Březen 2016

12. 03.
So
Hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English friendly
Vstupné: 990 Kč. Velký sál – stání. Předprodej vstupenek v pokladně Divadla Archa, online a v sítích Ticketpro, Tickeportal a GoOut.

Dnes pravděpodobně nejproslulejší busker, který pravidelně boduje ve světových hitparádách. Vystoupení irského písničkáře se koná u příležitosti jeho druhého sólo alba.

Jarní turné k novému albu Didn’t He Ramble Glen Hansard pojede v širší sestavě, tvořené více více než desítkou hudebníků. Členy The Frames (Joe Doyle – baskytara, Rob Bochnik – kytara, Graham Hopkins - bicí) doplní Ruth O´mahony Brady (piano). Na pódiu se objeví i smyčce a dechová sekce ve složení: Curtis Fowlkes, Michael Buckley a Ronan Dooney.

www.glenhansardmusic.com


13. 03.
Ne
Hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English friendly
15. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
St
Divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
17. 03.
Čt
sympozium
10:00–18:00
17. 03.
Čt
Divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
18. 03.
sympozium
10:00–18:00
19. 03.
So

09:00–20:00
20. 03.
Ne

09:00–20:00
22. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 03.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Čerstvé bujaro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
24. 03.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Nezdolná zevluška

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
29. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
30. 03.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
30. 03.
St
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
derniéra
31. 03.
Čt
Tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
Archa.školám / derniéra
31. 03.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!

Duben 2016

01. 04.
Divadlo
20:00–21:35
02. 04.
So
Divadlo
20:00–21:35
03. 04.
Ne
Hudba
20:00–22:00

Jan Burian a Bizzare Band

Večírek na pokraji žánrů
English friendly
04. 04.
Po
Divadlo
20:00

Busking un/limited

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
Archa.lab
05. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 04.
So
Dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English friendly
Archa.lab
09. 04.
So
Hudba
20:00
English friendly
10. 04.
Ne
Dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English friendly
Archa.lab
11. 04.
Po
Dílna
10:00–13:00

Dokumentární interaktivní dílna - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
12. 04.
Út
Divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
12. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
Út
Divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
setkání
17:30

ENTRÉE K FESTIVALU SMĚJÍCÍ SE BESTIE

Divadlo Husa na provázku
Koná se v kavárně Černá labuť (Na Poříčí 25, Praha 1)
13. 04.
St
Debata
18:00–19:00

Kabinet Zelený Raoul

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
Divadlo
19:30

Bubiland aneb Kabaret u politické mrtvoly

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
Divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
Hudba
21:00

Stones Beatles

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
Divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
happening
22:15

Smějící se Timo

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
Debata
18:00–19:00

Tady všady byl / Kabinet Cimrman

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
Divadlo
19:30–21:45

Fidlowačka aneb Kde domov můj?

J. K. Tyl, L. Smoljak, H. Krejčí a E. Tobiáš / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
Divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
Divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
setkání
22:15

Národní karaoke pokračuje

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
Debata
18:00–19:00

My všichni jsme Pytlík / Kabinet Švejk

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
Divadlo
19:30–21:35

Mein Švejk

J. Hašek a K. Vaněk / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
15. 04.
happening
22:00

Setkání deštníku se šicím strojem

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
Debata
18:00–19:00

Vlasy samou loknu / Kabinet Semafor

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
Divadlo
19:30–21:00

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So

21:30

GA-GA-GA

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
Debata
18:00–19:00

Trenky a semafory / Kabinet Ztohoven

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
Divadlo
19:30–21:45

Směšná interpretace

O. Novotný / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
happening
22:15

Fleš čili Překvapení nakonec

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
Film
22:30

Bio Forman / noční filmový klub

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
Debata
18:00–19:00

Slovenské bestie / Kabinet GunaGU

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
Divadlo
19:30–21:25

Dvojí proměna aneb Kuřátko a obilí

H. Krejčí, R Matzner, V. Morávek a kol. / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
setkání
22:00

Konec bestií v Čechách?!

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
19. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 04.
Út
Divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1! Změna času představení!
20. 04.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
21. 04.
Čt
Tanec
19:00–20:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA
21. 04.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
24. 04.
Ne
Literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
25. 04.
Po
Divadlo
19:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
[fjúžn] festival, Bratislava
25. 04.
Po
Literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
26. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 04.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Narodil se profesor

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
28. 04.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hřadujme se!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník

Květen 2016

02. 05.
Po
Divadlo
20:00

Busking un/limited

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
Archa.lab
03. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
St
Divadlo
20:00

Busking un/limited

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
Archa.lab
08. 05.
Ne
Hudba
20:00
English friendly
10. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 05.
St
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
12. 05.
Čt
Debata
18:00–19:00
English friendly
Vstup zdarma, uváděno v angličtině.
12. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
13. 05.
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
15. 05.
Ne
Divadlo
18:00

Lesík

Národní divadlo moravskoslezské / Jesper Halle
16. 05.
Po
Hudba
20:00
English friendly
17. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 05.
Čt
Hudba / Literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
20. 05.
Hudba / Literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
21. 05.
So
Dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English friendly
Archa.lab
22. 05.
Ne
Dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English friendly
Archa.lab
23. 05.
Po
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
23. 05.
Po
Hudba
20:00
English friendly
24. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 05.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
25. 05.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
25. 05.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Šikmájka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters
26. 05.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Krátká noc

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
31. 05.
Út

17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červen 2016

01. 06.
St
Divadlo
18:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
DERNIÉRA! Open Mike Afterparty - Dj´s: Mary C (Kreaton, Člověk Pokrokový) & Jan B (Kyklos Galaktikos)
02. 06.
Čt
Divadlo
20:00–21:35
1. derniéra
02. 06.
Čt
Film
21:30

Drahý místře, Josip Plečnik – architekt Pražského hradu

projekce filmu / 10. ročník Ceny Pavla Kouteckého
Misto konání: zahrada Na Valech, Pražský hrad
03. 06.
Divadlo
20:00–21:35
2. derniéra
05. 06.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
06. 06.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
07. 06.
Út
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
08. 06.
St
Dílna
16:00–17:00
Archa.lab
Vstup zdarma. Koná se ve Studiu Divadla Archa, Zlatnická 8, Praha 1
09. 06.
Čt
Film / předávání cen
19:00

10. ročník Ceny Pavla Kouteckého

Natočit ČESKÝ DOKUMENT MÁ CENU!
10. 06.

17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 06.

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 06.
So
Dílna
00:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa

Divadlo v sociálním kontextu / Od 11. do 19. června 2016
English friendly
Archa.lab
Archa školám
13. 06.
Po
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
14. 06.
Út
Dílna
18:30–19:30
Archa.lab
Vstup zdarma. Divadlo Archa, malý sál.
15. 06.
St
Divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English friendly
16. 06.
Čt
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
English friendly
20. 06.
Po
Divadlo
20:00

Busking un/limited

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
Archa.lab
21. 06.
Út
Divadlo
20:00

Busking un/limited

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
Archa.lab
22. 06.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Slunná vrata

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 06.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Červí eden

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 06.
Ne
Divadlo
20:30

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
27. 06.
Po
Divadlo / Hudba
19:00

Dechovka / poslední uvedení na Baráčnické rychtě

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
28. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Srpen 2016

03. 08.
St
Hudba
20:00
English friendly
30. 08.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2016

06. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 09.
Ne
Hudba
20:00

Sharon Robinson

uvádí 10:15 Entertainment
English friendly
12. 09.
Po
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
13. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
St
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
15. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
16. 09.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
17. 09.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
18. 09.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
20. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
St
Divadlo
20:00

Busking un/limited

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
Archa.lab
22. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Busking un/limited

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
Archa.lab
27. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 09.
Čt
Tanec
20:00

William Forsythe / Rafael Bonachela / Dresden Frankfurt Dance Company

HELLERAU – Evropské centrum současného umění, Drážďany
English friendly
ODJEZD: v 16:30 - ulice Na Florenci 5, Praha 1.

Říjen 2016

04. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 10.
St
Hudba
20:00

Swans

special guest: Anna von Hausswolff
English friendly
24. 10.
Po
Dílna
10:00–13:00

Dokumentární interaktivní dílna - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
27. 10.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
28. 10.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
29. 10.
So
Divadlo
00:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
30. 10.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu

Listopad 2016

01. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 11.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 11.
Po
Dílna
10:00–13:00

Dokumentární interaktivní dílna - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
29. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Prosinec 2016

06. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
09. 12.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
10. 12.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
13. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha