Červen 2019

13. 06.
Čt
divadlo
18:00
#Studovna
English–friendly
Vstupné: 190 Kč / studenti a senioři 120 Kč / #Studovna 50 Kč / Archa.školám 90 Kč, pedagogický doprovod zdarma — délka 60 minut — s anglickými titulky — předprodej Divadlo Archa a GoOut.cz

Vizuální performance Fatherland kombinuje prvky časosběrné živé performance, dokumentu a videa. Režisér Jan Mocek v ní vychází z intimní a mnohoznačné situace: na jevišti se potká se svým o 34 let starším otcem Janem Mockem. Stejné jméno i nápadná tělesná podobnost mužů je pro ně oba pak impulzem ke hře s identitou, v níž se přítomnost otce mění v budoucnost syna. Vedle osobní, dokumentární roviny, obsahuje představení i politickou dimenzi. V mužském rodu zkoumá téma maskulinity na pozadí rozpadu a znovunalézání naší, české, individuální a kolektivní identity.


Jan Mocek
Projekty Jana Mocka se pohybují na hranici divadla a vizuálního umění. Ve svých performancích otevírá současná témata v jejich složitosti a nejednoznačnosti a zároveň nabízí divákům atmosférický a silně senzuální zážitek. Poprvé se výrazně zapsal náročnou, pro mnohé extrémní fyzickou performancí Tanz im Quadrat (2010), za kterou na festivalu …příští vlna/next wave… získal ocenění Projekt roku. Urbánní sound-artová performance Zářicí město (2015), zkoumající fenomén postsocialistických panelových sídlišť, se objevila jak na tuzemských, tak na zahraničních festivalech (např. Fast Forward Dresden). Jeho nejnovější dark-ambientní projekt Shadow Meadow (2017), objevuje světlo, zvuk a prostor jako hlavní aktéry divadelní inscenace.  Své projekty uvádí v rámci vlastní produkční platformy SixHouses.
 
Jan Mocek
Narodil se 7. 10. 1952 v Chrudimi. Studoval v Praze na VŠZ, UK, ČVUT přírodní obory.
Je otcem dvou dětí (Jan – divadlo, Hana – balet). Přes 40 let se profesionálně zabývá ochranou přírody. Je amatérským speleologem a vícenásobným pokořitelem Vasova běhu i dalších maratonů na sněhu, vášnivým rybářem a svobodomyslným samorostem.

Média

Vizuální performance Fatherland – reportáž v pořadu Kultura+, Česká televize, 13.10.2018

Kredity

Fatherland  
Koncept, režie: Jan Mocek
Hrají: Jan Mocek, Jan Mocek
Umělecká spolupráce: Irina Andreeva, Sodja Lotker, Anna Benháková
Světla: David Prokopič, Ondřej Kyncl
Zvuk: Matouš Hekela
Technická spolupráce: Milan Kyproň
Produkce: SixHouses, Táňa Švehlová
Koprodukce: 4+4 dny v pohybu, Divadlo Archa
Projekt vznikl za podpory IN SITU, evropské sítě podporující vznik uměleckých děl ve veřejném prostoru.
Performance je realizována v Divadle Archa v rámci programu uměleckých rezidencí Archa.lab.
Za finanční podpory Magistrátu hl. m. Prahy, Ministerstva kultury České Republiky, IN SITU, Státního fondu kultury ČR a Nadace život umělce

Premiéra: 9.10.2018, Divadlo Archa, Praha, Festival 4+4 Dny v pohybu
 




13. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
PQ+,Vektroskop
14. 06.
divadlo
18:00
#Studovna
English–friendly
14. 06.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
PQ+,Vektroskop
14. 06.
divadlo
22:00
English–friendly
#Studovna
PQ+
16. 06.
Ne
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
16. 06.
Ne
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
17. 06.
Po
work in progress
18:00

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
18:45

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
19:30

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
18. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
20. 06.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
25. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2019

11. 07.
Čt
divadlo
18:00

Obyčejní lidé - veřejná zkouška

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
English–friendly
16. 07.
Út
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
16. 07.
Út
hudba
20:00
English–friendly
17. 07.
St
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
18. 07.
Čt
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
20. 07.
So
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
21. 07.
Ne
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
22. 07.
Po
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
23. 07.
Út
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
31. 07.
St
hudba
20:00

Ziggy Marley (Jamajka)

Colours SELECTION
English–friendly

Srpen 2019

23. 08.

10:00
English–friendly
Archa.lab

Září 2019

03. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.

10:00–17:00
English–friendly
Archa.lab
06. 09.
prezentace
17:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
10. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 09.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Mateřské půdy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 09.
So
festival / film / hudba
20:00

Makiko Goto & KRASTÍ

České experimentální filmy a japonské nástroje
Shakuhachi Festival Prague 2019
15. 09.
Ne
festival / hudba
20:00
Shakuhachi Festival Prague 2019
16. 09.
Po
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
16. 09.
Po
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
17. 09.
Út
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
Archa.školám
17. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 09.
St
divadlo
21:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
20. 09.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
21. 09.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
22. 09.
Ne
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
23. 09.
Po
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
24. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 09.
debata
19:00

Noc vědců a vědkyň

Diskuse na téma Gender a klimatická změna
VSTUP ZDARMA

Říjen 2019

01. 10.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
01. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 10.
St
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
03. 10.
Čt
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
04. 10.
dílna
10:00–16:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
05. 10.
So
divadlo
20:00

Jeremy Wade – The Clearing

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
06. 10.
Ne
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
07. 10.
Po

20:00
#Studovna
English–friendly
09. 10.
St
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
10. 10.
Čt
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
12. 10.
So
divadlo
20:00

Ntando Cele – Black Off

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
#Studovna
15. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 10.
St
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
17. 10.
Čt
divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
Archa.školám. Pro rezervaci kontaktujte jitka.kostelnikova@archatheatre.cz
17. 10.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
18. 10.
diskuze
18:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
hudba
14:30
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
diskuze
15:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
diskuze
18:30
VSTUP ZDARMA
21. 10.
Po
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 10.
Po
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
22. 10.
Út
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
Archa školám
22. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Čt
divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
25. 10.
divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
Bonus k představení 25. 10. – diskuse, výstava fotografií a DJ po představení
26. 10.
So
divadlo
15:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
26. 10.
So
multimédia / divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 10.
Ne
divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 10.
Po
divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 10.
St
divadlo
17:00

Pravidla bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
30. 10.
St
divadlo
20:00

Pravidla bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
31. 10.
Čt
divadlo
20:00

Ticho na zemi

Divadlo Husa na provázku / Dodo Gombár a kol.

Listopad 2019

02. 11.
So
divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
03. 11.
Ne
hudba
19:00
English–friendly
04. 11.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
05. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 11.
St
hudba
20:00
English–friendly
09. 11.
So
divadlo / hudba / diskuze
13:00

Arktický festival 2019

Buchty a loutky, Už jsme doma, Vassvik, Bjørn Anders Nymoen a další
VSTUP ZDARMA
10. 11.
Ne
divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
11. 11.
Po

20:00
VSTUP ZDARMA
12. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 11.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Tříštivá dobromenina

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 11.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Náhodné znovuzhroucení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 11.
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
16. 11.
So
multimédia
20:00

Noc divadel: Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
18. 11.
Po
hudba
20:00

Glen Hansard

Support: Nina Hynes
English–friendly
19. 11.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 11.
divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
23. 11.
So
divadlo
15:00
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Ne
hudba
20:00

Vladimír Mišík - křest alba Jednou tě potkám

Blue Shadows & hosté, speciální host: PAUL BRADY
25. 11.
Po
tanec
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
10:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
11:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
12:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
10:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
11:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
12:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Čt
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
29. 11.
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
So
divadlo
20:00

Granma. Pozouny z Havany

Stefan Kaegi / Rimini Protokoll (CH/DE)
Moving Audience
English–friendly
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2019

01. 12.
Ne
multimédia / divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
02. 12.
Po
multimédia / divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
03. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 12.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 12.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
09. 12.
Po
divadlo
19:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
10. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
Čt
hudba
20:00

Tata Bojs - KŘEST & TEST!

„staré desky křest, nových písní test“
14. 12.
So
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Ježíškovi

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
15. 12.
Ne
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Prostoru

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
16. 12.
Po
work in progress
20:00

1144

Tom Jaspers a Lise Grimelund-Kjelsen
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
17. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vyhnání z mumráje

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 12.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Jasná křeč

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
Archa školám
20. 12.
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
20. 12.
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 12.
So
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
21. 12.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
22. 12.
Ne
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly

Leden 2020

09. 01.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
14. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nejzpozdilejší částice

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 01.
Čt
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
16. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Opuštěný krkolom

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
20. 01.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 01.
Út
hudba / literatura
10:00
Archa školám
21. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
24. 01.
multimédia / hudba
20:00
English–friendly
26. 01.
Ne
divadlo
20:00

Domov na konci světa

Divadlo Husa na provázku / Anna Davidová
#Studovna
28. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 01.
St
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
30. 01.
Čt
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna

Únor 2020

04. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
05. 02.
St
přednáška / debata
20:00

Transformace/Deformace

Fila/Stuchlý/Schmarc
06. 02.
Čt
prezentace
15:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
09. 02.
Ne
hudba
20:00
12. 02.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Hustá teta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopatrný vyšetřovatel

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 02.
dílna
10:00
Archa.lab
Archa školám
14. 02.
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
15. 02.
So
hudba
20:00

Efterklang, support: Kristín Anna

uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
18. 02.
Út
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
19. 02.
St
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
21. 02.
festival
17:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
22. 02.
So
festival
10:00

Mouvo 2020

motion design festival
English–friendly
23. 02.
Ne
festival / tanec
18:00

Jan Komárek – Kouzelník Hirošima

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
#Studovna
English–friendly
24. 02.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 6

Slovák a Burian ml.
#Studovna
25. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 02.
Čt
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
English–friendly
#Studovna
28. 02.
divadlo
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

FESTIVAL MALÁ INVENTURA
English–friendly
#Studovna

Březen 2020

03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
04. 03.
St
hudba
19:30

Portico Quartet

Festival Spectaculare 2020
English–friendly
05. 03.
Čt
dílna
10:00–15:00

Blanka Žižka: The Body Knows / Tělo to ví

5. – 8. března / dílna pro profesionální herce, tanečníky a režiséry
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
07. 03.
So
divadlo
17:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
07. 03.
So
divadlo
20:00

Rimini Protokoll (Stefan Kaegi) / Thomas Melle / Münchner Kammerspiele – Uncanny Valley (Tísnivé údolí)

Uvádějí Pražský divadelní festival německého jazyka a Divadlo Archa
#Studovna
09. 03.
Po
divadlo
20:00

THOMAS & RUHLLER (NL) – Eiland / Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO

Zakoupené vstupenky lze vrátit v místě nákupu. Platby za eVstupenky budou automaticky připsány zpět na účet.
11. 03.
St
hudba
20:00
English–friendly
12. 03.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Neopakovatelný vtip – PŘESUNUTO NA 29.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
13. 03.
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Milosrdný záchvat – PŘESUNUTO NA 30.10.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
15. 03.
Ne
hudba
20:00
16. 03.
Po
hudba / literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 7 – PŘESUNUTO NA ZATÍM NEZNÁMÝ TERMÍN

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. O novém termínu Vás budeme informovat prostřednictvím našeho webu a sociálních sítí.
#Studovna
19. 03.
Čt
hudba
20:00

Andrej Šeban a Petr Nikl – Vyšinu – PŘESUNUTO NA 10.9.2020

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
22. 03.
Ne
performance
16:00–22:00
English–friendly
26. 03.
Čt
divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Představení bylo zrušeno bez náhrady. Vstupné Vám bude vráceno.
27. 03.
divadlo
10:00

Archa.školám: Fidlovačka aneb Kdo je My? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
30. 03.
Po
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 14.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Duben 2020

01. 04.
St
divadlo
20:00

Don Quijote – PŘESUNUTO NA 16. 9.

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti.
03. 04.
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
pražská premiéra
04. 04.
So
divadlo
20:00

Gadžové jdou do nebe – PŘESUNUTO NA 18. 9. A 19. 9.

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti. .
05. 04.
Ne
hudba
20:00

Jan Burian – Koncert pro první lásku – PŘESUNUTO NA 8.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
06. 04.
Po
hudba
20:00
English–friendly
08. 04.
St
hudba
19:30

Oslavy Mezinárodního dne Romů 2020 - Galavečer – PŘESUNUTO NA 5.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
09. 04.
Čt
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
15. 04.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Konec konců – PŘESUNUTO NA 29.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
16. 04.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Nešťastný návrat – PŘESUNUTO NA 30.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
17. 04.
hudba
20:00

James Blake – ZRUŠENO

pořadatel Fource Entertainment
18. 04.
So
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 3.10.2020
19. 04.
Ne
literatura
20:00

EKG – O Lásce a Ohni – PŘESUNUTO NA ŘÍJEN 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 4.10.2020
20. 04.
Po
hudba
20:00
English–friendly
22. 04.
St
hudba
20:00

Destroyer – PŘESUNUTO NA 22.1.2021

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
English–friendly
23. 04.
Čt
hudba / literatura
20:00

Eva Turnová a Eturnity – Turnový háj 8 – PŘESUNUTO NA 9.9.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
24. 04.
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
25. 04.
So
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 19.12.2020, 17.00
26. 04.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 20.12.2020, 17.00
27. 04.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek – PŘESUNUTO NA PROSINEC 2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
NOVÝ TERMÍN: 21.12.2020, 20.00
29. 04.
St
hudba
20:00

Swans - PŘESUNUTO NA 17. 3. 2021

Pořádají Scrape Sound Inc., Silver Rocket a Divadlo Archa

Květen 2020

01. 05.
PODPOŘTE NÁS
20:00

Představení o ničem

Vstupenky na NIC 2020
06. 05.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Ztracený vesmír – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
07. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vykotlaný sup – PŘESUNUTO NA 18.6.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
#Studovna
11. 05.
Po
hudba
20:00

Kandace Springs Trio / ZRUŠENO

Pražské jaro 2020
English–friendly
14. 05.
Čt
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 13.11.2020, 20.00
15. 05.
hudba
20:00
NOVÝ TERMÍN: 14.11.2020, 20.00
18. 05.
Po
divadlo
20:00

Rusáci? – ZRUŠENO

Vstupné za zakoupené vstupenky vám bude vráceno v plné výši.
22. 05.
divadlo
20:00

Kolektiv Nesladim – Dům bez spánku – PŘESUNUTO NA 15.7.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.
26. 05.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
27. 05.
St
divadlo / hudba
20:00

Tros Sketos – PŘESUNUTO NA 28.11.2020

Vaše vstupenky zůstávají nadále v platnosti.

Červen 2020

02. 06.
Út
talkshow
19:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause 2020

OMEZENÁ KAPACITA – REGISTRACE PŘEDEM NUTNÁ
03. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
04. 06.
Čt
multimédia / divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
11. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna