úživný žír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
17. 11.
Čt
divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
18. 11.
divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So

17:00
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So
divadlo
18:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Noc divadel 2016 / po představení následuje diskuze / VSTUP ZDARMA
19. 11.
So
divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
Ne
hudba
20:00

Ostravská banda v Arše

Ostravské centrum nové hudby
21. 11.
Po
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
21. 11.
Po
film
22:30

FC ROMA

Festival Akcent a Hate Free uvádějí speciální projekci filmu Rozálie Kohoutové a Tomáše Bojara
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
22. 11.
Út
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
FESTIVAL AKCENT
22. 11.
Út
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
23. 11.
St
divadlo
20:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT