Listopad 2019

22. 11.
divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
Vstupné: 150,- dospělý/dítě, druhé a každé další dítě za 100,- — vstupenky Archa a GoOut.cz / 80 minut

Naše budoucnost začíná teď! Média hýbou světem a vlivní lidé se snaží hýbat médii. Jak by vypadaly zprávy o současném dění, kdyby je mohly podávat děti? Jaké zprávy jsou pro ně klíčové a proč?


MojeVize je interaktivní divadelní událost, ve které příchozí děti vezmou do svých rukou televizní vysílání TV MojeVize. Divadlo Archa se pro tento účel promění v místo činu, kde mají děti ve věku 8–12 let možnost nahlédnout do zákulisí televize a samy vytvářet její obsahy. Účinkující performeři skupiny Spielraum Kollektiv předají dětem nástroje a know-how potřebné k vytvoření vlastního televizního vysílání a budou jim pomáhat při rozvíjení jejich vlastních vizí.

Projekt podpořilo Ministerstvo kultury, Státní fond kultury, Magistrát hl. m. Prahy, Nadace život umělce a divadlo Alfred ve dvoře.

Kredity

Koncept: Linda Straub, Mathias Straub
Režie: Linda Straub
Dramaturgie: Tomás Žižka
Scénografie: Mathias Straub, Tomáš Žižka
Hudba: Myko
Produkce: Denisa Samková
Obsazení: Marie Fröhlichová, Pavel Kozohorský, Linda Straub, Martin Krupa a Tomáš Žižka / Roman Černík
Video: Mathias Straub, Martin Krupa
Světlo: Prokop Vondruška

Spielraum Kollektiv je otevřené divadelní uskupení, jehož jádrem je tvůrčí tandem Linda Straub a Mathias Straub. Zakládající dvojice vytváří divadelní projekty již od roku 2011. Těžiště tvorby Spielraum Kollektivu spočívá v dokumentárním, site specific a pohybovém divadle. Výrazným znakem je hledání nových možností práce s divákem, důraz na práci s prostorem - divadelním i nedivadelním a interdisciplinarita. Mezi výrazné projekty patří například Marie to dala. Jak to dáš ty? (2013), Proč dál? (2015) nebo Busking Un/Limited (2016), za které Linda a Mathias Straub získali nominaci na Cenu Divadelních novin 2016 v kategorii Alternativní divadlo. S inscenací Relax Now! byl soubor pozván na mezinárodní festival FIAC v Mexiku (Festival International del Arte Contemporaneo). V posledních letech se skupině podařilo dopracovat mezi přední uskupení alternativního divadla. Je zvána na prestižní české divadelní festivaly jako Akcent, Malá inventura, Mezinárodní festival Divadlo v Plzni, Dream factory v Ostravě.

 

23. 11.
So
divadlo
15:00
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Ne
hudba
20:00

Vladimír Mišík - křest alba Jednou tě potkám

Blue Shadows & hosté, speciální host: PAUL BRADY
25. 11.
Po
tanec
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
10:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
11:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
12:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
10:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
11:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
12:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Čt
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
29. 11.
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
So
divadlo
20:00

Granma. Pozouny z Havany

Stefan Kaegi / Rimini Protokoll (CH/DE)
English–friendly
Moving Audience
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2019

01. 12.
Ne
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
02. 12.
Po
multimédia / divadlo
10:00
Archa školám
Archa.školám
02. 12.
Po
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
03. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
09. 12.
Po
divadlo
19:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
10. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
Čt
hudba
20:00

Tata Bojs - KŘEST & TEST!

„staré desky křest, nových písní test“
14. 12.
So
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Ježíškovi

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
15. 12.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Prostoru

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
16. 12.
Po
work in progress
20:00

1144

Tom Jaspers a Lise Grimelund-Kjelsen
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
17. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vyhnání z mumráje

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Jasná křeč

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
Archa školám
20. 12.
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 12.
So
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
21. 12.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
22. 12.
Ne
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly

Leden 2020

09. 01.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
14. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nejzpozdilejší částice

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 01.
Čt
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
16. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Opuštěný krkolom

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
20. 01.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 01.
Út
hudba / literatura
10:00
Archa školám
21. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
24. 01.
multimédia / hudba
20:00
English–friendly
26. 01.
Ne
divadlo
20:00

Domov na konci světa

Divadlo Husa na provázku / Anna Davidová
#Studovna
28. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 01.
St
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
30. 01.
Čt
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly

Únor 2020

04. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
05. 02.
St
přednáška / debata
20:00

Transformace/Deformace

Fila/Stuchlý/Schmarc
06. 02.
Čt
prezentace
15:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
09. 02.
Ne
hudba
20:00
12. 02.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Hustá teta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopatrný vyšetřovatel

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 02.
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
14. 02.
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
15. 02.
So
hudba
20:00

Efterklang, support: Kristín Anna

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
18. 02.
Út
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
19. 02.
St
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
21. 02.
festival
17:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
22. 02.
So
festival
10:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
23. 02.
Ne
festival / tanec
18:00

Jan Komárek – Kouzelník Hirošima

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
English–friendly
#Studovna
24. 02.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 6

Slovák a Burian ml.
#Studovna
25. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 02.
Čt
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
#Studovna
English–friendly
28. 02.
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
#Studovna
English–friendly

Březen 2020

03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
04. 03.
St
hudba
19:30

Portico Quartet

Festival Spectaculare 2020
English–friendly
05. 03.
Čt
dílna
10:00–15:00

Blanka Žižka: The Body Knows / Tělo to ví

5. – 8. března / dílna pro profesionální herce, tanečníky a režiséry
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
07. 03.
So
divadlo
17:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
07. 03.
So
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
09. 03.
Po
divadlo
20:00

THOMAS & RUHLLER (NL) – Eiland / Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO

Zakoupené vstupenky lze vrátit v místě nákupu. Platby za eVstupenky budou automaticky připsány zpět na účet.
11. 03.
St
hudba
20:00
English–friendly
12. 03.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopakovatelný vtip – PŘESUNUTO NA 29.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
13. 03.
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Milosrdný záchvat – PŘESUNUTO NA 30.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
15. 03.
Ne
hudba
20:00
16. 03.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 7 – PŘESUNUTO NA ZATÍM NEZNÁMÝ TERMÍN

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. O novém termínu Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí.
#Studovna
19. 03.
Čt
hudba
20:00

Andrej Šeban a Petr Nikl – Vyšinu – PŘESUNUTO NA 10.9.2020

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
22. 03.
Ne
performance
16:00–22:00
English–friendly
26. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Představení bylo zrušeno bez náhrady. Vstupné Vám bude vráceno.
27. 03.
divadlo
10:00

Archa.školám: Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
30. 03.
Po
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 14.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Duben 2020

01. 04.
St
divadlo
20:00

Don Quijote – PŘESUNUTO NA 16. 9.

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.
03. 04.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
pražská premiéra
04. 04.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
05. 04.
Ne
hudba
20:00

Jan Burian – Koncert pro první lásku – PŘESUNUTO NA 8.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
06. 04.
Po
hudba
20:00

Maceo Parker | NOVÉ DATUM: 11.4.2021

Pořádá ISAMAX s.r.o.
English–friendly
08. 04.
St
hudba
19:30

Oslavy Mezinárodního dne Romů 2020 - Galavečer / PŘESUNUTO NA 8. 4. 2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
09. 04.
Čt
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
15. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Konec konců – PŘESUNUTO NA 29.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
16. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nešťastný návrat – PŘESUNUTO NA 30.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
17. 04.
hudba
20:00

James Blake – ZRUŠENO

pořadatel Fource Entertainment
18. 04.
So
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 3.10.2020
19. 04.
Ne
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 4.10.2020
20. 04.
Po
hudba
20:00
English–friendly
22. 04.
St
hudba
20:00

Destroyer – PŘESUNUTO NA 22.1.2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
English–friendly
23. 04.
Čt
hudba / literatura
20:00

Eva Turnová a Eturnity – Turnový háj 8 – PŘESUNUTO NA 9.9.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
24. 04.
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
25. 04.
So
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 19.12.2020, 17.00
26. 04.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 20.12.2020, 17.00
27. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 21.12.2020, 20.00
29. 04.
St
hudba
20:00

Swans - PŘESUNUTO NA 17. 3. 2021

Pořádají Scrape Sound Inc., Silver Rocket a Divadlo Archa

Květen 2020

01. 05.
PODPOŘTE NÁS
20:00

Představení o ničem

Vstupenky na NIC 2020
06. 05.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Ztracený vesmír – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
07. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykotlaný sup – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
11. 05.
Po
hudba
20:00

Kandace Springs Trio / ZRUŠENO

Pražské jaro 2020
English–friendly
14. 05.
Čt
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 13.11.2020, 20.00
15. 05.
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 14.11.2020, 20.00
18. 05.
Po
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
22. 05.
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
26. 05.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
27. 05.
St
divadlo / hudba
20:00

Tros Sketos – PŘESUNUTO NA 28.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Červen 2020

02. 06.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
03. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
04. 06.
Čt
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
05. 06.
multimédia / divadlo
10:00
Archa školám
11. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
12. 06.
divadlo
10:00
#Studovna
Archa školám
13. 06.
So
laser - performance
20:00
#Studovna
17. 06.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Gejzír marnosti

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
18. 06.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykladači egyptských hlodů

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 06.
So
hudba
15:00–23:00

Červenec 2020

14. 07.
Út
divadlo
20:00
PREMIÉRA – PŘESUNUTO Z 30.3.2020
15. 07.
St
divadlo
20:00
PŘESUNUTO Z 9.4. A 22.5.2020
16. 07.
Čt
hudba
20:00

Tindersticks – PŘESUNUTO NA 15.7. 2021

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
English–friendly
16. 07.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
17. 07.
literatura
18:00–19:00

Lásko pozdravena buď

Jan Slovák čte verše o lásce
VSTUP ZDARMA
Koná se v kavárně Plavky
20. 07.
Po
hudba
20:00
21. 07.
Út
literatura
18:00–19:00

Lásko pozdravena buď

Jan Slovák čte verše o lásce
VSTUP ZDARMA
Koná se v kavárně Plavky
23. 07.
Čt
hudba
19:00
English–friendly
24. 07.
hudba
18:00–02:00

Mr. Wombat na vlnách poťákového moře

feat. Avokaduo, Branko´s Bridge, Grottup, DJ Šaty s vlečkou
27. 07.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Tajemství vlastního těsta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
28. 07.
Út
hudba
20:00
English–friendly
30. 07.
Čt
hudba
20:00
English–friendly
31. 07.
hudba
20:00

FALL FROM EVEREST + Velkatlusta0 + Lighthouse Keeper

přesunutý koncert ze 13.3. v klubu Varšava
English–friendly

Srpen 2020

11. 08.
Út
hudba
20:00
English–friendly
16. 08.
Ne
hudba
20:00

Swans - PŘESUNUTO NA 17. 3. 2021

Pořádají Scrape Sound Inc., Silver Rocket a Divadlo Archa

Září 2020

01. 09.
Út
talkshow
19:30
08. 09.
Út
talkshow
19:30
10. 09.
Čt
hudba / literatura
20:00
#Studovna
12. 09.
So
setkání
18:00

Setkání s Václavem Janoščíkem

místo konání: kavárna Plavky ve vstupním foyer divadla
VSTUP ZDARMA
12. 09.
So
divadlo
20:00
#Studovna
12. 09.
So
hudba
20:00

The Toy Dolls – PŘESUNUTO NA 11.09.2021

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
English–friendly
13. 09.
Ne
hudba
19:00
13. 09.
Ne
hudba
20:00
English–friendly
15. 09.
Út
talkshow
19:30
16. 09.
St
divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
18. 09.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na Provázku
přesunuto z 3.4.2020
19. 09.
So
setkání
16:00
19. 09.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe

Divadlo Husa na Provázku
přesunuto z 4.4.2020
21. 09.
Po
film / diskuze
19:00
English–friendly
VSTUP ZDARMA
22. 09.
Út
talkshow
19:30
23. 09.
St
hudba
20:00

Orchestr Berg – 20. narozeninová sezona

VYPRAVĚČI | … poezie, texty, hlasy
English–friendly
25. 09.
hudba
20:00
English–friendly
přesunuto z 28.5.2020
29. 09.
Út
talkshow
19:30
30. 09.
St
AV LIVE
20:00

NONOTAK presents Shiro AV live

Lunchmeat Festival
English–friendly

Říjen 2020

01. 10.
Čt
hudba
20:00

Virus protestu: Hudba 2020

Pavel Klusák, Karel Veselý, Aleš Stuchlý
03. 10.
So
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni

Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a hosté
PŘESUNUTO Z 18.4.2020
04. 10.
Ne
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni

Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš a hosté
PŘESUNUTO Z 19.4.2020
05. 10.
Po
diskuze
16:00–18:00

ART GATE 2020 / Vol.2

Networkingové setkání s oborovou diskuzí
VSTUP ZDARMA
Rezervace nutná.
06. 10.
Út
talkshow
17:00
06. 10.
Út
talkshow
19:30
07. 10.
St
hudba
20:00
English–friendly
08. 10.
Čt
diskuze
18:30
VSTUP ZDARMA
10. 10.
So
přednáška
18:00

Hynek Medřický – Vliv světla na živé organismy

místo konání: kavárna Plavky ve vstupním foyer divadla
VSTUP ZDARMA
10. 10.
So
divadlo
20:00
#Studovna
14. 10.
St
divadlo
19:00
#Studovna
Archa školám
16. 10.
tanec
20:00

Jiří Bartovanec - vzdělávací projekt ve spolupráci s Duncan Centre / PŘESUNUTO NA 15.4.2021

Adaptaci Kreatury Sashy Waltz tančí studenti a absolventi Duncan Centre
English–friendly
#Studovna
17. 10.
So
AV performance
20:00

Vektroskop+ / ZRUŠENO

Signal Festival
#Studovna
18. 10.
Ne
AV performance
20:00

Vektroskop+ / ZRUŠENO

Signal Festival
#Studovna
21. 10.
St
divadlo
20:00
22. 10.
Čt
divadlo
20:00

Vnímání / PŘESUNUTO NA 18.3.2021

HaDivadlo / Ivan Buraj a kol.
23. 10.
dílna
10:00–13:00
Archa školám
25. 10.
Ne
hudba
20:00
English–friendly
29. 10.
Čt
divadlo
20:00
#Studovna
30. 10.
divadlo
20:00
#Studovna

Listopad 2020

01. 11.
Ne
performance
16:00
English–friendly
01. 11.
Ne
performance
18:00–23:59
English–friendly
05. 11.
Čt
hudba
19:30

Oslavy Mezinárodního dne Romů 2020 - Galavečer / PŘESUNUTO NA 8. 4. 2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
07. 11.
So
hudba
20:00

The Crimson Marathon / PŘESUNUTO NA 24.10.2021

pořádají: Prague Music Performance a Divadlo Archa
English–friendly
11. 11.
St
hudba
20:00

Tara Fuki - křest CD / PŘESUNUTO NA 31.3.2021

Uvádí Divadlo Archa a Indies Production
13. 11.
hudba
20:00
English–friendly
Přesunuto na 29. 5. 2021
14. 11.
So
hudba
20:00
English–friendly
Přesunuto na 30. 5. 2021
19. 11.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
divadlo
22:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
21. 11.
So
divadlo
20:00
FESTIVAL AKCENT
NOC DIVADEL
21. 11.
So
hudba
21:30

AKCENT ONLINE: Archa meets Radio Laude

Niels Doucet / Live set
FESTIVAL AKCENT
NOC DIVADEL