EKG O Lásce a Psyché
Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
 
literatura  

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše bude ve čtvrtek 5. a v pátek 6. listopadu věnovaný Lásce a bohyni Psyché. Autoři pozvali do pražského Divadla Archa básníka Ivana Blatného, boha Erose, lékaře MUDr. RNDr. Petra Maršálka, Ph.D, bohyni Psyché, spisovatele Martina Reinera a další hosty. Hraje kapela Vložte Kočku!

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.

Protagonistů jsme se zeptali, proč právě Psyché?
"Zvláštní je, že právě do ní se zamiloval Eros," vysvětluje Malijevský.
"Ono to bylo vždycky složité," říká Rudiš.EKG je literárně hudební kabaret, který ve spolupráci s Divadlem Archa pořádají Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš od počátku roku 2007. EKG je dnes nejvýznamnější českou scénou zaměřenou na živou literaturu a vědomě přehlíží hranice mezi žánry a generacemi. Protagonisté udržují pořad na pomezí literárního čtení, hudebního večera a divadelního kabaretu, každé představení je premiérou i derniérou zároveň. Důležitou roli hraje improvizace, komunikace s publikem a autorský přednes obvykle zcela nových textů současných (nejen) českých spisovatelů.

 

Upozornění: z technických důvodů se přenos EKG dne 6.11.2015 bohužel neuskuteční. Záznam představení bude umístěn na www.primyprenos.cz v následujících dnech. Děkujeme za pochopení.

 

Záznamy a přímé přenosy vybraných večerů EKG můžete sledovat online na www.primyprenos.cz

Ve spolupráci se společností Dial Telecom, a.s.

Dial Telecom logo