Červen 2019

07. 06.

18:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly

Naloďte se s námi na palubu futuristické lodi Archa s multimediálními instalacemi, světelným bludištěm a zvukovými sprchami, které připravují Petr Nikl, Jan Burian ml. a Jaroslav Hrdlička. Všichni jste srdečně zváni.


Program večera:

Velký sál
Archiválium.
Vizuální a zvukový kaleidoskop Divadla Archa, skrývající živé hudební výstupy.
Instalace Petra Nikla, zvukový design Jana Buriana ml.
Spolupracovali: Dominik Hradil, Haruna Honcoopová, Patrik Sedlák, Ivan Dvorský, Ondřej Hrab, Jana Svobodová

Hudebníci, kteří vystoupí v prostoru instalace:
19:00 Jakub Šimanský
19:40 Viah
20:20 Jan P. Muchow and the Antagonists
21:10 Golden Spine
21:50 Longital
22:40 Eva Turnová a Michal Nejtek
23:20 Petr Nikl

Patro malého sálu
Hnízdo
Svět zářících vajec, do kterých lze nahlédnout skrze skořápku.
Instalace Jaroslava Hrdličky a Jana Buriana ml.
Spolupracovali / Marie Burianová, Ondřej Husar, Dominik Hradil, Patrik Sedlák, Ondřej Hrab

Horní foyer
Stěna přání

Malý sál
Krátké filmy pro ty, kteří to zažili i nezažili (Stavba divadla, John Cale a Min Tanaka – slavnostní otevření, “21” Česká televize 1994, Václav Havel slaví 60, Philip Glass a Allen Ginsberg, The Tiger Lillies a Orchestr BERG.)

Bar
00:00 DJ Martin Mikuláš
01:00 Archa Team DJs

 

Poslechněte si narozeninový playlist od Michala Pařízka z www.fullmoonzine.cz

„Udržet se na tak neklidné a bouřlivé hladině, jako je česká kultura, celé čtvrtstoletí, je skutečně hodné respektu. “Divadlo Archa se 7. června promění ve futuristickou loď s multimediálními instalacemi, světelným bludištěm a zvukovými sprchami,” zve tým divadla k oslavě výročí, my všichni už ale přece dávno dobře víme, že Archa podobnou futuristickou lodí dávno je, poctivě budovaným a udržovaným stabilním plavidlem, které zvládne stejně snadno divoké vlnobití, jako zdlouhavé bezvětří. Divadlu Archa stejně dobře sluší skromný soubor, pompézní kabaret i popové fanfáry, stejně lahodně v něm zní monology pro jednoho herce, metalová kila nebo elektronika z jiného vesmíru. Ani nespočítám, kolikrát jsem po těch schodech sestupoval dolů, do podpalubí, kde čekalo vždy něco zajímavého, něco dráždivého, něco neobvyklého, a to jsem nenavštívil ani polovinu představení nebo koncertů, které bych navštívit chtěl, a bohužel rozhodně ani všechny, které jsem navštívit mohl. Třeba v těch příštích pětadvaceti, i když v případě tak suverénní plavby okřídlené “ještě jednou tolik” rozhodně nestačí. Někteří z těch, které najdete v následujícím playlistu, během všech těch let jeviště Divadla Archa hostilo, další by (alespoň podle mého názoru) jednou hostit mělo, plus se tam objevuje několik málo dalších, kteří se do Archy už nikdy nepodívají. Ale jsem si jist, že by se jim tam líbilo. Stejně tak jako mě, stejně tak jako nám.“
— Michal Pařízek, Full Moon magazine, květen 2019

 

Média

Šéf Divadla Archa: Neobvyklé věci se v Praze někdy prosazují trochu hůř — denik.cz, 27.5.2019

Divadlo Archa slaví 25 let — ArtZóna, Česká televize, 28.5.2019

Archa vznikla v období nadšení a naivity devadesátých let, přiznal její ředitel — novinky.cz, 2.6.2019

Ředitel Divadla Archa Ondřej Hrab: Největší krizi jsme zažili při povodních — Český rozhlas Regina, 4.6.2019

Archa je proměnlivá a stále v pohybu. Ondřej Hrab a Jana Svobodová bilancují 25 let existence scény — ArtCafé, ČRo Vltava, 7.6.2019

08. 06.
So
multimédia
17:30
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
20:00
English–friendly
09. 06.
Ne
multimédia
21:00

Robert Henke – Lumière III

Vektroskop a Robert Henke
English–friendly
10. 06.
Po
divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
10. 06.
Po
multimédia
21:00

VEKTROSKOP JAM

Vektroskop
English–friendly
11. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 06.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Červ ven!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 06.
Čt
divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
13. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
PQ+,Vektroskop
14. 06.
divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
14. 06.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
PQ+,Vektroskop
14. 06.
divadlo
22:00
English–friendly
#Studovna
PQ+
16. 06.
Ne
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
16. 06.
Ne
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
17. 06.
Po
work in progress
18:00

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
18:45

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
19:30

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
18. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
20. 06.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
25. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2019

11. 07.
Čt
divadlo
18:00

Obyčejní lidé - veřejná zkouška

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
English–friendly
16. 07.
Út
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
16. 07.
Út
hudba
20:00
English–friendly
17. 07.
St
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
18. 07.
Čt
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
20. 07.
So
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
21. 07.
Ne
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
22. 07.
Po
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
23. 07.
Út
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
31. 07.
St
hudba
20:00

Ziggy Marley (Jamajka)

Colours SELECTION
English–friendly

Srpen 2019

23. 08.

10:00
English–friendly
Archa.lab

Září 2019

03. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.

10:00–17:00
English–friendly
Archa.lab
06. 09.
prezentace
17:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
10. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 09.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Mateřské půdy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 09.
So
film / festival / hudba
20:00

Makiko Goto & KRASTÍ

České experimentální filmy a japonské nástroje
Shakuhachi Festival Prague 2019
15. 09.
Ne
festival / hudba
20:00
Shakuhachi Festival Prague 2019
16. 09.
Po
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
16. 09.
Po
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
17. 09.
Út
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
Archa.školám
17. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 09.
St
divadlo
21:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
20. 09.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
21. 09.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
22. 09.
Ne
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
23. 09.
Po
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
24. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 09.
debata
19:00

Noc vědců a vědkyň

Diskuse na téma Gender a klimatická změna
VSTUP ZDARMA

Říjen 2019

01. 10.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
01. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 10.
St
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
03. 10.
Čt
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
04. 10.
dílna
10:00–16:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
05. 10.
So
divadlo
20:00

Jeremy Wade – The Clearing

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
06. 10.
Ne
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
07. 10.
Po

20:00
#Studovna
English–friendly
09. 10.
St
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
10. 10.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
12. 10.
So
divadlo
20:00

Ntando Cele – Black Off

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
#Studovna
15. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 10.
St
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
17. 10.
Čt
divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
Archa.školám. Pro rezervaci kontaktujte jitka.kostelnikova@archatheatre.cz
17. 10.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
18. 10.
diskuze
18:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
hudba
14:30
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
diskuze
15:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
diskuze
18:30
VSTUP ZDARMA
21. 10.
Po
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 10.
Po
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
22. 10.
Út
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
Archa školám
22. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Čt
divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
25. 10.
divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
Bonus k představení 25. 10. – diskuse, výstava fotografií a DJ po představení
26. 10.
So
divadlo
15:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
26. 10.
So
multimédia / divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 10.
Ne
divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 10.
Po
divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 10.
St
divadlo
17:00

Pravidla bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
30. 10.
St
divadlo
20:00

Pravidla bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
31. 10.
Čt
divadlo
20:00

Ticho na zemi

Divadlo Husa na provázku / Dodo Gombár a kol.

Listopad 2019

02. 11.
So
divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
03. 11.
Ne
hudba
19:00
English–friendly
04. 11.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
05. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 11.
St
hudba
20:00
English–friendly
09. 11.
So
divadlo / hudba / diskuze
13:00

Arktický festival 2019

Buchty a loutky, Už jsme doma, Vassvik, Bjørn Anders Nymoen a další
VSTUP ZDARMA
10. 11.
Ne
divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
11. 11.
Po

20:00
VSTUP ZDARMA
12. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 11.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Tříštivá dobromenina

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 11.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Náhodné znovuzhroucení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 11.
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
16. 11.
So
multimédia
20:00

Noc divadel: Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
18. 11.
Po
hudba
20:00

Glen Hansard

Support: Nina Hynes
English–friendly
19. 11.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 11.
divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
23. 11.
So
divadlo
15:00
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Ne
hudba
20:00

Vladimír Mišík - křest alba Jednou tě potkám

Blue Shadows & hosté, speciální host: PAUL BRADY
25. 11.
Po
tanec
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
10:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
11:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
12:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
10:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
11:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
12:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 11.
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
So
divadlo
20:00

Granma. Pozouny z Havany

Stefan Kaegi / Rimini Protokoll (CH/DE)
Moving Audience
English–friendly
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2019

01. 12.
Ne
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
02. 12.
Po
multimédia / divadlo
10:00
Archa školám
Archa.školám
02. 12.
Po
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
03. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
09. 12.
Po
divadlo
19:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
10. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
Čt
hudba
20:00

Tata Bojs - KŘEST & TEST!

„staré desky křest, nových písní test“
14. 12.
So
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Ježíškovi

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
15. 12.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Prostoru

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
16. 12.
Po
work in progress
20:00

1144

Tom Jaspers a Lise Grimelund-Kjelsen
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
17. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vyhnání z mumráje

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Jasná křeč

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
Archa školám
20. 12.
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 12.
So
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
21. 12.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
22. 12.
Ne
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly

Leden 2020

09. 01.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
14. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nejzpozdilejší částice

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 01.
Čt
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
16. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Opuštěný krkolom

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
20. 01.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 01.
Út
hudba / literatura
10:00
Archa školám
21. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
24. 01.
multimédia / hudba
20:00
English–friendly
26. 01.
Ne
divadlo
20:00

Domov na konci světa

Divadlo Husa na provázku / Anna Davidová
#Studovna
28. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 01.
St
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
30. 01.
Čt
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly

Únor 2020

04. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
05. 02.
St
přednáška / debata
20:00

Transformace/Deformace

Fila/Stuchlý/Schmarc
06. 02.
Čt
prezentace
15:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
09. 02.
Ne
hudba
20:00
12. 02.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Hustá teta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopatrný vyšetřovatel

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 02.
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
14. 02.
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
15. 02.
So
hudba
20:00

Efterklang, support: Kristín Anna

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
18. 02.
Út
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
19. 02.
St
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
21. 02.
festival
17:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
22. 02.
So
festival
10:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
23. 02.
Ne
festival / tanec
18:00

Jan Komárek – Kouzelník Hirošima

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
#Studovna
English–friendly
24. 02.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 6

Slovák a Burian ml.
#Studovna
25. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 02.
Čt
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
English–friendly
#Studovna
28. 02.
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
English–friendly
#Studovna

Březen 2020

03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
04. 03.
St
hudba
19:30

Portico Quartet

Festival Spectaculare 2020
English–friendly
05. 03.
Čt
dílna
10:00–15:00

Blanka Žižka: The Body Knows / Tělo to ví

5. – 8. března / dílna pro profesionální herce, tanečníky a režiséry
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
07. 03.
So
divadlo
17:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
07. 03.
So
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
09. 03.
Po
divadlo
20:00

THOMAS & RUHLLER (NL) – Eiland / Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO

Zakoupené vstupenky lze vrátit v místě nákupu. Platby za eVstupenky budou automaticky připsány zpět na účet.
11. 03.
St
hudba
20:00
English–friendly
12. 03.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopakovatelný vtip – PŘESUNUTO NA 29.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
13. 03.
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Milosrdný záchvat – PŘESUNUTO NA 30.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
15. 03.
Ne
hudba
20:00
16. 03.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 7 – PŘESUNUTO NA ZATÍM NEZNÁMÝ TERMÍN

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. O novém termínu Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí.
#Studovna
19. 03.
Čt
hudba
20:00

Andrej Šeban a Petr Nikl – Vyšinu – PŘESUNUTO NA 10.9.2020

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
22. 03.
Ne
performance
16:00–22:00
English–friendly
26. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Představení bylo zrušeno bez náhrady. Vstupné Vám bude vráceno.
27. 03.
divadlo
10:00

Archa.školám: Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
30. 03.
Po
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 14.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Duben 2020

01. 04.
St
divadlo
20:00

Don Quijote – PŘESUNUTO NA 16. 9.

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.
03. 04.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
pražská premiéra
04. 04.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
05. 04.
Ne
hudba
20:00

Jan Burian – Koncert pro první lásku – PŘESUNUTO NA 8.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
06. 04.
Po
hudba
20:00

Maceo Parker | NOVÉ DATUM: 11.4.2021

Pořádá ISAMAX s.r.o.
English–friendly
08. 04.
St
hudba
19:30

Oslavy Mezinárodního dne Romů 2020 - Galavečer / PŘESUNUTO NA 8. 4. 2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
09. 04.
Čt
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
15. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Konec konců – PŘESUNUTO NA 29.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
16. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nešťastný návrat – PŘESUNUTO NA 30.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
17. 04.
hudba
20:00

James Blake – ZRUŠENO

pořadatel Fource Entertainment
18. 04.
So
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 3.10.2020
19. 04.
Ne
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 4.10.2020
20. 04.
Po
hudba
20:00
English–friendly
22. 04.
St
hudba
20:00

Destroyer – PŘESUNUTO NA 22.1.2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
English–friendly
23. 04.
Čt
hudba / literatura
20:00

Eva Turnová a Eturnity – Turnový háj 8 – PŘESUNUTO NA 9.9.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
24. 04.
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
25. 04.
So
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 19.12.2020, 17.00
26. 04.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 20.12.2020, 17.00
27. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 21.12.2020, 20.00
29. 04.
St
hudba
20:00

Swans - PŘESUNUTO NA 17. 3. 2021

Pořádají Scrape Sound Inc., Silver Rocket a Divadlo Archa

Květen 2020

01. 05.
PODPOŘTE NÁS
20:00

Představení o ničem

Vstupenky na NIC 2020
06. 05.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Ztracený vesmír – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
07. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykotlaný sup – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
11. 05.
Po
hudba
20:00

Kandace Springs Trio / ZRUŠENO

Pražské jaro 2020
English–friendly
14. 05.
Čt
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 13.11.2020, 20.00
15. 05.
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 14.11.2020, 20.00
18. 05.
Po
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
22. 05.
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
26. 05.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
27. 05.
St
divadlo / hudba
20:00

Tros Sketos – PŘESUNUTO NA 28.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Červen 2020

02. 06.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
03. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
04. 06.
Čt
multimédia / divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
05. 06.
multimédia / divadlo
10:00
Archa školám