Říjen 2016

20. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
20. 10.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:30

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
20. 10.
Čt
Hudba
20:00
English–friendly
Vstupné 390 Kč — velký sál, všechna místa k stání — předprodej v pokladně Divadla Archa a online níže na této stránce nebo na GoOut.cz

Stálice slovenské nezávislé scény, hudební světoběžníci Longital na své nové desce zkoumají téma divokosti. Syrovost slovensko-českého pohraničí v Bílých Karpatech, kde album vznikalo, i producentská péče Ondřeje Ježka prosakuje do hudebních krajin a atmosfér. Naplno a na živo představí Longital svou desku Divoko ve složení Shina, Dano Salontay a Marián Slávka.

Zpěvačka, textařka, skladatelka a producentka Katarzia vtrhla na hudební scénu jako folk-rapová bouřka s albem Generácia Y v roce 2013. Na domovském labelu Slnko Records nyní vydává svou druhou desku Agnostika. Připravte se na Girl folk rap po slovensky aneb syntetizátory, nové beaty, experiment, nekompromisní texty a Katarziu v doprovodu celé kapely.


Web Longital: www.longital.com

Facebook Longital: www.facebook.com/Longital

Facebook Katarzia: www.facebook.com/katarziaprojekt

Web Slnko Records: www.slnkorecords.sk

21. 10.
Film / Hudba
20:00
22. 10.
So
Divadlo / Hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
23. 10.
Ne
Divadlo / Hudba
20:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English–friendly
25. 10.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
25. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 10.
St
Divadlo
20:00

Sólo pro Lu

Jana Svobodová, Jing Lu / Divadlo Archa
English–friendly
DERNIÉRA!
27. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
28. 10.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
29. 10.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
30. 10.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
31. 10.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám

Listopad 2016

01. 11.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
01. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
03. 11.
Čt
Konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
03. 11.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
03. 11.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:30

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
04. 11.
Konference
09:00–18:00

RE:PUBLIKUM 2016

Mezinárodní konference o práci s publikem
05. 11.
So
Hudba
16:00

15 LET GUERILLA RECORDS

organizujeme setkání neorganizované mládeže
07. 11.
Po
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
08. 11.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
08. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 11.
St
Hudba
20:00

Philip Glass

Uvádí Divadlo Archa / Produkce: Pomegranate Arts
10. 11.
Čt
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
11. 11.
Divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
11. 11.
Divadlo
15:30

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
představení pro školy + workshop
12. 11.
So
Divadlo
20:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Světová premiéra
13. 11.
Ne
Divadlo
18:00

New Bohemia (Uprostřed Ameriky)

Jana Svobodová a kol. / Divadlo Archa / Legion Arts Center (Cedar Rapids)
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
13. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
14. 11.
Po
přednáška
11:00–13:00
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
14. 11.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
15. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 11.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Úživný žír

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
17. 11.
Čt
Divadlo
18:00
FESTIVAL AKCENT
18. 11.
Divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So

17:00
VSTUP ZDARMA
FESTIVAL AKCENT
19. 11.
So
Divadlo
18:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Noc divadel 2016 / po představení následuje diskuze / VSTUP ZDARMA
19. 11.
So
Divadlo
20:00

Forced Entertainment – The Notebook

inscenace románu Ágoty Kristóf Velký sešit
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
20. 11.
Ne
Hudba
20:00

Ostravská banda v Arše

Ostravské centrum nové hudby
21. 11.
Po
Divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
21. 11.
Po
Film
22:30

FC ROMA

Festival Akcent a Hate Free uvádějí speciální projekci filmu Rozálie Kohoutové a Tomáše Bojara
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
22. 11.
Út
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
FESTIVAL AKCENT
22. 11.
Út
Divadlo
20:00

Stolpersteine Staatstheater / Kameny zmizelých. Staatstheater

Badisches Staatstheater Karlsruhe, H.-W. Kroesinger
FESTIVAL AKCENT
Pražský divadelní festival německého jazyka
23. 11.
St
Divadlo
20:00

Made in Macau 2.0

Teng Teng Lam a Kevin Chio
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Čt
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
Dílna
10:00–14:30

Taneční workshop s Ultimou Vez pod vedením Iñakiho Azpillaga

workshop pro tanečníky a profesionály
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
So
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
27. 11.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
27. 11.
Ne
Tanec
20:00

Ultima Vez – In Spite of Wishing and Wanting

režie: Wim Vandekeybus, hudba: David Byrne
English–friendly
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
30. 11.
St
Literatura
20:00

EKG O Lásce a Něze

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.

