Březen 2019

19. 03.
Út
Dílna
10:00–13:00

Dílna dokumentárního divadla pro pedagogy

Omezená kapacita, prosím rezervujte si své místo.
VSTUP ZDARMA
Archa školám

Po úspěšné listopadové dílně otevíráme další termín pro setkání s pedagogy, kteří hledají nové cesty pro výuku v divadelním jazyce.

Co je to vlastně dokumentární divadlo? Jak může fungovat jako kreativní nástroj výuky? Přijďte na interaktivní dílnu pro pedagogy, ve které bude prostor nejen pro tyto otázky.


Tvůrci inscenací dokumentárního divadla Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jan Burian ml. a Jaroslav Hrdlička připravili program, ve kterém si účastníci prakticky vyzkouší hudební, vizuální postupy dokumentárního divadla, stejně jako práci s textem či předmětem.

Účastníci zjistí, co to dokumentární divadlo je, jaká je jeho poetika, jakým jazykem hovoří a jaká společenská témata může reflektovat. Sami také formulují svá témata, která vnímají jako aktuální.

Závěr praktické dílny je věnován diskuzi týkající se propojení postupů dokumentárního divadla a výukového programu vybraných předmětů základních a středních škol. Dílna je určena všem pedagogům s odvahou objevovat nové kreativní postupy.

V projektu Archa.školám se snažíme vytvářet prostor pro setkání světa umění a vzdělávání. A to zejména tak, že klademe ve svých projektech důraz na rozvoj kritického myšlení, aktivního občanství a umění otevřené a kultivované debaty. Systematicky budujeme vztah a partnerství s aktivními učiteli společenských věd, multikulturní výchovy, dramatické výchovy, historie a dalších předmětů, které tvoří součást vzdělávacích osnov základních, středních škol a gymnázií.

► Účastnický poplatek: zdarma
► Kapacita: max. 25 pedagogů
► Možnost vystavení osvědčení o absolutoriu

► Kontakt:
Jitka Kostelníková
Archa.školám
T: 737 56 44 65
E: jitka.kostelnikova@divadloarcha.cz

21. 03.
Čt
Hudba
19:30
English–friendly
24. 03.
Ne
Hudba
20:00
English–friendly
25. 03.
Po
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
26. 03.
Út
Divadlo
10:00
#Studovna
English–friendly
Archa.školám
26. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
29. 03.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
30. 03.
So
Hudba
20:00
English–friendly

Duben 2019

01. 04.
Po
Hudba
20:00
English–friendly
02. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 04.
St
Divadlo
20:00

Amerika

Divadlo Husa na provázku / Franz Kafka / Michal Dočekal
04. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Vitka

Divadlo Husa na provázku / Kateřina Tučková / Anna Petrželková
05. 04.
Divadlo
20:00

Hráč

Divadlo Husa na provázku / F. M. Dostojevský / Michal Hába
06. 04.
So
Dílna
11:00–17:00
Archa.lab
06. 04.
So
Divadlo
20:00

Tichý Tarzan (zcizené deníky fantoma erotické fotografie)

Divadlo Husa na provázku / Simona Petrů, Petr Jan Kryštof / Anna Petrželková
08. 04.
Po
Hudba
20:00
09. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 04.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 04.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
14. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
15. 04.
Po
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
16. 04.
Út
Divadlo
10:00
#Studovna
English–friendly
Archa.školám
16. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 04.
Čt
Tanec
16:30

Anne Teresa De Keersmaeker – Rosas danst Rosas

Moving Audience, Festspielhaus Hellerau Dráždany
English–friendly
Moving Audience
23. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
Divadlo
20:00
English–friendly
28. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
29. 04.
Po

10:00–13:00

Kreativní dopoledne v Arše

Prostor pro setkání se současným divadlem pro studenty (12+)
Archa školám
29. 04.
Po
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
30. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Květen 2019

01. 05.
St
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Času

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
02. 05.
Čt
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Času

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
04. 05.
So
FLAB
14:00–17:00

