Listopad 2019

16. 11.
So
multimédia
20:00

Noc divadel: Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
Vstup zdarma. Registrace v Divadle Archa nebo GoOut.cz.

Noc divadel 2019

18:30 prohlídka divadla 

20:00 představení Obyčejní lidé - doporučujeme rezervaci vstupenky na pokladně Divadla Archa nebo v síti GoOut

 

Inscenace kombinuje tanec, osobní příběhy, video art a hudební design. Na festival Akcent se vrací během přestávky podzimního turné po Francii. Inscenace byla uvedena v hlavním programu 73. ročníku Festivalu v Avignonu 2019.

Setkání českých a čínských osudů na jednom jevišti. Příběhy o touze, krutosti, radosti, krvi, nezahojených traumatech, o lásce a smrti jsou vyprávěny různými divadelními prostředky. Hudbu, tanec, videoart i světelný design vytvářejí čeští a čínští umělci společně přímo před očima diváků v neustále se proměňující scéně. Prý byznys s Čínou je pro obyčejné lidi důležitější než lidská práva. To říkají politici. Jaké to je, když Češi a Číňani vyprávějí své „obyčejné“ příběhy?

Trailer na YouTube


Ohlasy z tisku:

….Tahat za nitky, které splétají intimní zpovědi a společenské komentáře, aniž by převažovalo jedno a bylo umenšováno druhé, vyžaduje velmi zvláštní talent. Wen Hui a Jana Svobodová jej mají. Kombinují empatii a odstup, daří se jim vyprávět a přitom postupovat od jednotlivce ke kolektivu a od politiky k jednotlivcům….
Le Monde, 19.7.2019, Rosita Boisseau

Celá recenze: https://www.lemonde.fr/culture/article/2019/07/19/festival-d-avignon-la-chine-et-la-tchecoslovaquie-si-loin-et-si-proches-pour-les-ordinary-people_5491277_3246.html?xtor=RSS-3208

Celá recenze v českém překladu: http://divadloarcha.cz//documents/le-monde-recenze-rev-OH-.docx

 

…Kombinace nejrůznějších médií rozvíjí „grand ballet des arts“, v němž se tělesnost a příběhy obratně snoubí právě díky kouzlu citlivého propojení. Inscenace ,,Ordinary people” s nohama pevně na zemi a s hlavou v oblacích rozsévá zlomky osudů a zároveň představuje surrealistickou klenotnici nejrůznějších výrazů… 
IO gazette, La Gazette des Festivals, 19. července 2019, Lola Salem

Celá recenze: http://www.iogazette.fr/critiques/regards/2019/poetique-de-lordinaire/

Celá recenze v českém překladu: http://divadloarcha.cz//documents/Politika-vsednosti-recenze-rev-OH-.docx

 

Kredity

Účinkují: Wen Hui, Vladimír Tůma, Philipp Schenker, Wen Luyuan, Pan Xiaonan, Jan Burian ml., Li Yuyao, Jaroslav Hrdlička a Pavel Kotlík

Režie: Jana Svobodová a Wen Hui
Hudba a zvukový design: Jan Burian ml.
Video art: Jaroslav Hrdlička
Světelný design: Pavel Kotlík
Asistentka režie: Valida Babayeva
Dramaturgie: Ondřej Hrab
Dramaturgická spolupráce: Lonneke van Heugten a Carmen Mehnert
Překlady: Ian Yang, Anna Vrbová, André Swoboda
Úprava a projekce titulků: Haruna Honcoopová
Produkce: Jindřich Krippner
Zvláštní poděkování: Martin C. Putna a Zuzana Li

Uváděno v češtině a čínštině s českými a anglickými titulky.

Inscenace vznikla v koprodukci Divadla Archa a Evropského centra pro umění Hellerau v Drážďanech a Théâtre de la Ville v Paříži
Za podpory: Theatron a Kultura Evropské unie

Premiérová představení v Praze 22. a 23. ledna 2017 a v Dráždanech 27. a 28. ledna 2017. 