Prosinec 2016

05. 12.
Po
Film / Debata
19:00
VSTUP ZDARMA
06. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
09. 12.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
10. 12.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
11. 12.
Ne
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
12. 12.
Po
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a Naději

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
13. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Snubní komůrka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník, Ondřej Smeykal
16. 12.
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
17. 12.
So
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English–friendly
18. 12.
Ne
Tanec
20:00
English–friendly
19. 12.
Po
Tanec
20:00
English–friendly

Leden 2017

03. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 01.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Trojjediné narozeniny

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
12. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2016

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
12. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2016

Čtvrtek 15.15-16.30 / 14 lekcí / od 6. října 2016 do 19. ledna 2017
Archa.lab
12. 01.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Starý přesný čas

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
15. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
16. 01.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
17. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 01.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15

Veřejná prezentace Archa.lab Tanečních ateliérů pro malé a větší děti

místo konání: Studio Archa.lab, Zlatnická 8, Praha 1
Archa.lab
Vstup zdarma
22. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
1. premiéra
23. 01.
Po
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
2. premiéra
24. 01.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2016

úterý 18.30 / 14 lekcí / od 18. října 2016 do 24. ledna 2017
Archa.lab
Veřejná prezentace - vstup zdarma
24. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 01.
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
28. 01.
So
předávání cen
20:00
28. 01.
So
Divadlo
20:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
Hrajeme v HELLERAU – Europäisches Zentrum der Künste Dresden
29. 01.
Ne
Divadlo
20:00

Divnej brouk aneb kdo zabil Johna Lennona

Divadlo Husa na provázku / Ondřej Novotný
30. 01.
Po
Divadlo
19:00

Obyčejní lidé

Jana Svobodová, Wen Hui a kol.
English–friendly
Hrajeme v Divadle Husa na provázku, Brno
30. 01.
Po
Divadlo
20:00

Uršula

Divadlo Husa na provázku / Rudolf Sloboda
31. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Únor 2017

05. 02.
Ne
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
work in progress
07. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 02.
St
Hudba
20:00

HUDBA 2016: Miss Sociální bublina!

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
09. 02.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Neudržitelný rozvoj

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
10. 02.
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa / HAMU
English–friendly
Archa.lab
12. 02.
Ne
Hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti černou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
13. 02.
Po
Hudba
20:00

Sváteční Pop — Popnuti bílou

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English–friendly
14. 02.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017
Archa.lab
Z DŮVODU NEMOCI ZRUŠENO
14. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
první otevřená hodina zdarma
16. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
první otevřená hodina zdarma
16. 02.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
Archa.lab
17. 02.
festival
18:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
18. 02.
So
festival
10:00

Mouvo

motion design festival
English–friendly
20. 02.
Po
Literatura
20:00

Pátá procházka Turnovým hájem

autorské čtení Evy Trnové, hudba. Eturnity
21. 02.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017
Archa.lab
první otevřená hodina zdarma
21. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
22. 02.
St
Hudba / Literatura
20:00

EKG O Lásce a EKG

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
23. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 02.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 02.
Čt
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 02.
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Malá inventura 2017
25. 02.
So
Hudba
19:00–21:30
27. 02.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
28. 02.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017
Archa.lab
28. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Březen 2017

02. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
02. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
02. 03.
Čt
Hudba
20:00

John Mayall

Livin´ & Lovin´ The Blues
English–friendly
Uvádí 10:15 Entertainment
04. 03.
So
Dílna
10:00–16:00

Nepředstírej! Udělej to! — ZRUŠENO

jednodenní dílna Archa.lab
English–friendly
Archa.lab
06. 03.
Po
Dílna
10:00–13:00

Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
07. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017
Archa.lab
07. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
09. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
09. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
10. 03.
Dílna
16:00–18:00

Číst hudbu. Jak se dělá hudební magazín v 21. století?

lektoři: Mary C, Martin Tvrdý, Michal Pařízek
Archa.lab
S registrací vstup zdarma.
10. 03.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
11. 03.
So
Divadlo
17:00–23:59
English–friendly
Hellerau, Drážďany
11. 03.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
12. 03.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
13. 03.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017
Archa.lab
14. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
16. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
16. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
1. premiéra
17. 03.
happening
11:00
17. 03.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
2. premiéra
18. 03.
So
happening
11:00
19. 03.
Ne
happening
12:00
19. 03.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
19. 03.
Ne
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
20. 03.
Po
happening
15:00–16:00
na piazetě před vchodem do NG
20. 03.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
20. 03.
Po
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Čistotě

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
21. 03.
Út
happening
12:00
21. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017
Archa.lab
22. 03.
St
happening
12:00
22. 03.
St
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
premiéra
23. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
23. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
premiéra
24. 03.
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
premiéra
26. 03.
Ne
Divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
27. 03.
Po
Divadlo
20:00

Leoš aneb Nejvěrnější Tvá

Divadlo Husa na provázku / Milan Uhde / Miloš Štědroň
28. 03.
Út
KURZ / ve Studiu Archa
18:30–20:00

Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / jaro 2017

úterky 18.30 – 20.00 / 14 lekcí / od 21. února 2017
Archa.lab
28. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
St
Divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
30. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
14:00–15:00

Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / jaro 2017

Čtvrtek 14.00-15.00 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
30. 03.
Čt
KURZ / ve Studiu Archa
15:15–16:45

Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / jaro 2017

Čtvrtek 15.15-16.45 / 14 lekcí / od 16. února 2017
Archa.lab
30. 03.
Čt
Divadlo
20:00

Tango Macabre

Divadlo Husa na provázku / Slawomir Mrožek
31. 03.
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab

Duben 2017

02. 04.
Ne
Hudba
20:00

Jan Burian — Improvizace a naopak

Jan Burian, Jaroslav Kořán, Bizzare Band a další
03. 04.
Po
Divadlo
20:00
English–friendly
PREMIÉRA
04. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
05. 04.
St
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Kolo od sudu

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
06. 04.
Čt
Divadlo
20:00

Divadlo Vizita — Až do DNA!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
08. 04.
So
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
09. 04.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
10. 04.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
11. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
St
Tanec
20:00
English–friendly
18. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 04.
Čt
Hudba
20:00

Jablkoň 40

Jablkoň, Dusilová, Svoboda, Květy, Váša, Nejtek, Stivín a další
21. 04.
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
22. 04.
So
Divadlo
20:00

Fidlovačka aneb Kdo je My?

Spielraum Kollektiv / Archa.lab
Archa.lab
23. 04.
Ne
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
24. 04.
Po
Divadlo
15:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
Archa.školám
24. 04.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English–friendly
Archa.lab
25. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 04.
St
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
27. 04.
Čt
Literatura
20:00

EKG o Lásce a Noci

Literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše.
29. 04.
So
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 04.
So
Hudba
20:00

NAOKO KIKUCHI — koto unlimited

hosté: Hearn GADBOIS, Seizan OSAKO, Marek MATVIJA
30. 04.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7

Květen 2017

02. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
Čt
Divadlo
20:00
English–friendly
09. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 05.
So
Divadlo
20:00

ALMA. Amoroso presto

Divadlo Husa na provázku / Jiří Ort
16. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 05.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
20. 05.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
21. 05.
Ne
Divadlo
18:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
22. 05.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
23. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 05.
Ne
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
29. 05.
Po
Divadlo
20:00

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
30. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
St
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly

Červen 2017

01. 06.
Čt
Divadlo
20:00

Afterparty

Pieter De Buysser / Divadlo Archa
English–friendly
06. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 06.
Čt

20:00

Einstürzende Neubauten Greatest Hits — KONCERT PŘESUNUT

Koncert přesunut pořadatelem Prague Music Performance do místa Forum Karlín. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.
12. 06.
Po
Hudba
19:00

Sbohem a řetěz

Už jsme doma, Budoár staré dámy, Mucha, Květy, Zuby nehty, Furt rovně, PVO Tribute, Jarda Svoboda, Krch-off
13. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 06.
St
Hudba
20:00
English–friendly
20. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2017

05. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
06. 09.
St

10:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa 2017

Divadlo v sociálním kontextu / 6.–9. září 2017
English–friendly
12. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
26. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Říjen 2017

03. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha