Květen 2019

16. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Melancholie šelmy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
Vstupné: 250 Kč / student&senior 150 Kč / #Studovna 50 Kč — velký sál, volné sezení — délka 2 hod. s přestávkou — předprodej Divadlo Archa, GoOut, Ticketmaster a Ticketportal.

Nespoutané improvizace Jaroslava Duška, Pjéra la Šé´ze, Zdeňka Konopáska a Viktora Zborníka.

Už přes dvacet let se pravidelně dvakrát do měsíce na scéně Archy rozjíždí kolotoče, horské dráhy a tobogány svobodné imaginace. Divadlo Vizita je stálicí programu Divadla Archa. Odehrálo zde bezmála čtyři sta představení a ani jedno z nich nebylo stejné. Vizita je synonymem pro improvizační divadlo, Jaroslav Dušek je jeho mistrem.



17. 05.
Hudba
20:00
English–friendly
19. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
20. 05.
Po
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
21. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 05.
St
Divadlo
20:00

Skvělý osud Amadou Hampâté Bâ

festival Tvůrčí Afrika
25. 05.
So
Dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
26. 05.
Ne
Dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
27. 05.
Po
work in progress
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová / Jiří Havelka
VSTUP ZDARMA
28. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám

Červen 2019

01. 06.
So
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
#Studovna
English–friendly
02. 06.
Ne
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
#Studovna
English–friendly
03. 06.
Po
multimédia / Divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
04. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.

18:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
17:30
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
20:00
English–friendly
09. 06.
Ne
multimédia
21:00

Robert Henke – Lumière III

Vektroskop a Robert Henke
English–friendly
10. 06.
Po
Divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
10. 06.
Po
multimédia
21:00

VEKTROSKOP JAM

Vektroskop
English–friendly
11. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 06.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Červ ven!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 06.
Čt
Divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
13. 06.
Čt
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
PQ+,Vektroskop
14. 06.
Divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
14. 06.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
PQ+,Vektroskop
14. 06.
Divadlo
22:00
English–friendly
#Studovna
PQ+
16. 06.
Ne
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
16. 06.
Ne
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
17. 06.
Po
work in progress
18:00

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
18:45

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
19:30

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
18. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 06.
St
Divadlo
20:00
English–friendly
20. 06.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
25. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2019

11. 07.
Čt
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé - veřejná zkouška

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
English–friendly
VSTUP ZDARMA
16. 07.
Út
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
16. 07.
Út
Hudba
20:00
English–friendly
17. 07.
St
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
18. 07.
Čt
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
20. 07.
So
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
21. 07.
Ne
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
22. 07.
Po
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
23. 07.
Út
Divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
31. 07.
St
Hudba
20:00

Ziggy Marley (Jamajka)

Colours SELECTION
English–friendly

Srpen 2019

23. 08.

10:00
English–friendly
Archa.lab

Září 2019

03. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.

10:00–17:00
English–friendly
Archa.lab
06. 09.
prezentace
17:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
10. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Mateřské půdy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 09.
So
festival / Film / Hudba
20:00

Makiko Goto & KRASTÍ

České experimentální filmy a japonské nástroje
Shakuhachi Festival Prague 2019
15. 09.
Ne
festival / Hudba
20:00
Shakuhachi Festival Prague 2019
16. 09.
Po
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
16. 09.
Po
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
17. 09.
Út
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
Archa.školám
17. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 09.
St
Divadlo
21:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
20. 09.
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
21. 09.
So
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
22. 09.
Ne
Divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
PREMIÉRA
23. 09.
Po
Divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
PREMIÉRA
24. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 09.
Debata
19:00

Noc vědců a vědkyň

Diskuse na téma Gender a klimatická změna
VSTUP ZDARMA

Říjen 2019

01. 10.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
01. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 10.
St
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
03. 10.
Čt
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
04. 10.
Dílna
10:00–16:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
05. 10.
So
Divadlo
20:00

Jeremy Wade – The Clearing

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
06. 10.
Ne
Divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
07. 10.
Po

20:00
#Studovna
English–friendly
09. 10.
St
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
10. 10.
Čt
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
12. 10.
So
Divadlo
20:00

Ntando Cele – Black Off

4+4 DNY V POHYBU 2019
#Studovna
English–friendly
15. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 10.
St
Divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
17. 10.
Čt
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
Archa.školám. Pro rezervaci kontaktujte jitka.kostelnikova@archatheatre.cz
17. 10.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
18. 10.
Diskuze
18:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
Hudba
14:30
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
Diskuze
15:00
VSTUP ZDARMA
19. 10.
So
Diskuze
18:30
VSTUP ZDARMA
21. 10.
Po
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 10.
Po
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
#Studovna
22. 10.
Út
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 3

Slovák a Burian ml.
Archa školám
22. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
Čt
Divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
25. 10.
Divadlo
20:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
Bonus k představení 25. 10. – diskuse, výstava fotografií a DJ po představení
26. 10.
So
Divadlo
15:00

La Putyka

10 let souboru Cirk La Putyka
English–friendly
26. 10.
So
multimédia / Divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 10.
Ne
Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 10.
Po
Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
29. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 10.
St
Divadlo
17:00

Pravidla Bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
30. 10.
St
Divadlo
20:00

Pravidla Bincárny

Divadlo Husa na provázku / KKRD Boys a kol.
31. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Ticho na zemi

Divadlo Husa na provázku / Dodo Gombár a kol.

Listopad 2019

02. 11.
So
Divadlo
20:00

Don Quijote

Divadlo Husa na Provázku / Miguel de Cervantes y Saavedra
03. 11.
Ne
Hudba
19:00
04. 11.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
05. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 11.
St
Hudba
20:00
English–friendly
09. 11.
So
Divadlo / Hudba / Diskuze
13:00

Arktický festival 2019

Buchty a loutky, Už jsme doma, Vassvik, Bjørn Anders Nymoen a další
VSTUP ZDARMA
10. 11.
Ne
Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
11. 11.
Po
předávání cen
20:00
VSTUP ZDARMA
12. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 11.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Tříštivá dobromenina

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 11.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Náhodné znovuzhroucení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 11.
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
16. 11.
So
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
NOC DIVADEL - VSTUP ZDARMA!
18. 11.
Po
Hudba
20:00
English–friendly
19. 11.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 11.
Divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
23. 11.
So
Divadlo
15:00
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Ne
Hudba
20:00

Vladimír Mišík - křest alba Jednou tě potkám

Blue Shadows & hosté, speciální host: PAUL BRADY
25. 11.
Po
Tanec
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
10:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
11:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
12:00
Archa školám
26. 11.
Út
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Út
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
10:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
11:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
12:00
Archa školám
27. 11.
St
multimédia
15:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
16:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
17:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
18:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
19:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
St
multimédia
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Čt
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
29. 11.
Divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
So
Divadlo
20:00

Granma. Pozouny z Havany

Stefan Kaegi / Rimini Protokoll (CH/DE)
Moving Audience
English–friendly
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2019

01. 12.
Ne
multimédia / Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
02. 12.
Po
multimédia / Divadlo
10:00
Archa.školám
02. 12.
Po
multimédia / Divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
03. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
06. 12.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
07. 12.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
Divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
08. 12.
Ne
Divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
09. 12.
Po
Divadlo
19:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
English–friendly
#Studovna
10. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
Čt
Hudba
20:00

Tata Bojs - KŘEST & TEST!

„staré desky křest, nových písní test“
14. 12.
So
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Ježíškovi

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
15. 12.
Ne
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Prostoru

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
17. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Vyhnání z mumráje

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Jasná křeč

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
20. 12.
Hudba / Literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
Archa školám
20. 12.
Hudba / Literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
20. 12.
Hudba / Literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 4

Slovák a Burian ml.
#Studovna
21. 12.
So
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
#Studovna
English–friendly
21. 12.
So
Divadlo
20:00

Petr Nikl — Žlutá tma

barevný melodram
#Studovna
English–friendly
22. 12.
Ne
Divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
#Studovna
English–friendly

Leden 2020

14. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
17. 01.
Dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
21. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00
28. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Únor 2020

04. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
15. 02.
So
Hudba
20:00

Efterklang

uvádí 10:15 Entertainment
18. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00
21. 02.
festival
17:00
22. 02.
So
festival
10:00
25. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Březen 2020

03. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
05. 03.
Čt
Divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
Archa školám
10. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
11. 03.
St
Hudba
20:00

CHELSEA WOLFE (US/ Sargent House) + Jonathan Hultén

pořádají: Full Moon Forum a Divadlo Archa
English–friendly
17. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
23. 03.
Po
Dílna
10:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Philipp Schenker, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
24. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00
27. 03.
Divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám
31. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Duben 2020

07. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
14. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
17. 04.
Hudba
20:00

James Blake

pořádá Fource Entertainment
English–friendly
PŘESUNUTO Z 8.11.2019
20. 04.
Po
Hudba
20:00

Van der Graaf Generator

Uvádí 10:15 Entertainment
English–friendly
21. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
28. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00
29. 04.
St
Hudba
20:00

Swans

Pořádají: Divadlo Archa, Scrape Sound a Silver Rocket; special guest: Norman Westberg

Květen 2020

05. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00
12. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00