Srpen 2016

30. 08.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
sezení 390 Kč / stání 200 Kč — délka 90 min. bez přestávky

Televizní natáčení populární show Jana Krause. Produkce a dramaturgie: In Film Praha. Vstupenky v předprodeji v pokladně Divadla Archa, online níže na této stránce nebo na www.goout.cz a v síti Ticketportal.



Show Jana Krause přináší českému publiku typ pořadu léta zavedený v zahraničních televizích. I vy můžete zažít atmosféru natáčení této talkshow. Pobaví vás zajímaví hosté a břitký humor pohotového i obávaného moderátora. Show Jana Krause uvádí Televize PRIMA.

Produkce a dramaturgie: In Film Praha.

 

Jména účinkujících jsou oznámena vždy až v den natáčení. Děkujeme za pochopení.


Archiv pořadů najdete na www.showjanakrause.cz

Show Jana Krause na YouTube — www.youtube.cz/sjkshow


 

Září 2016

06. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 09.
St
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
1. premiéra
08. 09.
Čt
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
2. premiéra
11. 09.
Ne
hudba
20:00

Sharon Robinson

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
12. 09.
Po
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
13. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
St
divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English–friendly
křest knihy Řezači kamene + Čokovoko
15. 09.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
16. 09.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
17. 09.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
18. 09.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
St
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
22. 09.
Čt
divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
22. 09.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
23. 09.
tanec
20:00
English–friendly
25. 09.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
26. 09.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Obnovená premiéra v novém prostoru! KZ Domovina, Praha 7
26. 09.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Opatrná růže

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
27. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 09.
Čt
tanec
20:00

William Forsythe / Rafael Bonachela / Dresden Frankfurt Dance Company

HELLERAU – Evropské centrum současného umění, Drážďany
English–friendly
ODJEZD: v 16:30 - ulice Na Florenci 5, Praha 1.

Říjen 2016

01. 10.
So
film / tanec
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
02. 10.
Ne
divadlo
20:00
4 + 4 DNY V POHYBU
03. 10.
Po
současný cirkus / tanec
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
04. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 10.
multimédia
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
So
multimédia
20:00
English–friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
12. 10.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Velká říjová revoluce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 10.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Podzim? Pod zem!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
14. 10.
literatura
20:00

EKG O Lásce a Denících

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
15. 10.
So
literatura
20:00

EKG O Lásce a Denících

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 10.
Út
konference
20:00

Forum 2000

zakončení 20. výroční konference Forum 2000
19. 10.
St
hudba
20:00

Swans

special guest: Anna von Hausswolff
English–friendly
VYPRODÁNO
20. 10.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
21. 10.
film / hudba
20:00
22. 10.
So
divadlo / hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
23. 10.
Ne
divadlo / hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
25. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 10.
St
divadlo
20:00

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA!
27. 10.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
28. 10.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
29. 10.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
30. 10.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
31. 10.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám

Listopad 2016

01. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 11.
Čt
konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
04. 11.
konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
05. 11.
So
hudba
16:00

15 LET GUERILLA RECORDS

organizujeme setkání neorganizované mládeže
07. 11.
Po
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
08. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 11.
St
hudba
20:00

Philip Glass

Uvádí Divadlo Archa / Produkce: Pomegranate Arts
10. 11.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
11. 11.
divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
11. 11.
divadlo
15:30

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
12. 11.
So
divadlo
20:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Světová premiéra
13. 11.
Ne
divadlo
18:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
13. 11.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
14. 11.
Po
přednáška
11:00–13:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
14. 11.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
15. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 11.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Úživný žír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
17. 11.
Čt
divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
18. 11.
divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So

17:00
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So
divadlo
18:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Noc divadel 2016 / po představení následuje diskuze / VSTUP ZDARMA
19. 11.
So
divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
Ne
hudba
20:00

Ostravská banda v Arše

Ostravské centrum nové hudby
21. 11.
Po
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
21. 11.
Po
film
22:30

FC ROMA

Festival Akcent a Hate Free uvádějí speciální projekci filmu Rozálie Kohoutové a Tomáše Bojara
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
22. 11.
Út
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
FESTIVAL AKCENT
22. 11.
Út
divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
23. 11.
St
divadlo
20:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Čt
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
dílna
10:00–14:30

Taneční workshop s Ultimou Vez pod vedením Iñakiho Azpillaga

workshop pro tanečníky a profesionály
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
28. 11.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 11.
St
literatura
20:00

EKG O Lásce a Něze

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.

Prosinec 2016

05. 12.
Po
debata / film
19:00
VSTUP ZDARMA
06. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 12.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
12. 12.
Po
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
13. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Snubní komůrka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník, Ondřej Smeykal
16. 12.
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
17. 12.
So
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
18. 12.
Ne
tanec
20:00
English–friendly
19. 12.
Po
tanec
20:00
English–friendly

Leden 2017

03. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Trojjediné narozeniny

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
12. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Starý přesný čas

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
15. 01.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
16. 01.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
17. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 01.
Ne
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
1. premiéra
23. 01.
Po
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
2. premiéra
24. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 01.
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
28. 01.
So
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
28. 01.
So
předávání cen
20:00
29. 01.
Ne
divadlo
20:00

Divnej brouk aneb kdo zabil Johna Lennona

Divadlo Husa na provázku / Ondřej Novotný
30. 01.
Po
divadlo
19:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
Hrajeme v Divadle Husa na provázku, Brno
30. 01.
Po
divadlo
20:00

Uršula

Divadlo Husa na provázku / Rudolf Sloboda
31. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2017

05. 02.
Ne
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
work in progress
07. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 02.
St
hudba
20:00

HUDBA 2016: Miss Sociální bublina!

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
09. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Neudržitelný rozvoj

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
10. 02.
divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
12. 02.
Ne
hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti černou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
13. 02.
Po
hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti bílou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
14. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 02.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
Archa.lab
17. 02.
festival
18:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
18. 02.
So
festival
10:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
20. 02.
Po
literatura
20:00

Pátá procházka Turnovým hájem

autorské čtení Evy Trnové, hudba. Eturnity
21. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 02.
St
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a EKG

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
23. 02.
Čt
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 02.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Malá inventura 2017
25. 02.
So
hudba
19:00–21:30
27. 02.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
28. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Březen 2017

02. 03.
Čt
hudba
20:00

John Mayall

Livin´ & Lovin´ The Blues
English–friendly
Uvádí 10:15 Entertainment
04. 03.
So
dílna
10:00–16:00

Nepředstírej! Udělej to! — ZRUŠENO

jednodenní dílna Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
Po
dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
07. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 03.
dílna
16:00–18:00

Číst hudbu. Jak se dělá hudební magazín v 21. století?

lektoři: Mary C, Martin Tvrdý, Michal Pařízek
Archa.lab
S registrací vstup zdarma.
10. 03.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 03.
So
divadlo
17:00–23:59
English–friendly
Hellerau, Drážďany
11. 03.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 03.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 03.
Po
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
1. premiéra
17. 03.
happening
11:00
17. 03.
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
2. premiéra
18. 03.
So
happening
11:00
19. 03.
Ne
happening
12:00
19. 03.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
19. 03.
Ne
literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
20. 03.
Po
happening
15:00–16:00
na piazetě před vchodem do NG
20. 03.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
20. 03.
Po
literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
21. 03.
Út
happening
12:00
22. 03.
St
happening
12:00
22. 03.
St
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
23. 03.
Čt
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
24. 03.
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
premiéra
26. 03.
Ne
divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
27. 03.
Po
divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
28. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
St
divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
30. 03.
Čt
divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
31. 03.
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab

Duben 2017

02. 04.
Ne
hudba
20:00

Jan Burian — Improvizace a naopak

Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
03. 04.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
PREMIÉRA
04. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Kolo od sudu

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
06. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Až do DNA!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
08. 04.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
09. 04.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
St
tanec
20:00
English–friendly
18. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
22. 04.
So
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
23. 04.
Ne
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
English–friendly
30. 04.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
09. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 05.
St
hudba
20:00
English–friendly
11. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Univerzální předchůdce

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 05.
So
divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
14. 05.
Ne
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
15. 05.
Po
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
16. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 05.
St
literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
18. 05.
Čt
literatura
20:00

EKG O Lásce a Prázdninách

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
19. 05.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 05.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
21. 05.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 05.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
23. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 05.
Čt
divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
26. 05.
divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
27. 05.
So
přednáška
17:30
27. 05.
So
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
28. 05.
Ne
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 05.
Po
divadlo / tanec
20:00

Ultima Vez — Mockumentary of a Contemporary Saviour

Režie a choreografie: Wim Vandekeybus
English–friendly
29. 05.
Po
divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hrajeme v Sokolovně Řepy, Na Chobotě 125/2b, Praha 6 Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
30. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
St
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly

Červen 2017

01. 06.
Čt

17:00–19:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
01. 06.
Čt
divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
04. 06.
Ne
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
05. 06.
Po
divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
06. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.
St
hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše I.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
08. 06.
Čt
hudba
20:00

Sváteční Pop — POPrask v Arše II.

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal, Petr Nikl, VJ Clad a Ondřej Eremiáš
English–friendly
12. 06.
Po
hudba
19:00

Sbohem a řetěz

koncert k nedožitým 52. narozeninám Filipa Topola
13. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 06.
St
hudba
20:00
English–friendly
20. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
25. 06.
Ne
tanec
20:00

Rachid Ouramdane (FR) — TORDRE

Festival TANEC PRAHA
English–friendly
27. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha