Září 2015

23. 09.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
23. 09.
St
Hudba
20:00–23:00
Vstupné 250 Kč — velký sál, stání — délka 3 hodiny — Předprodej: pokladna divadla, online a v sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Při zakoupení vstupenek na oba koncerty Už jsme doma (23.9.2015 + 20.12.2015) získáte zvýhodněnou cenu 400,- Kč.

V Divadle Archa pokřtí 23. září 2015 skupina své nové album Tři křížky, které obsahuje výběr nejlepších skladeb za třicetiletou existenci kapely.


Skupina Už jsme doma nachystala ke svému třicátému výročí pro své příznivce několik velkých událostí.

V Divadle Archa pokřtí 23. září 2015 skupina své nové album Tři křížky, které obsahuje výběr nejlepších skladeb za třicetiletou existenci kapely. Hitovky vybrali částečně sami fanoušci, kteří se však dočkají nových, značně radikálních aranží. 

Host: Dunajská vlna

Monumentální koncert k třicátému výročí založení skupiny proběhne v Arše 20. prosince 2015. Už jsme doma svými výročními koncerty v minulosti vždy překvapili, a proto tomu bude nejinak i tentokrát. Konkrétní detaily kapela zatím tají, ale zcela jistě se bude na co těšit.

 

Pořádá agentura AMP

  

 

Představení podpořili

24. 09.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
24. 09.
Čt
Hudba
20:00–22:00

Suchý, Králíček & Květy

ReFestival Old’s Cool
25. 09.
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
25. 09.
Divadlo
20:00–22:00

An Old Monk

Josse De Pauw & Kris Defoort Trio / LOD muziektheater
English friendly
česká premiéra
29. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Říjen 2015

02. 10.
Hudba / Tanec
19:30–20:45
English friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
06. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 10.
St
Divadlo / Tanec
19:30–20:45
English friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Čt

18:30–19:15
English friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
08. 10.
Čt
Divadlo
19:30–20:20
English friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
Divadlo
19:30–20:25
English friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
09. 10.
Hudba / Tanec
20:30–21:40
English friendly
4 + 4 DNY V POHYBU
10. 10.
So
Divadlo / Hudba / Tanec
20:00–22:00

Plug and Play

světová premiéra / derniéra
4 + 4 DNY V POHYBU
11. 10.
Ne
Literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Lese

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
12. 10.
Po
Literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Lese

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
13. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
15. 10.
Čt
Diskuze
18:00–20:00

Dlouhý stůl: BUSKING = ASKING

Spielraum Kollektiv
Archa.lab
vstup zdarma
16. 10.
Hudba
20:00–23:00

Love Me Gender: Co sex děje v popu 2015?

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
18. 10.
Ne
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
19. 10.
Po
Divadlo
10:00–11:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English friendly
Archa.školám
19. 10.
Po
Divadlo
19:00–20:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English friendly
19. 10.
Po
Divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Upozornění: z představení 19. a 20. října 2015 bude pořizován záznam Českou televizí.
20. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 10.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Upozornění: z představení 19. a 20. října 2015 bude pořizován záznam Českou televizí.
21. 10.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Rodeo a Julie

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Ondřej Smeykal.
22. 10.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hrad, hlad a hnát

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 10.
Divadlo
20:00–21:35
24. 10.
So
Divadlo
20:00–21:35
26. 10.
Po
Tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
Archa.školám
26. 10.
Po
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
27. 10.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 10.
St
Hudba
20:00–22:00

Esperanza Spalding Presents: Emily's D+Evolution

Pořádá Prague Music Performance Institute.
English friendly
29. 10.
Čt
Divadlo
17:30–19:00

Otevřená hodina Ateliéru Divadlo všedního dne

První otevřená hodina zdarma!
English friendly
Archa.lab
29. 10.
Čt
Hudba
20:00–22:00
English friendly

Listopad 2015

01. 11.
Ne
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
1. premiéra
02. 11.
Po
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
2. premiéra
03. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 11.
St
Hudba
20:00–22:00

Sophie Hunger — Supermoon Tour

support: Mark Berube a Kristina Koropecki
English friendly
05. 11.
Čt
Literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Psyché

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
06. 11.
Literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Psyché

Večerem provázejí Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
07. 11.
So
Divadlo
20:00–21:35
08. 11.
Ne
Divadlo
20:00–21:35
09. 11.
Po
Hudba
20:00–21:45
English friendly
10. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 11.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Svatý Martin na opadaném koni

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters.
12. 11.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Bosá kobyla

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
13. 11.
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
14. 11.
So
Divadlo / Hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English friendly
15. 11.
Ne
Divadlo / Hudba
20:00–21:00

Petr Nikl — Já jsem tvůj zajíc

Petr Nikl, Miroslav Černý, Luděk del Maschio, Jaroslav Mugrauer, Ondřej Eremiáš
English friendly
16. 11.
Po

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
17. 11.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 11.
Čt
Divadlo
20:00–21:40

Interrobang – Preenacting Europe / Evropa? Jaká bude?

Festival Akcent, Pražský divadelní festival německého jazyka a Goethe Institut Praha
English friendly
FESTIVAL AKCENT
budova bývalého Federálního shromáždění
20. 11.
Divadlo
10:00–11:40

Interrobang – Preenacting Europe / Evropa? Jaká bude?

Festival Akcent, Pražský divadelní festival německého jazyka a Goethe Institut Praha
English friendly
FESTIVAL AKCENT
budova bývalého Federálního shromáždění Archa.školám
20. 11.
Divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
20. 11.
Divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech. ANGLICKÁ VERZE
20. 11.
Divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
20. 11.
Divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech. ANGLICKÁ VERZE
21. 11.
So
Divadlo
17:00–22:00
English friendly
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma
23. 11.
Po
Divadlo
18:00–19:30

Rimini Protokoll (Helgard Haug, Daniel Wetzel) – Qualitätskontrolle / Kontrola kvality

Festival Akcent a Pražský divadelní festival německého jazyka
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Út
Divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
24. 11.
Út
Divadlo
18:00–19:30

Rimini Protokoll (Helgard Haug, Daniel Wetzel) – Qualitätskontrolle / Kontrola kvality

Festival Akcent a Pražský divadelní festival německého jazyka
FESTIVAL AKCENT
24. 11.
Út
Divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
Dílna
10:00–13:00
FESTIVAL AKCENT
Archa školám
25. 11.
St
Dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
25. 11.
St
Divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
Divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
25. 11.
St
Divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
25. 11.
St
Divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
Dílna
16:00–19:00

Free Apples — DidaDiv / Uprchlíci

Jindřich Krippner a Tereza Krippnerová
FESTIVAL AKCENT
foyer Divadla Archa
26. 11.
Čt
Divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
Divadlo
18:00–20:00
FESTIVAL AKCENT
26. 11.
Čt
Divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
26. 11.
Čt
Divadlo
21:00–23:00
FESTIVAL AKCENT
27. 11.

19:00–21:00

Fremde Freunde / Pěšky mezi Drážďanami a Prahou

Zážitkové setkání s večeří. Omezená kapacita!
FESTIVAL AKCENT
28. 11.
So
Divadlo
16:30–18:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
28. 11.
So
Divadlo
20:30–22:30
FESTIVAL AKCENT
Koná se v soukromých bytech.
29. 11.
Ne
Dílna
17:00–19:00
FESTIVAL AKCENT
Vstup zdarma.
29. 11.
Ne
Film
20:00–22:00
English friendly
FESTIVAL AKCENT
30. 11.
Po
Divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT

Prosinec 2015

01. 12.
Út
Divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
01. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 12.
St
Divadlo
16:30–22:00
FESTIVAL AKCENT
04. 12.
Literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
05. 12.
So
Literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Vesmíru

Pořadem provází Igor Malijevský a Jaroslav Rudiš.
06. 12.
Ne
Hudba
20:00–22:00

Bohuslav Martinů byl skvělý i jazzový skladatel!

Jihočeská filharmonie České Budějovice, Big Band Gustava Broma
English friendly
světová premiéra
07. 12.
Po
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
07. 12.
Po
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
08. 12.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
08. 12.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
09. 12.
St
Konference
10:00–16:30

Střed zájmu: Kultura 360°

Konferenci pořádá Institut umění.
09. 12.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
11. 12.
Divadlo
20:00–21:35
12. 12.
So
Divadlo
20:00–21:35
13. 12.
Ne
Hudba
20:00–22:00
15. 12.
Út
setkání
20:00–23:00

Proti strachu!

Tematický večer a obnovená premiéra Respektování v Divadle Archa
Vstupné dobrovolné
16. 12.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Prostý srnec

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters.
17. 12.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Již za týden!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
18. 12.
Divadlo
20:00–21:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
pro dospělé
19. 12.
So
Divadlo
16:00–17:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
pro děti
20. 12.
Ne
Hudba
20:00–23:00

Leden 2016

05. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
13. 01.
St
Debata
18:00–20:00

Respektování 2016 — Jak se hledá příběh

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
18. 01.
Po
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Pravý opak aneb Obrana hodnot

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
19. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
20. 01.
St
Hudba / Literatura
20:00–22:00

Procházka Turnovým hájem 4

křest čtvrté knížky Evy Turnové spojené s koncertem Longital a Eturnity
21. 01.
Čt
Divadlo
19:00–20:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English friendly
Hostujeme v Divadle Husa na provázku (Brno)
21. 01.
Čt
Divadlo
20:00–21:30

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
23. 01.
So
předávání cen
20:00–23:00
26. 01.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
28. 01.
Čt

20:00–22:00
Archa.lab

Únor 2016

01. 02.
Po
Divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
Premiéra přesunuta ze 4.10.2015 na 1.2.2016
02. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 02.
Čt
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
05. 02.
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
06. 02.
So
Hudba
19:00–23:00
English friendly
07. 02.
Ne
Literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
08. 02.
Po
Literatura
20:00–22:00

EKG o Lásce a Poezii

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
09. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 02.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
10. 02.
St
Debata
18:00–20:00

Respektování 2016 / Slovensko – Denník N

ve spolupráci s týdeníkem Respekt
10. 02.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
11. 02.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
11. 02.
Čt
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
12. 02.
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
13. 02.
So
Debata
18:00–19:30

Setkání s umělci — Ultima Vez

debata s členy souboru Ultima Vez
English friendly
Vstup zdarma.
13. 02.
So
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
14. 02.
Ne
Tanec
20:00–21:45

Ultima Vez – Speak low if you speak love ...

režie, choreografie: Wim Vandekeybus
English friendly
16. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
18. 02.
Čt
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
20. 02.
So
Hudba
20:00–22:00

Sváteční Pop — Audiobiograf

Milan Cais, Jura Hradil, Ondřej Smeykal a Petr Nikl
English friendly
22. 02.
Po
předávání cen
20:00–21:15

Malá inventura — Slavnostní vyhlášení cen

Slavnostní udílení cen Česká divadelní DNA.
23. 02.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 02.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Žhavé koudobro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
25. 02.
Čt

18:00–19:00
Archa.lab
25. 02.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Poloprázdné krmítko

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 02.
Výtvarné umění / Hudba
20:00–22:00

Petr Nikl — Švábí arabesky

Jaroslav Mugrauer, Michael Delia, Jaroslav Kořán, Oskar Török, Robert Škarda, Ondřej Smeykal, Tomáš G. Pospíšil, Petr Nikl a Ondřej Eremiáš
English friendly
27. 02.
So
Divadlo
20:00–21:35
28. 02.
Ne
Divadlo
18:00–19:35
29. 02.
Po
Divadlo
20:00–21:30

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English friendly
s anglickými titulky

Březen 2016

01. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
02. 03.
St
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
03. 03.
Čt
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
04. 03.
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
1. premiéra
05. 03.
So
Divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
06. 03.
Ne
Divadlo
20:00–21:30

Ze života hmyzu — Oh! Jaká podívaná!

J. a K. Čapkovi / Divadlo Husa na provázku
07. 03.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
2. premiéra
08. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 03.
St
Literatura
20:00–22:00

EKG O Lásce a Nonstopech

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
10. 03.
Čt
Hudba
20:00–22:00

Tindersticks

support: Miss Kenichi
English friendly
11. 03.
Debata / Hudba
20:00–23:00

Hudba 2015: Umčo a bejkárny

Pavel Klusák, Aleš Stuchlý a Karel Veselý
12. 03.
So
Hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English friendly
13. 03.
Ne
Hudba
20:00–22:00

Glen Hansard & band - Didn’t He Ramble

special guest: Markéta Irglová
English friendly
15. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
16. 03.
St
Divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
17. 03.
Čt
Divadlo
20:00–21:20

Kolonizace

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
ZRUŠENO
19. 03.
So

09:00–20:00
20. 03.
Ne

09:00–20:00
22. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
23. 03.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Čerstvé bujaro

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
24. 03.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Nezdolná zevluška

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
29. 03.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
29. 03.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
30. 03.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
30. 03.
St
Tanec
20:00–21:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
derniéra
31. 03.
Čt
Tanec
10:00–11:00

Simulante Bande

VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
Archa.školám / derniéra
31. 03.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5

Duben 2016

01. 04.
Divadlo
20:00–21:35
02. 04.
So
Divadlo
20:00–21:35
03. 04.
Ne
Hudba
20:00–22:00

Jan Burian a Bizzare Band

Večírek na pokraji žánrů
English friendly
04. 04.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
05. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
09. 04.
So
Dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English friendly
Archa.lab
09. 04.
So
Hudba
20:00
English friendly
10. 04.
Ne
Dílna
11:00–17:00

Od doteku k tanci

Víkendová dílna Franka van de Vena (Body Weather Amsterdam)
English friendly
Archa.lab
11. 04.
Po
Dílna
10:00–13:00

Dokumentární interaktivní dílna - Jak vzniká dokumentární divadlo?

Vhodné pro žáky od 2. stupně ZŠ, studenty odborných učilišť, SŠ a čtyřletých i víceletých gymnázií.
Archa školám
12. 04.
Út
Divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
12. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
12. 04.
Út
Divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
setkání
17:30

ENTRÉE K FESTIVALU SMĚJÍCÍ SE BESTIE

Divadlo Husa na provázku
Koná se v kavárně Černá labuť (Na Poříčí 25, Praha 1)
13. 04.
St
Debata
18:00–19:00

Kabinet Zelený Raoul

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
Divadlo
19:30

Bubiland aneb Kabaret u politické mrtvoly

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
Divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
Hudba
21:00

Stones Beatles

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
13. 04.
St
Divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
13. 04.
St
happening
22:15

Smějící se Timo

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
Debata
18:00–19:00

Tady všady byl / Kabinet Cimrman

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
Divadlo
19:30–21:45

Fidlowačka aneb Kde domov můj?

J. K. Tyl, L. Smoljak, H. Krejčí a E. Tobiáš / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
14. 04.
Čt
Divadlo
19:30

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
Divadlo
21:00

Marie to dala. Jak to dáš ty?

Spielraum Kollektiv
místo konání: Nekázanka 18, Praha 1
14. 04.
Čt
setkání
22:15

Národní karaoke pokračuje

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
Debata
18:00–19:00

My všichni jsme Pytlík / Kabinet Švejk

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
15. 04.
Divadlo
19:30–21:35

Mein Švejk

J. Hašek a K. Vaněk / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
15. 04.
happening
22:00

Setkání deštníku se šicím strojem

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
Debata
18:00–19:00

Vlasy samou loknu / Kabinet Semafor

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So
Divadlo
19:30–21:00

Myši Natálie Mooshabrové

Ladislav Fuks / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
16. 04.
So

21:30

GA-GA-GA

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
Debata
18:00–19:00

Trenky a semafory / Kabinet Ztohoven

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
Divadlo
19:30–21:45

Směšná interpretace

O. Novotný / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
happening
22:15

Fleš čili Překvapení nakonec

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
17. 04.
Ne
Film
22:30

Bio Forman / noční filmový klub

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
Debata
18:00–19:00

Slovenské bestie / Kabinet GunaGU

Divadlo Husa na provázku
VSTUP ZDARMA
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
Divadlo
19:30–21:25

Dvojí proměna aneb Kuřátko a obilí

H. Krejčí, R Matzner, V. Morávek a kol. / Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
18. 04.
Po
setkání
22:00

Konec bestií v Čechách?!

Divadlo Husa na provázku
Festival Smějící se bestie
19. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 04.
Út
Divadlo
21:00–22:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Změna času představení!
20. 04.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
21. 04.
Čt
Tanec
19:00–20:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
ČESKÁ TANEČNÍ PLATFORMA
21. 04.
Čt
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
24. 04.
Ne
Literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
25. 04.
Po
Divadlo
19:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English friendly
[fjúžn] festival, Bratislava
25. 04.
Po
Literatura
20:00–22:20

EKG O Lásce a Finsku

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
26. 04.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
27. 04.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Narodil se profesor

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
28. 04.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Hřadujme se!

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník

Květen 2016

02. 05.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
03. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
04. 05.
St
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
08. 05.
Ne
Hudba
20:00
English friendly
10. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 05.
St
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
12. 05.
Čt
Debata
18:00–19:00
English friendly
Vstup zdarma, uváděno v angličtině.
12. 05.
Čt
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
13. 05.
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
15. 05.
Ne
Divadlo
18:00

Lesík

Národní divadlo moravskoslezské / Jesper Halle
16. 05.
Po
Hudba
20:00
English friendly
17. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
19. 05.
Čt
Hudba / Literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
20. 05.
Hudba / Literatura
20:00

EKG o Lásce a Sportu

literární kabaret Igora Malijevského a Jaroslava Rudiše
21. 05.
So
Dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English friendly
Archa.lab
22. 05.
Ne
Dílna
10:00–16:00

Víkendová dílna dokumentárního divadla pro dospělé

Jana Svobodová, Jaroslav Hrdlička, Jan Burian, Phillip Schenker, Pavel Kotlík
English friendly
Archa.lab
23. 05.
Po
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
23. 05.
Po
Hudba
20:00
English friendly
24. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
24. 05.
Út
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
25. 05.
St
Divadlo
20:00–21:15

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
25. 05.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Šikmájka

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník. Speciální host: Yellow Sisters
26. 05.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Krátká noc

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
31. 05.
Út

17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
31. 05.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červen 2016

01. 06.
St
Divadlo
18:00

vadí-nevadí.cz / Kdo je srab a kdo hrdina?

Jana Svobodová, Philipp Schenker / Divadlo Archa
English friendly
DERNIÉRA! Open Mike Afterparty - Dj´s: Dimitri from Chair & Jan B (Kyklos Galaktikos)
02. 06.
Čt
Divadlo
20:00–21:35
1. derniéra
02. 06.
Čt
Film
21:30

Drahý místře, Josip Plečnik – architekt Pražského hradu

projekce filmu / 10. ročník Ceny Pavla Kouteckého
Misto konání: zahrada Na Valech, Pražský hrad
03. 06.
Divadlo
20:00–21:35
2. derniéra
05. 06.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
06. 06.
Po
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
07. 06.
Út
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
08. 06.
St
Dílna
16:00–17:00
Archa.lab
Vstup zdarma. Koná se ve Studiu Divadla Archa, Zlatnická 8, Praha 1
09. 06.
Čt
Film / předávání cen
19:00

10. ročník Ceny Pavla Kouteckého

Natočit ČESKÝ DOKUMENT MÁ CENU!
10. 06.

17:00–18:30

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
10. 06.

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
11. 06.
So
Dílna
00:00

Mezinárodní letní škola Divadla Archa

Divadlo v sociálním kontextu / Od 11. do 19. června 2016
English friendly
Archa.lab
Archa školám
13. 06.
Po
Tanec
20:00–21:00

Chybění / Absent

Jaro Viňarský a VerTeDance / Divadlo Archa
English friendly
14. 06.
Út
Dílna
18:30–19:30
Archa.lab
Vstup zdarma. Divadlo Archa, malý sál.
15. 06.
St
Divadlo
20:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
16. 06.
Čt
Divadlo
18:00

Piškanderdulá. Josefe!

Věra Říčařová a František Vítek
PRO NEMOC ZRUŠENO. Zakoupené vstupenky lze vrátit v pokladně divadla do 23.6.2016
20. 06.
Po
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
21. 06.
Út
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
22. 06.
St
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Slunná vrata

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
23. 06.
Čt
Divadlo
20:00–22:00

Divadlo Vizita — Červí eden

Jaroslav Dušek, Pjér la Šé'z, Zdeněk Konopásek, Viktor Zborník
26. 06.
Ne
Divadlo
20:30

Dechovka

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
27. 06.
Po
Divadlo / Hudba
19:00

Dechovka / poslední uvedení na Baráčnické rychtě

Jiří Havelka / Karel František Tománek / Vosto5
Hraje se na Baráčnické rychtě, Tržiště 23, Praha 1!
28. 06.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Červenec 2016

01. 07.
happening
11:00–12:00

Europe Endless Express

Wunderbaum (NL), 420People, Allstar Refjúdží Band, Ztohoven

Srpen 2016

03. 08.
St
Hudba
20:00
English friendly
25. 08.
Čt
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English friendly
26. 08.
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English friendly
27. 08.
So
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English friendly
28. 08.
Ne
Divadlo
20:30

KREPSKO – Edgar's Echo

Letná končí Na Poříčí! Divadlo Archa se stává další scénou oblíbeného festivalu Letní Letná.
English friendly
29. 08.
Po
Debata / Film
20:00

Laurie Anderson — Heart of a Dog (Psí srdce)

Filmový večer s Laurie Anderson
projekce filmu a debata
30. 08.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha

Září 2016

06. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
07. 09.
St
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
1. premiéra
08. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Relax Now!

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
2. premiéra
11. 09.
Ne
Hudba
20:00

Sharon Robinson

uvádí 10:15 Entertainment
English friendly
12. 09.
Po
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
13. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
14. 09.
St
Divadlo
20:00

Book Burning (Pálení knih)

Pieter De Buysser a Hans Op de Beeck
English friendly
15. 09.
Čt
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
16. 09.
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
17. 09.
So
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
18. 09.
Ne
Divadlo
20:00

Kolonizace – nový počátek

VOSTO5 / Divadlo Archa / 4+4 dny v pohybu
20. 09.
Út

19:30–21:00

Veřejné natáčení Show Jana Krause

Produkce: IN FILM Praha
21. 09.
St
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
22. 09.
Čt
Divadlo
11:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab
Archa.školám
22. 09.
Čt
Divadlo
20:00

BUSKING UN/LIMITED

Spielraum Kollektiv / Archa.lab / Divadlo Archa
English friendly
Archa.lab