Reprízy:
30. ledna 2017 — Divadlo Husa na provázku, Brno
27. října 2017 — Maribor Theatre Festival, Slovenia
9. listopadu 2017 — Divadlo Husa na provázku, Brno
18. listopadu 2017 — Teatro-Cine Torres Vedras, Portugal
20.–22. listopadu 2017 — Divadlo Archa, Praha
27.–29. října 2018 – Divadlo Archa, Praha
16.–23. července 2019 – Festival d'Avignon, Avignon, France
5.–9. listopadu 2019 – Festival d'Automne, Paris, France
20. – 21. listopadu 2019 – Théâtre des Louvrais, Scène nationale, Cergy-Pontoise, France
26.–27. listopadu 2019 – Festival Next, La Rose des Vents, Villeneuve d'Ascq, France
30. listopadu 2019 – Teatro Municipal, Porto, Portugal

 

Představení podpořili

18. 11.
Po
hudba
20:00

Glen Hansard

Support: Nina Hynes
English–friendly
19. 11.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 11.
divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
23. 11.
So
divadlo
15:00
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Ne
hudba
20:00

Vladimír Mišík - křest alba Jednou tě potkám

Blue Shadows & hosté, speciální host: PAUL BRADY
25. 11.
Po
tanec
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
10:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
11:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
12:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
10:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
11:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
12:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 11.
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
So
divadlo
20:00

Granma. Pozouny z Havany

Stefan Kaegi / Rimini Protokoll (CH/DE)
Moving Audience
English–friendly
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2019

01. 12.
Ne
multimédia / divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
02. 12.
Po
multimédia / divadlo
10:00
Archa školám
Archa.školám
02. 12.
Po
multimédia / divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
03. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
09. 12.
Po
divadlo
19:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
10. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
Čt
hudba
20:00

Tata Bojs - KŘEST & TEST!

„staré desky křest, nových písní test“
14. 12.
So
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Ježíškovi

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
15. 12.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Prostoru

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
16. 12.
Po
work in progress
20:00

1144

Tom Jaspers a Lise Grimelund-Kjelsen
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
17. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vyhnání z mumráje

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Jasná křeč

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
Archa školám
20. 12.
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 12.
So
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
21. 12.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
22. 12.
Ne
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly

Leden 2020

09. 01.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
14. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nejzpozdilejší částice

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 01.
Čt
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
16. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Opuštěný krkolom

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
20. 01.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 01.
Út
hudba / literatura
10:00
Archa školám
21. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
24. 01.
multimédia / hudba
20:00
English–friendly
26. 01.
Ne
divadlo
20:00

Domov na konci světa

Divadlo Husa na provázku / Anna Davidová
#Studovna
28. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 01.
St
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
30. 01.
Čt
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly

Únor 2020

04. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
05. 02.
St
přednáška / debata
20:00

Transformace/Deformace

Fila/Stuchlý/Schmarc
06. 02.
Čt
prezentace
15:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
09. 02.
Ne
hudba
20:00
12. 02.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Hustá teta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopatrný vyšetřovatel

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 02.
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
14. 02.
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
15. 02.
So
hudba
20:00

Efterklang, support: Kristín Anna

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
18. 02.
Út
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
19. 02.
St
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
21. 02.
festival
17:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
22. 02.
So
festival
10:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
23. 02.
Ne
festival / tanec
18:00

Jan Komárek – Kouzelník Hirošima

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
#Studovna
English–friendly
24. 02.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 6

Slovák a Burian ml.
#Studovna
25. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 02.
Čt
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
English–friendly
#Studovna
28. 02.
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
English–friendly
#Studovna

Březen 2020

03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
04. 03.
St
hudba
19:30

Portico Quartet

Festival Spectaculare 2020
English–friendly
05. 03.
Čt
dílna
10:00–15:00

Blanka Žižka: The Body Knows / Tělo to ví

5. – 8. března / dílna pro profesionální herce, tanečníky a režiséry
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
07. 03.
So
divadlo
17:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
07. 03.
So
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
09. 03.
Po
divadlo
20:00

THOMAS & RUHLLER (NL) – Eiland / Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO

Zakoupené vstupenky lze vrátit v místě nákupu. Platby za eVstupenky budou automaticky připsány zpět na účet.
11. 03.
St
hudba
20:00
English–friendly
12. 03.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopakovatelný vtip – PŘESUNUTO NA 29.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
13. 03.
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Milosrdný záchvat – PŘESUNUTO NA 30.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
15. 03.
Ne
hudba
20:00
16. 03.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 7 – PŘESUNUTO NA ZATÍM NEZNÁMÝ TERMÍN

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. O novém termínu Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí.
#Studovna
19. 03.
Čt
hudba
20:00

Andrej Šeban a Petr Nikl – Vyšinu – PŘESUNUTO NA 10.9.2020

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
22. 03.
Ne
performance
16:00–22:00
English–friendly
26. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Představení bylo zrušeno bez náhrady. Vstupné Vám bude vráceno.
27. 03.
divadlo
10:00

Archa.školám: Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
30. 03.
Po
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 14.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Duben 2020

01. 04.
St
divadlo
20:00

Don Quijote – PŘESUNUTO NA 16. 9.

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.
03. 04.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
pražská premiéra
04. 04.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
05. 04.
Ne
hudba
20:00

Jan Burian – Koncert pro první lásku – PŘESUNUTO NA 8.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
06. 04.
Po
hudba
20:00

Maceo Parker | NOVÉ DATUM: 11.4.2021

Pořádá ISAMAX s.r.o.
English–friendly
08. 04.
St
hudba
19:30

Oslavy Mezinárodního dne Romů 2020 - Galavečer / PŘESUNUTO NA 8. 4. 2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
09. 04.
Čt
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
15. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Konec konců – PŘESUNUTO NA 29.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
16. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nešťastný návrat – PŘESUNUTO NA 30.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
17. 04.
hudba
20:00

James Blake – ZRUŠENO

pořadatel Fource Entertainment
18. 04.
So
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 3.10.2020
19. 04.
Ne
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 4.10.2020
20. 04.
Po
hudba
20:00
English–friendly
22. 04.
St
hudba
20:00

Destroyer – PŘESUNUTO NA 22.1.2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
English–friendly
23. 04.
Čt
hudba / literatura
20:00

Eva Turnová a Eturnity – Turnový háj 8 – PŘESUNUTO NA 9.9.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
24. 04.
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
25. 04.
So
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 19.12.2020, 17.00
26. 04.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 20.12.2020, 17.00
27. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 21.12.2020, 20.00
29. 04.
St
hudba
20:00

Swans - PŘESUNUTO NA 17. 3. 2021

Pořádají Scrape Sound Inc., Silver Rocket a Divadlo Archa

Květen 2020

01. 05.
PODPOŘTE NÁS
20:00

Představení o ničem

Vstupenky na NIC 2020
06. 05.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Ztracený vesmír – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
07. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykotlaný sup – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
11. 05.
Po
hudba
20:00

Kandace Springs Trio / ZRUŠENO

Pražské jaro 2020
English–friendly
14. 05.
Čt
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 13.11.2020, 20.00
15. 05.
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 14.11.2020, 20.00
18. 05.
Po
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
22. 05.
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
26. 05.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
27. 05.
St
divadlo / hudba
20:00

Tros Sketos – PŘESUNUTO NA 28.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Červen 2020

02. 06.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
03. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
04. 06.
Čt
multimédia / divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
05. 06.
multimédia / divadlo
10:00
Archa školám
11. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
12. 06.
divadlo
10:00
#Studovna
Archa školám
13. 06.
So
laser - performance
20:00
#Studovna
17. 06.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Gejzír marnosti

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
18. 06.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykladači egyptských hlodů

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 06.
So
hudba
15:00–23:00

Červenec 2020

14. 07.
Út
divadlo
20:00
PREMIÉRA – PŘESUNUTO Z 30.3.2020
15. 07.
St
divadlo
20:00
PŘESUNUTO Z 9.4. A 22.5.2020
16. 07.
Čt
hudba
20:00

Tindersticks – PŘESUNUTO NA 15.7. 2021

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
English–friendly
16. 07.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
17. 07.
literatura
18:00–19:00

Lásko pozdravena buď

Jan Slovák čte verše o lásce
VSTUP ZDARMA
Koná se v kavárně Plavky
20. 07.
Po
hudba
20:00
21. 07.
Út
literatura
18:00–19:00

Lásko pozdravena buď

Jan Slovák čte verše o lásce
VSTUP ZDARMA
Koná se v kavárně Plavky
23. 07.
Čt
hudba
19:00
English–friendly
24. 07.
hudba
18:00–02:00

Mr. Wombat na vlnách poťákového moře

feat. Avokaduo, Branko´s Bridge, Grottup, DJ Šaty s vlečkou
27. 07.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Tajemství vlastního těsta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
28. 07.
Út
hudba
20:00
English–friendly
30. 07.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
31. 07.
hudba
20:00

FALL FROM EVEREST + Velkatlusta0 + Lighthouse Keeper

přesunutý koncert ze 13.3. v klubu Varšava
English–friendly

Srpen 2020

11. 08.
Út
hudba
20:00
English–friendly
16. 08.
Ne
hudba
20:00

Swans - PŘESUNUTO NA 17. 3. 2021

Pořádají Scrape Sound Inc., Silver Rocket a Divadlo Archa

Září 2020

01. 09.
Út
talkshow
19:30
08. 09.
Út
talkshow
19:30
10. 09.
Čt
hudba / literatura
20:00
#Studovna
12. 09.
So
setkání
18:00

Setkání s Václavem Janoščíkem

místo konání: kavárna Plavky ve vstupním foyer divadla
VSTUP ZDARMA
12. 09.
So
divadlo
20:00
#Studovna
12. 09.
So
hudba
20:00

The Toy Dolls – PŘESUNUTO NA 11.09.2021

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
English–friendly
13. 09.
Ne
hudba
19:00
13. 09.
Ne
hudba
20:00
English–friendly
15. 09.
Út
talkshow
19:30
16. 09.
St
divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
18. 09.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na Provázku
přesunuto z 3.4.2020
19. 09.
So
setkání
16:00
19. 09.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na Provázku
přesunuto z 4.4.2020
21. 09.
Po
film / diskuze
19:00
English–friendly
VSTUP ZDARMA
22. 09.
Út
talkshow
19:30
23. 09.
St
hudba
20:00

Orchestr Berg – 20. narozeninová sezona

VYPRAVĚČI | … poezie, texty, hlasy
English–friendly
25. 09.
hudba
20:00
English–friendly
přesunuto z 28.5.2020
29. 09.
Út
talkshow
19:30
30. 09.
St
AV LIVE
20:00

NONOTAK presents Shiro AV live

Lunchmeat Festival
English–friendly

Říjen 2020

01. 10.
Čt
hudba
20:00

Virus protestu: Hudba 2020

Pavel Klusák, Karel Veselý, Aleš Stuchlý
03. 10.
So
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni

Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a hosté
PŘESUNUTO Z 18.4.2020
04. 10.
Ne
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni

Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a hosté
PŘESUNUTO Z 19.4.2020
05. 10.
Po
diskuze
16:00–18:00

ART GATE 2020 / Vol.2

Networkingové setkání s oborovou diskuzí
VSTUP ZDARMA
Rezervace nutná.
06. 10.
Út
talkshow
17:00
06. 10.
Út
talkshow
19:30
07. 10.
St
hudba
20:00
English–friendly
08. 10.
Čt
diskuze
18:30
VSTUP ZDARMA
10. 10.
So
přednáška
18:00

Hynek Medřický – Vliv světla na živé organismy

místo konání: kavárna Plavky ve vstupním foyer divadla
VSTUP ZDARMA
10. 10.
So
divadlo
20:00
#Studovna
14. 10.
St
divadlo
19:00
#Studovna
Archa školám
16. 10.
tanec
20:00

Jiří Bartovanec - vzdělávací projekt ve spolupráci s Duncan Centre / PŘESUNUTO NA 15.4.2021

Adaptaci Kreatury Sashy Waltz tančí studenti a absolventi Duncan Centre
#Studovna
English–friendly
17. 10.
So
AV performance
20:00

Vektroskop+ / ZRUŠENO

Signal Festival
#Studovna
18. 10.
Ne
AV performance
20:00

Vektroskop+ / ZRUŠENO

Signal Festival
#Studovna
21. 10.
St
divadlo
20:00
22. 10.
Čt
divadlo
20:00

Vnímání / PŘESUNUTO NA 18.3.2021

HaDivadlo / Ivan Buraj a kol.
23. 10.
dílna
10:00–13:00
Archa školám
25. 10.
Ne
hudba
20:00
English–friendly
29. 10.
Čt
divadlo
20:00
#Studovna
30. 10.
divadlo
20:00
#Studovna

Listopad 2020

01. 11.
Ne
performance
16:00
English–friendly
01. 11.
Ne
performance
18:00–23:59
English–friendly
05. 11.
Čt
hudba
19:30

Oslavy Mezinárodního dne Romů 2020 - Galavečer / PŘESUNUTO NA 8. 4. 2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
07. 11.
So
hudba
20:00

The Crimson Marathon / PŘESUNUTO NA 24.10.2021

pořádají: Prague Music Performance a Divadlo Archa
English–friendly
11. 11.
St
hudba
20:00

Tara Fuki - křest CD / PŘESUNUTO NA 31.3.2021

Uvádí Divadlo Archa a Indies Production
13. 11.
hudba
20:00
English–friendly
Přesunuto na 29. 5. 2021
14. 11.
So
hudba
20:00
English–friendly
Přesunuto na 30. 5. 2021