FLAB: Kouzlo rozhodnutí

Evropský parlament, House of European History, Brusel
Archa v Bruselu
06. 05.
Po
work in progress / Divadlo
20:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
07. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 05.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 05.
So
Divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 05.
Ne
Divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 05.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
14. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 05.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Potěmkinova štika

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Host: Ondřej Smeykal
#Studovna
16. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Melancholie šelmy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 05.
Hudba
20:00
English–friendly
19. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
20. 05.
Po
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
21. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 05.
St
Divadlo
20:00

Skvělý osud Amadou Hampâté Bâ

festival Tvůrčí Afrika
25. 05.
So
Dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
26. 05.
Ne
Dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
27. 05.
Po
work in progress
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová / Jiří Havelka
VSTUP ZDARMA
28. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám

Červen 2019

01. 06.
So
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
02. 06.
Ne
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
03. 06.
Po
multimédia / Divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
04. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.

18:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
17:30
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
20:00
English–friendly
09. 06.
Ne
multimédia
21:00

Robert Henke – Lumière III

Vektroskop a Robert Henke
English–friendly
10. 06.
Po
Divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
10. 06.
Po
multimédia
21:00

VEKTROSKOP JAM

Vektroskop
English–friendly
11. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 06.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Červ ven!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 06.
Čt
Divadlo
18:00
#Studovna
English–friendly
13. 06.
Čt
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
PQ+,Vektroskop
14. 06.
Divadlo
18:00
#Studovna
English–friendly
14. 06.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
PQ+,Vektroskop
14. 06.
Divadlo
22:00
English–friendly
#Studovna
PQ+
16. 06.
Ne
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
16. 06.
Ne
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
17. 06.
Po
work in progress
18:00

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
18:45

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
19:30

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
18. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 06.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
20. 06.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
25. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2019

11. 07.
Čt
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé - veřejná zkouška

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
English–friendly
16. 07.
Út
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
16. 07.
Út
Hudba
20:00
English–friendly
17. 07.
St
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
18. 07.
Čt
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
20. 07.
So
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
21. 07.
Ne
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
22. 07.
Po
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
23. 07.
Út
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
31. 07.
St
Hudba
20:00

Ziggy Marley (Jamajka)

Colours SELECTION
English–friendly

Srpen 2019

23. 08.

10:00
English–friendly
Archa.lab

Září 2019

03. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.

10:00–17:00
English–friendly
Archa.lab
06. 09.
prezentace
17:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
10. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Mateřské půdy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 09.
So
festival / Film / Hudba
20:00

Makiko Goto & KRASTÍ

České experimentální filmy a japonské nástroje
Shakuhachi Festival Prague 2019
15. 09.
Ne
festival / Hudba
20:00
Shakuhachi Festival Prague 2019
16. 09.
Po
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
16. 09.
Po
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
17. 09.
Út
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
Archa.školám
17. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 09.
St
Divadlo
21:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
20. 09.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
21. 09.
So
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
22. 09.
Ne
Divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
23. 09.
Po
Divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
24. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 09.
Debata
19:00

Noc vědců a vědkyň

Diskuse na téma Gender a klimatická změna
VSTUP ZDARMA

Říjen 2019

01. 10.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
01. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 10.
St
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
03. 10.
Čt
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
04. 10.
Dílna
10:00–16:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
05. 10.
So
Divadlo
20:00

Jeremy Wade – The Clearing

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
06. 10.
Ne
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
07. 10.
Po

20:00
#Studovna
English–friendly
09. 10.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
10. 10.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
12. 10.
So
Divadlo
20:00

Ntando Cele – Black Off

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
#Studovna
15. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 10.
St
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
17. 10.
Čt
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
Archa.školám. Pro rezervaci kontaktujte jitka.kostelnikova@archatheatre.cz
17. 10.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
18. 10.
Diskuze
18:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
Hudba
14:30
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
Diskuze
15:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
Diskuze
18:30
VSTUP ZDARMA
21. 10.
Po
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 10.
Po
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
22. 10.
Út
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
Archa školám
22. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Čt
Divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
25. 10.
Divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
Bonus k představení 25. 10. – diskuse, výstava fotografií a DJ po představení
26. 10.
So
Divadlo
15:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
26. 10.
So
multimédia / Divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 10.
Ne
Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 10.
Po
Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 10.
St
Divadlo
17:00

Pravidla Bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
30. 10.
St
Divadlo
20:00

Pravidla Bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
31. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Ticho na zemi

Divadlo Husa na provázku / Dodo Gombár a kol.

Listopad 2019

02. 11.
So
Divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
03. 11.
Ne
Hudba
19:00
English–friendly
04. 11.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
05. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 11.
St
Hudba
20:00
English–friendly
09. 11.
So
Divadlo / Hudba / Diskuze
13:00

Arktický festival 2019

Buchty a loutky, Už jsme doma, Vassvik, Bjørn Anders Nymoen a další
VSTUP ZDARMA
10. 11.
Ne
Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
11. 11.
Po

20:00
VSTUP ZDARMA
12. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 11.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Tříštivá dobromenina

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Náhodné znovuzhroucení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 11.
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
16. 11.
So
multimédia
20:00

Noc divadel: Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
18. 11.
Po
Hudba
20:00

Glen Hansard

Support: Nina Hynes
English–friendly
19. 11.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 11.
Divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
23. 11.
So
Divadlo
15:00
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Ne
Hudba
20:00

Vladimír Mišík - křest alba Jednou tě potkám

Blue Shadows & hosté, speciální host: PAUL BRADY
25. 11.
Po
Tanec
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
10:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
11:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
12:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
10:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
11:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
12:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 11.
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
So
Divadlo
20:00

Granma. Pozouny z Havany

Stefan Kaegi / Rimini Protokoll (CH/DE)
Moving Audience
English–friendly
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2019

01. 12.
Ne
multimédia / Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
02. 12.
Po
multimédia / Divadlo
10:00
Archa.školám
02. 12.
Po
multimédia / Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
03. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 12.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 12.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
Divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
Divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
09. 12.
Po
Divadlo
19:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
10. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
Čt
Hudba
20:00

Tata Bojs - KŘEST & TEST!

„staré desky křest, nových písní test“
14. 12.
So
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Ježíškovi

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
15. 12.
Ne
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prostoru

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
16. 12.
Po
work in progress
20:00

1144

Tom Jaspers a Lise Grimelund-Kjelsen
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
17. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vyhnání z mumráje

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Jasná křeč

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 12.
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
Archa školám
20. 12.
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
20. 12.
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
21. 12.
So
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
21. 12.
So
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
22. 12.
Ne
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly

Leden 2020

09. 01.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
14. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 01.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Nejzpozdilejší částice

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
16. 01.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Opuštěný krkolom

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
Dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
20. 01.
Po
Hudba / Literatura
20:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
21. 01.
Út
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 5

Slovák a Burian ml.
Archa školám
21. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
24. 01.
multimédia / Hudba
20:00
26. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Domov na konci světa

Divadlo Husa na provázku / Anna Davidová
28. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 01.
St
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly

Únor 2020

04. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
06. 02.
Čt
prezentace
15:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
12. 02.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Hustá teta

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Neopatrný vyšetřovatel

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 02.
So
Hudba
20:00

Efterklang

uvádí 10:15 Entertainment
21. 02.
festival
17:00
22. 02.
So
festival
10:00
25. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Březen 2020

02. 03.
Po
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
03. 03.
Út
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
Archa školám
03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
05. 03.
Čt
Dílna
10:00–15:00

Blanka Žižka: Tělo to ví

5. - 8. března. Dílna pro profesionální herce, tanečníky a režiséry
English–friendly
Archa.lab
10. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
11. 03.
St
Hudba
20:00

CHELSEA WOLFE (US/ Sargent House) + Jonathan Hultén

pořádají: Full Moon Forum a Divadlo Archa
English–friendly
12. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Neopakovatelný vtip

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 03.
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita - Milosrdný záchvat

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00