Říjen 2018

10. 10.
St
divadlo / hudba
20:00
English–friendly
Jazykově bezbariérové — Délka představení: 60 min

Na scénický koncert skladatelky Ingvild Langgård a scénografky Signe Becker lze nahlížet jako na hudební instalaci či uměleckou ceremonii, v níž se to minulé transformuje v budoucí. Dílo se zamýšlí nad subjektivitou ve vnímání historie, kterou nedokážeme nahlédnout v reálných proporcích a fázích, a je polemikou s patriarchálním společenským systémem. Co když je patriarchát jen dějinnou vsuvkou v širších, jinak uspořádaných dějinách? Signe Becker je scénografkou divadelní skupiny Verk Produksjoner a v roce 2015 reprezentovala Norsko na Pražském quadriennale scénografie a divadelní architektury. Ingvild Langgard je skladatelka a výtvarná umělkyně a pod uměleckým jménem Phaedra vydala na avantgardním norském labelu Rune Grammofon dvě alba.


Inspirace nacházejí v mytologických příbězích o znovuzrození – jako například v tom o ženě, která sbírala staré kosti a zpěvem jim vracela život. V logice snu, magii divadla, vibracích hudby a symbolice gesta objevují Langgård a Becker způsob, jak diváky navést k novému způsobu vnímání a přemýšlení, jak je inspirovat a otevřít novým možnostem projekce budoucnosti.

SIGNE BECKER je scénografka a výtvarná umělkyně, spolupracovala s divadly Black Box Teater, Trøndelag Teater, Haugesund Teater, Rogaland Teater, Hordaland Teater, Dramatikkens Hus, Grusomhetens Teater, Teater Avant Garden, Baltic Circle Helsinki, Brageteatret či Dansens Hus. Od roku 2006 je scénografkou pro Verk Produksjoner a v roce 2015 reprezentovala Norsko na Pražském Quadriennale scénografie a divadelní architektury.

INGVILD LANGGÅRD je skladatelka a výtvarná umělkyně. Pod uměleckým jménem Phaedra vydala na avantgardním norském labelu Rune Grammofon dvě alba. Její umělecká a performativní díla jsou k vidění v národních muzeích, galeriích a prostorech (The Astrup Fearnley Museum of Modern Art, Kunstnerforbundet, Lydgalleriet, Akershus Kunstsenter, Pulse Art Fair (NY), Armory Show (NY), ØYA Festival, PIPfest Oslo, The Munch Museum, Henie Onstad Art Centre, Kunstbanken, TOU Scene, Lillehammer Art Museum či Haugar Vestfold Art Museum).

http://ctyridny.cz/

12. 10.
divadlo
19:00
English–friendly
13. 10.
So
divadlo
19:00
English–friendly
16. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 10.
St
hudba
20:00

ANDY IRVINE & PAUL BRADY

Struny podzimu 2018
English–friendly
18. 10.
Čt
hudba
20:00

40 let ambientní hudby

poslechový večer
#Studovna
19. 10.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
20. 10.
So
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
21. 10.
Ne
divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
22. 10.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
23. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 10.
St
talkshow
20:00

Talkshow Radia Wave: Velký špatný říjen

Aleš Stuchlý, Dan Řehák, Prokop Vejda a hosté
25. 10.
Čt
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
26. 10.
seminář
11:00–13:00
English–friendly
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
26. 10.
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 10.
So
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
28. 10.
Ne
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
29. 10.
Po
divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
#Studovna
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Listopad 2018

01. 11.
Čt
hudba
20:00
ZRUŠENO!
03. 11.
So
konference
12:00–23:00

AKCENT NA MIGRACI

Setkání, příběhy, diskuse, koncert k 10 letům Allstar Refjúdží Bandu
FESTIVAL AKCENT
04. 11.
Ne
hudba
20:00

DAGMAR VOŇKOVÁ A HOSTÉ

Struny podzimu 2018
05. 11.
Po
hudba
20:00
English–friendly
06. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 11.
St
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
08. 11.
Čt
konference
09:30–17:00
08. 11.
Čt
prezentace
18:30–21:00

Střed zájmu: PUBLIKUM

Kreativní Evropa
09. 11.
divadlo
20:00
English–friendly
10. 11.
So
divadlo
20:00

Amerika

Divadlo Husa na provázku / Franz Kafka / Michal Dočekal
11. 11.
Ne
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Posvátná čtyřjedinnost

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
12. 11.
Po
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Tucet spadlých listů

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 11.
divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
16. 11.
divadlo
21:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
17. 11.
So

18:00
VSTUP ZDARMA
17. 11.
So
divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
Noc divadel 2018 / Vstup zdarma!
17. 11.
So
divadlo
21:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
Noc divadel 2018 / Vstup zdarma, rezervace míst online a v pokladně divadla.
19. 11.
Po
dílna
10:00–13:00
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
Po
divadlo
20:00
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 11.
So
divadlo
18:00

CAMPO / Milo Rau / IIPM – Five Easy Pieces

Festival Akcent spolu s Pražským divadelním festivalem německého jazyka
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
Ne
divadlo
13:00

CAMPO / Milo Rau / IIPM – Five Easy Pieces

Festival Akcent spolu s Pražským divadelním festivalem německého jazyka
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 11.
Čt
happening / divadlo
20:00

1918 – Sen o modernitě

BOZAR / Divadlo Archa
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
divadlo
20:00

Pravda o 17/11

soubor 11:55
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2018

02. 12.
Ne
hudba
20:00
03. 12.
Po
hudba
20:00
04. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 12.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Pěkně plná punčocha

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
08. 12.
So
divadlo
18:00

andcompany&Co. – Invisible Republic

#stilllovingtherevolution
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
09. 12.
Ne
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
10. 12.
Po
divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
Archa.školám
11. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 12.
St
talkshow
20:00

Velký špatný Vánoce – Talkshow Radia Wave

Aleš Stuchlý, Dan Řehák, Prokop Vejda a hosté
15. 12.
So
divadlo
20:00

Vitka

Divadlo Husa na provázku / Kateřina Tučková / Anna Petrželková
16. 12.
Ne
divadlo
20:00

Vitka

Divadlo Husa na provázku / Kateřina Tučková / Anna Petrželková
18. 12.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 12.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 12.
St
divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
20. 12.
Čt
divadlo
10:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
Archa.školám
20. 12.
Čt
divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
21. 12.
divadlo
16:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
21. 12.
divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!
22. 12.
So
divadlo
16:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
22. 12.
So
divadlo
20:00

VOSTO5 – Pérák 2018

Na jméně nezáleží. Rozhodují činy!

Leden 2019

08. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 01.
Čt
divadlo
15:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
Archa.školám
10. 01.
Čt
divadlo
20:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
11. 01.
divadlo
10:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
Archa.školám
11. 01.
divadlo
20:00

Operation Kamen ( Akce Kámen)

Staatsschauspiel Dresden / Florian Fischer
14. 01.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
15. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 01.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Za nosem

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 01.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Za rohem

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
19. 01.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
20. 01.
Ne
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
22. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 01.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
29. 01.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 01.
St
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
31. 01.
Čt
bilanční večer / hudba
20:00–23:00

Hudba 2018: The Final Cut

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý & Karel Veselý

Únor 2019

05. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 02.
Čt
divadlo
17:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
08. 02.
divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám
12. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 02.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Návnada

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Host: Dan Bárta
#Studovna
14. 02.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Past

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
15. 02.
divadlo
20:00
English–friendly
18. 02.
Po
divadlo
20:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
19. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 02.
St
hudba / literatura
20:00

Turnový háj 7 — Eva Turnová

křest knihy a koncert
21. 02.
Čt
tanec
20:00
English–friendly
22. 02.
festival
14:00

Mouvo 2019

motion design festival
23. 02.
So
festival
10:00

Mouvo 2019

motion design festival
25. 02.
Po
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
26. 02.
Út
divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
Archa.školám
26. 02.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 02.
St
divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
Festival MALÁ INVENTURA
28. 02.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
Festival MALÁ INVENTURA

Březen 2019

01. 03.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
02. 03.
So
hudba
20:00

Sunn O))) [US, Southern Lord] + Puce Mary [DK, PAN]

Pořádají Divadlo Archa, Heartnoize Promotion a Scrape Sound
English–friendly
05. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 03.
tanec
17:00
English–friendly
08. 03.
tanec
20:00
English–friendly
09. 03.
So
tanec
17:00
English–friendly
09. 03.
So
tanec
20:00
English–friendly
11. 03.
Po
hudba
20:00
English–friendly
12. 03.
Út
divadlo
20:00
English–friendly
13. 03.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Okozlení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Hosté: Yellow Sisters
#Studovna
14. 03.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Rozuzlení

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 03.
Ne
divadlo
20:00

LIGNA: Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti

Multimediální představení v češtině, angličtině nebo němčině.
#Studovna
English–friendly
Festival Bazaar 2019
18. 03.
Po
divadlo
10:00

LIGNA: Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti

Multimediální představení v češtině, angličtině nebo němčině.
#Studovna
English–friendly
Festival Bazaar 2019 Archa.školám
18. 03.
Po
divadlo
20:00

LIGNA: Opojení a zlost: Studie autoritářské osobnosti

Multimediální představení v češtině, angličtině nebo němčině.
#Studovna
English–friendly
Festival Bazaar 2019
21. 03.
Čt
hudba
19:30
English–friendly
24. 03.
Ne
hudba
20:00
English–friendly
25. 03.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
26. 03.
Út
divadlo
10:00
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
26. 03.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 03.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
29. 03.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
30. 03.
So
hudba
20:00
English–friendly

Duben 2019

01. 04.
Po
hudba
20:00
English–friendly
02. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 04.
St
divadlo
20:00

Amerika

Divadlo Husa na provázku / Franz Kafka / Michal Dočekal
04. 04.
Čt
divadlo
20:00

Vitka

Divadlo Husa na provázku / Kateřina Tučková / Anna Petrželková
05. 04.
divadlo
20:00

Hráč

Divadlo Husa na provázku / F. M. Dostojevský / Michal Hába
06. 04.
So
dílna
11:00–17:00
Archa.lab
06. 04.
So
divadlo
20:00

Tichý Tarzan (zcizené deníky fantoma erotické fotografie)

Divadlo Husa na provázku / Simona Petrů, Petr Jan Kryštof / Anna Petrželková
08. 04.
Po
hudba
20:00
09. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 04.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 04.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 04.
So
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
14. 04.
Ne
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
15. 04.
Po
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna
16. 04.
Út
divadlo
10:00
English–friendly
#Studovna
Archa.školám
16. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 04.
Čt
tanec
16:30

Anne Teresa De Keersmaeker – Rosas danst Rosas

Moving Audience, Festspielhaus Hellerau Dráždany
English–friendly
Moving Audience
23. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
divadlo
20:00
English–friendly
28. 04.
Ne
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
29. 04.
Po
divadlo
10:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
Archa.školám
29. 04.
Po

10:00–13:00

Kreativní dopoledne v Arše

Prostor pro setkání se současným divadlem pro studenty (12+)
Archa školám
30. 04.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Květen 2019

01. 05.
St
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Času

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
02. 05.
Čt
hudba / literatura
20:00

EKG O Lásce a Času

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
04. 05.
So
FLAB
14:00–17:00

FLAB: Kouzlo rozhodnutí

Evropský parlament, House of European History, Brusel
Archa v Bruselu
06. 05.
Po
work in progress / divadlo
20:00
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
07. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 05.
Čt
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
10. 05.
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
11. 05.
So
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
12. 05.
Ne
divadlo
17:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
13. 05.
Po
divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
#Studovna
14. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 05.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Potěmkinova štika

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Host: Ondřej Smeykal
#Studovna
16. 05.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Melancholie šelmy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
17. 05.
hudba
20:00
English–friendly
19. 05.
Ne
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
20. 05.
Po
divadlo
20:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
21. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 05.
St
divadlo
20:00

Skvělý osud Amadou Hampâté Bâ

festival Tvůrčí Afrika
25. 05.
So
dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
26. 05.
Ne
dílna
10:00–16:00

Omar Carrum – Momentum / ZRUŠENO

Continuum, Improvisation - Partnering & Instant composition Workshop
English–friendly
Archa.lab
27. 05.
Po
work in progress
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová / Jiří Havelka
VSTUP ZDARMA
28. 05.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
divadlo
10:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.školám

Červen 2019

01. 06.
So
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
02. 06.
Ne
divadlo
17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
03. 06.
Po
multimédia / divadlo
20:00

Ščegetavček

Kadınlar: Daisy Alexander, Millie Done, Çiğdem Erdöl, Varja Hrvatin
English–friendly
#Studovna
FESTIVAL AKCENT
04. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 06.

18:00
English–friendly
VSTUP ZDARMA
08. 06.
So
multimédia
17:30
English–friendly
08. 06.
So
multimédia
20:00
English–friendly
09. 06.
Ne
multimédia
21:00

Robert Henke – Lumière III

Vektroskop a Robert Henke
English–friendly
10. 06.
Po
divadlo
19:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
#Studovna
English–friendly
10. 06.
Po
multimédia
21:00

VEKTROSKOP JAM

Vektroskop
English–friendly
11. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 06.
St
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Červ ven!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
13. 06.
Čt
divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
13. 06.
Čt
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
PQ+,Vektroskop
14. 06.
divadlo
18:00
English–friendly
#Studovna
14. 06.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
PQ+,Vektroskop
14. 06.
divadlo
22:00
English–friendly
#Studovna
PQ+
16. 06.
Ne
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
16. 06.
Ne
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 1

Slovák a Burian ml.
17. 06.
Po
work in progress
18:00

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
18:45

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
17. 06.
Po
work in progress
19:30

Klid po bouři

Kristýna Doležalová a Lily Carmen Smith
English–friendly
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
místo konání: Přístav 18600
18. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 06.
St
divadlo
20:00
English–friendly
20. 06.
Čt
prezentace
15:30
VSTUP ZDARMA
Archa.lab
25. 06.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2019

11. 07.
Čt
divadlo
18:00

Obyčejní lidé - veřejná zkouška

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
VSTUP ZDARMA
English–friendly
16. 07.
Út
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
16. 07.
Út
hudba
20:00
English–friendly
17. 07.
St
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
18. 07.
Čt
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
20. 07.
So
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
21. 07.
Ne
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
22. 07.
Po
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
23. 07.
Út
divadlo
18:00

Obyčejní lidé / Festival d'Avignon

Jana Svobodová, Wen Hui a kol. / Divadlo Archa / Living Dance Studio
On tour
Théâtre Benoît-XII, Avignon, Francie
31. 07.
St
hudba
20:00

Ziggy Marley (Jamajka)

Colours SELECTION
English–friendly

Srpen 2019

23. 08.

10:00
English–friendly
Archa.lab

Září 2019

03. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.

10:00–17:00
English–friendly
Archa.lab
06. 09.
prezentace
17:00
VSTUP ZDARMA
English–friendly
Archa.lab
10. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 09.
Čt
divadlo
20:00

Divadlo Vizita – Mateřské půdy

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník.
#Studovna
14. 09.
So
festival / film / hudba
20:00

Makiko Goto & KRASTÍ

České experimentální filmy a japonské nástroje
Shakuhachi Festival Prague 2019
15. 09.
Ne
festival / hudba
20:00
Shakuhachi Festival Prague 2019
16. 09.
Po
hudba / literatura
18:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
16. 09.
Po
hudba / literatura
21:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
17. 09.
Út
hudba / literatura
10:00

Poslechnout Franze Vol. 2

Slovák a Burian ml.
#Studovna
Archa.školám
17. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 09.
St
divadlo
21:00

Rusáci?

Jan Burian ml., Jaroslav Hrdlička, Jana Svobodová a kol./ Divadlo Archa
English–friendly
#Studovna
20. 09.
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
21. 09.
So
divadlo
20:00

Petr Nikl – Žlutá tma

barevný melodram
English–friendly
#Studovna
22. 09.
Ne
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
23. 09.
Po
divadlo
20:00

Garsonky

Veronika Knytlová, Jiří Havelka
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
24. 09.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 09.
debata
19:00

Noc vědců a vědkyň

Diskuse na téma Gender a klimatická změna
VSTUP ZDARMA

Říjen 2019

01. 10.
Út
talkshow
17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
01. 10.
Út
talkshow
19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 10.
St
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
03. 10.
Čt
multimédia
20:00

Jan Mocek – Virtual Ritual

Divadlo Archa a Shared Cities: Creative Momentum
#Studovna
English–friendly
PREMIÉRA
04. 10.
dílna
10:00–16:00

Interaktivní dílna pro pedagogy a lektory: Dokumentární divadlo jako kreativní nástroj výuky

Lektoři: Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian ml., Pavel Kotlík
Archa školám
05. 10.
So
divadlo
20:00

Jeremy Wade – The Clearing

4+4 DNY V POHYBU 2019
English–friendly
06. 10.
Ne
divadlo
20:00
#Studovna
English–friendly
07. 10.
Po

20:00
English–friendly
#Studovna
09. 10.
St
divadlo
20:00
English–friendly
#Studovna